Bluewalker Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Zdravím, líbí se mi takový to typ hodinek, viz obrázek Archimede(bohužel bez sklen.dýnka). Znáte někdo podobné, které jsou mechaniky, skleněné dýnko, chronograf a swiss made s ceno do 20000,- Kč . Díky za tipy
Jeremy Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-) Cena $995 http://www.gnomonwatches.com/archimedePilo...hronograph.html
Cyber Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-) Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html Co třeba Damasko? kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší viz. http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread....adid=10632&sid=
kubson Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 mohu zkusit pozjišťovat jestli by na ty outdoory nešel průhled dodat...
sibirnaya Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=7098
klobadysek Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-) Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html Co třeba Damasko? kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší viz.http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread.php?threadid=10632&sid= Ty jo ty Damasko jsou bomba, to se mi na tomhle foru porad libi, clovek tu objevi veci o kterych drive nemel ani tuseni. A vystavi se novym pokusenim....
cali Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-) Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html Co třeba Damasko? kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší viz.http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread.php?threadid=10632&sid= Ty jo ty Damasko jsou bomba, to se mi na tomhle foru porad libi, clovek tu objevi veci o kterych drive nemel ani tuseni. A vystavi se novym pokusenim.... suhlas su o to lepsie ze tam nie je ta hnusna tachy stupnica ktora aj tak neviem ako sa pouziva
odklizec Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Neco jako to Damasko, mozna jeste o neco vic agresivnejsi nabizi taky Sinn.. Ja ale ulitavam na tomhle modelu.. oboji k videni i koupi zde (jinak ebay a jinde).. http://www.chronomaster.co.uk/sinn.htm
Ondraj Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Ja ale ulitavam na tomhle modelu..http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG Tohle mě taky moc líbit se
Cyber Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Neco jako to Damasko, mozna jeste o neco vic agresivnejsi nabizi taky Sinn.. http://www.chronomaster.co.uk/B91_Sinn_756_B_L2.JPG Ja ale ulitavam na tomhle modelu.. http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG oboji k videni i koupi zde (jinak ebay a jinde)..http://www.chronomaster.co.uk/sinn.htm Ty první Sinny mě evokují nejmenovanou řadu Bell a Ross - taky miniaturní datumka, stejný čísla, stejný ručky, jen cena je u Sinn příznivější a tvar pouzdra usedlejší. A taky u B&R není šroubek na ciferníku namalovaný, ale skutečný. Ale Belly zase nestojí dvacku ;-)
Kid_A Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 myslím, že ani ty sinny nebudou za dvacet. ale jinak mám s odklízečem podobné chutě jsou parádní.
roon Posted May 24, 2007 Report Posted May 24, 2007 nebo třeba tyhle OLLECH & WAJS cena kolem 870,- USD nebo tyhle, ale ty nemají průhled na strojek
Bluewalker Posted May 24, 2007 Author Report Posted May 24, 2007 mohu zkusit pozjišťovat jestli by na ty outdoory nešel průhled dodat... to by bylo super, díky za info:-)
ctenar Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Neco jako to Damasko, mozna jeste o neco vic agresivnejsi nabizi taky Sinn.. http://www.chronomaster.co.uk/B91_Sinn_756_B_L2.JPG Ja ale ulitavam na tomhle modelu.. http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG oboji k videni i koupi zde (jinak ebay a jinde)..http://www.chronomaster.co.uk/sinn.htm Jakou barvu má ve skutečnosti ten světlý ciferník ???
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now