Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tenhle řemen mě zaujal už když jsi ho postoval poprvé, taky aby ne, je hodně neobvyklý. Docela by mě zajímalo, jak by vypadal třeba na světlých B SOH nebo jiných nízkých oblekových potápkách ... jak je prosímt? silný? Jediná věc, která m? na něm rozčiluje, je kresba šupin, takové to ztmavení, které na první pohled za určitých světelných podmínek navozuje dojem, že řemen má nerovný povrch s ďolíčky. Tenhle optický klamje dobře vidět na tvé druhé fotce. Ale chtělo by to vidět ho naživo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vraby, on 22 Led 2015 - 13:53, said:

Saturation na kožce,počasí na foto moc nepřeje tak alespoń takhle.

Ten řemen vypadá skvěle. Uměl bych si ho představit na svých Kemmnerech Konících. Copak je to za řemínek? Nebo zakázková výroba?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, máte to parádní. A super fotky. Jen prosím, pokud to není opravdu tajné, nebojte se sem napsat i název řemene nebo jméno výrobce, vlákno má sloužit především jako inspirace pro ostatní :) Nemusíte se bát, že přestanete mít originální kombinaci, většina lidí si řemen pořídí stejně k jiným hodinkám, a pokud přece jen ke stejným, vy už stejně v té době pravděpodobně hodinky nebo řemen mít nebudete (vzhledem k hodinkové promiskuitě tady na fóru) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Dobré vlákno pro potápkomily! Některé kombinace se mi líbily více, jiné pak méně, ovšem tak už to prostě v životě chodí. Každý má halt jiný "zkus".

 

Přidám něco z archivu. Je to ručně dělaný řemen, ovšem kupoval jsem ho i s hodinkami, takže o jeho (pravděpodobně anglickém) původu netuším vůbec nic. Až se na něj z gumy opět dostanou, zkusím nafotit i další fotky z jiných úhlů... a hlavně za pořádného denního světla bez blesku...

post-34682-0-54175100-1421961392_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zima, léto, mně je to fuk. Spíš otázka zní: na jaký jiný typ hodinek než na potápky se hodí široký tlustý tool řemen? Často z hrubé kůže, bez prošití apod.? Na oblekovky? Ne. Na pilotky? V některých případech ano, ale většinou ne, na to mají ve většinou příliš kultivované pouzdro, hodí se k nim řemen s prošitím, případn? i s obligátními cvočky... Na univerzály? Ne, to už by nebyly univerzální... jediné hodinky, ke kterým se tyhle tool masívní řemeny hodí, jsou prostě vyšší tool hodinky, a to jsou jen potápky, mohutnější typy military style (které většinou mají WR potápek) a pracovní hodinky (něco jako Caterpillar apod.). A pak samozřejmě zálesácká chrona, ale ty nikdo nikdy neviděl :)

 

Edit: ještě názor mého kamaráda: kůže se hodí na všechny potápky nad 10.000 korun... aby člověka nenapadlo se s nima potápět :-)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera večer dostal na poslední stránku svého oblíbeného vlákna o potápkách na kůži  :crying_anim:http://forums.watchuseek.com/f74/leather-strap-diver-got-any-416039.html . Další příspěvky tam přibývají pěkně pomalu, takže jsem začal přemýšlet, jestli není škoda, že podobné vlákno nemáme tady. Potenciál tu je přece obrovský, a zase bych se měl před spaním na co se těšit :)

Převládající názor zdejších členů na kombinaci potápek a koženého řemene (s čestnou výjimkou Panerai) se zdá být spíše negativní, což mi přijde škoda. Podlě mě pořádný tool řemen potápkám sakra sluší a vypadají na něm zase jinak, tj. můžou bavit a vydržet doma delší dobu  :cool02: . Vím, je to ode mne jako nováčka na fóru asi drzost, zakládat takovéhle obecné téma, ale nemůžu si pomoct...

 

Vykopávám: RT Diver 300 Pro na krásném cordovanu od Oty. Zrno, ještě jednou moc děkuju!

Na kůži? A do vody? To nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saturation na kožce,počasí na foto moc nepřeje tak alespoń takhle.

 

vraby, čo to je za remeň?

 

Pěkný, ale kůže do vody je blbost.

 

Presne ako hovoríš. Konečne to niekto vyslovil nahlas. Lebo väčšina členov fóra po šichte vyskočí spoza stola, nahodí neoprén, zo skrine vyberie akvalung a šup do vody. Už si sa prihlásil instantovi do projektu Luna? Aj keksy tam dávajú, či také niečo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...