Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dopucuji otevrit svycarske quartzky za nasobek az nekolikanasobek a jebne to s vama o zem...

+1

 

Jinak ty továrny v Číně/Filipínách/Thajsku apod. jsou stejný jako ta, ve který sekají J modely. Jde jen o cenu práce, daně a možná i nějaký pobídky od tamních vlád. U Seika se na rozdíl od některých ostatních výrobců alespoň ví, kde se to dělá. Dřív dokonce měly některé modely nápis "cased in China" i na dýnku. A proč je to pro mě a pro spoustu dalších lidí přístupné, když u Švýcarska by to nešlo? Protože se jedná o hodinky za 50-300 usd, které jsou na svojí cenu zpracovány skvěle. SARBy a další už se třeba dělají v Japonsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Dopucuji otevrit svycarske quartzky za nasobek az nekolikanasobek a jebne to s vama o zem...

Jsou i výjimky (byť ne o moc lepší). Tyhle swiss quartzky stály 4800 Kč:

post-27786-0-26709000-1426182439_thumb.jpg

Nedělám si iluze, že novější produkce (jsou 7 let staré) bude mít uvnitř něco víc low-cost. A ano, všiml jsem si, že reaguji na starší příspěvek :).

 

Tyhle Seika jsou podle mě o poudru a parádním cifru. Že je uvnitř plastový quartz strojek je asi jedno - stále lepší varianta, než průhled na 7s26 u pětek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si dovolim nesouhlasit, zlate 7s26!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...