Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím,

 

líbí se mi takový to typ hodinek, viz obrázek Archimede(bohužel bez sklen.dýnka). Znáte někdo podobné, které jsou mechaniky, skleněné dýnko, chronograf a swiss made s ceno do 20000,- Kč . Díky za tipy

Posted

Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-)

 

Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html

Co třeba Damasko?

kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší

viz.http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread.php?threadid=10632&sid=

Ty jo ty Damasko jsou bomba, to se mi na tomhle foru porad libi, clovek tu objevi veci o kterych drive nemel ani tuseni. A vystavi se novym pokusenim....

Posted

Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-)

 

Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html

Co třeba Damasko?

kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší

viz.http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread.php?threadid=10632&sid=

Ty jo ty Damasko jsou bomba, to se mi na tomhle foru porad libi, clovek tu objevi veci o kterych drive nemel ani tuseni. A vystavi se novym pokusenim....

suhlas su o to lepsie ze tam nie je ta hnusna tachy stupnica ktora aj tak neviem ako sa pouziva smile.gif

Posted

Ja ale ulitavam na tomhle modelu..http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG

user posted image

 

Tohle mě taky moc líbit se smile.gif

Posted

Neco jako to Damasko, mozna jeste o neco vic agresivnejsi nabizi taky Sinn..

http://www.chronomaster.co.uk/B91_Sinn_756_B_L2.JPG

 

Ja ale ulitavam na tomhle modelu..

http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG

 

oboji k videni i koupi zde (jinak ebay a jinde)..http://www.chronomaster.co.uk/sinn.htm

Ty první Sinny mě evokují nejmenovanou řadu Bell a Ross - taky miniaturní datumka, stejný čísla, stejný ručky, jen cena je u Sinn příznivější a tvar pouzdra usedlejší. A taky u B&R není šroubek na ciferníku namalovaný, ale skutečný. Ale Belly zase nestojí dvacku ;-)

Posted

myslím, že ani ty sinny nebudou za dvacet. ale jinak mám s odklízečem podobné chutěsmile.gif jsou parádní.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...