Přejít na obsah

Anadigi displej nahoře a dole


Doporučené příspěvky

Alebo taktické od MTM - Air stryk. Oceľ, tie čierne s DLC povrchovou úpravou, safír, 200M WR, 45mm puzdro bez korunky, vysoké je 12.5mm. Niekoľko alarmov, svetové časy, odpočítavanie, stopky...aj keď, áno, B vzhľad to nie je...Z tohto pohľadu sa tiež prikláňam k Orientom, ktoré máš v úvode výberu.

 

Edit: zdroj - blessthisstuff.com, specialopswatch.com

post-6829-0-62926400-1397846971_thumb.jpg

post-6829-0-83427100-1397847004_thumb.jpg

post-6829-0-17375100-1397847019_thumb.jpg

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • Po letech...
V 18. 4. 2014 v 20:52, StanoBare napsal:

Alebo taktické od MTM - Air stryk. Oceľ, tie čierne s DLC povrchovou úpravou, safír, 200M WR, 45mm puzdro bez korunky, vysoké je 12.5mm. Niekoľko alarmov, svetové časy, odpočítavanie, stopky...aj keď, áno, B vzhľad to nie je...Z tohto pohľadu sa tiež prikláňam k Orientom, ktoré máš v úvode výberu.

 

Edit: zdroj - blessthisstuff.com, specialopswatch.com

post-6829-0-62926400-1397846971_thumb.jpg

post-6829-0-83427100-1397847004_thumb.jpg

post-6829-0-17375100-1397847019_thumb.jpg

Jsou moc hezké, i konstrukčně. Ale.... Nemají analogový čas synchronizovaný s digitálním. Takže se mohou klidně za pár dnů rozejít a to mě děsně sejří. Proto jsem je nekupoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 4. 2014 v 20:30, Waya03 napsal:

Tak co ty Orienty, dají se ještě někde koupit? Ten model orient CVZ00002J by se mi moc líbil.

Mě se je podařilo sehnat na eBay. Právě jsou na cestě. Už mi posílalo DHL papíry k celnímu řízení. Sehnal jsem úplně nové, ale vytopil jsem za ně 16T.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, hrojar@seznam.cz napsal:

Mě se je podařilo sehnat na eBay. Právě jsou na cestě. Už mi posílalo DHL papíry k celnímu řízení. Sehnal jsem úplně nové, ale vytopil jsem za ně 16T.....

Vidím že ceny stoupnuly, já jsem je koupil a zase prodal už před šesti lety, tuším za 4 tisíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, tombas napsal:

To, že @hrojar@seznam.cz jako začátečník honí příspěvky, bych ještě pochopil, ale proč v 6 let mrtvém vlákně, to fakt nechápu.:ban:

No, však jsi to napsal.... Jako začátečník.... Projíždím celé fórum, a když mě napadne, tak dám prostě koment, no. Nekoukám na roky. Nemusím se snad moc stydět, ne? Nebo to se tu nesmí?

Upraveno uživatelem hrojar@seznam.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, abys pochopil, že po šesti letech je tvůj komentář k příspěvku naprosto zbytečný, nemusíš být žádný jaderný fyzik, to stačí být průměrně bystrý a po osmi měsících zde na fóru už sis toho mohl všimnout. A stydět by ses mohl aspoň trochu.

Raději než exhumaci starých témat se věnuj něčemu aktuálnímu, je toho tady opravdu hodně, a nesnaž se nacpat svůj koment do každého vlákna, tím si akorát proti sobě místní osazenstvo popudíš.

Neber to jako kritiku, ale spíš jako dobře míněnou radu pro pobyt tady na fóru. Někdy není dobré příliš tlačit na pilu.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...