Přejít na obsah

Prim Sport 45


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem hodně zvědavej na tu SuperLuminovu.  Když je tam posun ve šroubovací korunce, proč by nemohl být posun i v lumi.... Jinak na druhý pohled je opravdu divná ta mezera mezi indexama na cifru a pouzdrem... :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni co mě napadlo, proc to nekdo fotil mobilem. Pokud to ma byt promo material k hodinkam za 50k, tak by to melo trochu vypadat. To i avon umi lepsi :frusty:

 

U tech bilych neni vubec videt luneta, hlavne z toho leze ten pretahnutej lumibod a nevim proc, pripomnelo mi to seiko samurai. Velka lumi na ruckach se taky nelibi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to posun u nejlepšího primáckýho sportovního modelu, otázka, jestli správným směrem. Ztratily část české vintážnosti a tím identity, ale získaly módní globální universální optiku. Plastický ciferník by měl být hogofogo, proporce zůstaly myslím (téměř) stejné, ale giloš mate, mně osobně kapku vadí, že zdůrazňuje kratší datumku vůči indexům , ale jinak se mi to líbí, i s těmi opravdu nějak výraznějšími minutovými indexy - řekl bych tak trochu jak rolex explorer ze sedumdesátých let :D  Ručky ( zejména vteřinovka)  jsou pořád nedostatečně dlouhé, ale gilošování to možná opticky vylepšuje, ale ještě víc vyniká nepatřičnost lumi obdélníku na klínových hodinkách. Vidím to lepší, než nový orlík, a to o mnoho. Šroubovací korunka bude prubířský kámen precizního zpracování - to si tedy elton troufá.

 

Inspirace novými FF je okatá, ale nevnucuje se, to chválím, to je s citem.

 

A cena jde dolu, což je jistě posun správným směrem. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to posun u nejlepšího primáckýho sportovního modelu, otázka, jestli správným směrem. Ztratily část české vintážnosti a tím identity, ale získaly módní globální universální optiku. Plastický ciferník by měl být hogofogo, proporce zůstaly myslím (téměř) stejné, ale giloš mate, mně osobně kapku vadí, že zdůrazňuje kratší datumku vůči indexům , ale jinak se mi to líbí, i s těmi opravdu nějak výraznějšími minutovými indexy - řekl bych tak trochu jak rolex explorer ze sedumdesátých let :D Ručky ( zejména vteřinovka) jsou pořád nedostatečně dlouhé, ale gilošování to možná opticky vylepšuje, ale ještě víc vyniká nepatřičnost lumi obdélníku na klínových hodinkách. Vidím to lepší, než nový orlík, a to o mnoho. Šroubovací korunka bude prubířský kámen precizního zpracování - to si tedy elton troufá.

 

Inspirace novými FF je okatá, ale nevnucuje se, to chválím, to je s citem.

 

A cena jde dolu, což je jistě posun správným směrem.

 

 

 

Cena jde sice dolu,ale furt je nesmyslna,a to doslova.Nebudeme se tady hadat o cenovy politice Eltonu,pac to tu bylo probrano nescetnekrat a nema to smysl.Kolik,ze ma tohle forum registrovanych clenu???Jsem zvedav,kdo se s nimi pochlubi:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Šroubovací korunka byla kdysi pro výrobce skutečně prubířským kamenem, ale od doby, kdy existujou v Číně stovky a možná tisíce firem, které to hravě zvládnou, nevidím v tom již nic exkluzivního. A kdyby přece jen něco u nás nešlo, dopravné z Číny již dávno nestojí tolik, co dříve. Říká se tomu manufakturní kooperace.

Je to posun u nejlepšího primáckýho sportovního modelu, otázka, jestli správným směrem. Ztratily část české vintážnosti a tím identity, ale získaly módní globální universální optiku. Plastický ciferník by měl být hogofogo, proporce zůstaly myslím (téměř) stejné, ale giloš mate, mně osobně kapku vadí, že zdůrazňuje kratší datumku vůči indexům , ale jinak se mi to líbí, i s těmi opravdu nějak výraznějšími minutovými indexy - řekl bych tak trochu jak rolex explorer ze sedumdesátých let :D  Ručky ( zejména vteřinovka)  jsou pořád nedostatečně dlouhé, ale gilošování to možná opticky vylepšuje, ale ještě víc vyniká nepatřičnost lumi obdélníku na klínových hodinkách. Vidím to lepší, než nový orlík, a to o mnoho. Šroubovací korunka bude prubířský kámen precizního zpracování - to si tedy elton troufá.

 

Inspirace novými FF je okatá, ale nevnucuje se, to chválím, to je s citem.

 

A cena jde dolu, což je jistě posun správným směrem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidíme. Jsou hrozně dlouhý. Ten průměr je v klidu, ale 55,6 mm. nechte si rozválet levačku na placato. Moje Marinusy mají 52 mm, podobné jsem měl i Stowa seatime a bylo to hodně na hraně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...