Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

nie, nie je. 

 

?????

 

Zkus někdy ukázat nějak HEZKÝ hodinky, nebo se alespoň vyjádřit k čemukoli, aniž bys heslovitě a bez vysvětlení ..něco, nebo někoho negativně napadl. Už je to opakovaně a vždycky se jenom ztrapníš....dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že kancldiving je můj nejběžnější sport, a že pro tento sport kůže jako stvořená, přidám pár svých oblíbených kousků :)

 

 

Omega Seamaster Professinonal - originál Omega aligátor na Omega překlápěčce. Momentálně moje nejoblíbenější kombo

 

post-18334-0-43991000-1398290909_thumb.jpg

 

post-18334-0-96074400-1398290910_thumb.jpg

 

Orient King Diver - vintage potápky na vintage řemenu od Zrna

 

post-18334-0-95538700-1398290911_thumb.jpg

 

post-18334-0-14500300-1398290913_thumb.jpg

 

Prim Sport Igen - renovace na shell cordovanu od Zekona - česká potápěčská klasika slouží v mém případě hlavně cyklistice

 

post-18334-0-47469000-1398290914_thumb.jpg

 

Celá partička pohromadě

 

post-18334-0-51317600-1398290915_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si rikam, ze tady taky hodim potapky na kuzi:

 

post-4836-0-98153000-1398541934_thumb.jpg

 

Potapkovitejsi potapky nemam, tahle hrouda zeleza snese 300m a je to fakt bytelny kousek. Remen je 24mm na zakazku delany. Podle me jim sedne jak p*del na hrnec a prestoze mam celkem slusivou gumu a cernej bradystrap s bilym prositim, od chvile, co jsem na ne dal tuhle hovezinu (nebo co to je), tak uz jsem ji nesundal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto fotografii postnu i sem. Mám ze svého nového přírustku velkou radost i z důvodu, že starší modely subů je možno hodit na kožený řemen a vypadá to dobře..což u nových keramických modelů říct nemohu, ale je to můj osobní názor. Miluju kůži jako materiál, dobře se na ni dívá a tyhle koňský kůže pěkně voní....;-)utarupe5.jpg

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto fotografii postnu i sem. Mám ze svého nového přírustku velkou radost i z důvodu, že starší modely subů je možno hodit na kožený řemen a vypadá to dobře..což u nových keramických modelů říct nemohu, ale je to můj osobní názor. Miluju kůži jako materiál, dobře se na ni dívá a tyhle koňský kůže pěkně voní....;-)utarupe5.jpg

 

 

konina + stare rolby = VYNIKAJUCE. Za mna jednoznacne palec hore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1 . Doteď mi rolády na kůži přišly tak nějak nepatřičné (přitom nejde o estetiku, podobné nebo skoro ty samé hodinky s jinou značkou se mi na kůži líbily), ale můj názor nahlodaly nejdřív fotky huhu4d tady ve vlákn? a chozef 76 to právě zpečetil :-)

 

2 little_w: ta tvoje fotka mě pritahuje jako magnet, furt se na ní musim koukat. Tonalita? Bokeh? Malá hloubka ostrosti? Nevím, ale pěkný. Řemen jim fakt sekne.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: diky. jojo, tahle kombinace staryho remene + obrovskych hodinek je dost dobra... a to jsem starej antiestet. no a k fotce, je to focene objektivem Canon 40mm F2.8 na skoro minimalni clonu (F/3.5), takze hloubka fakt mala, tak to mam rad. to samy s clonou F/9.0 uz vypada podstatne nudneji (i kdyz hodinky furt pekny):

 

post-4836-0-18102500-1398628598_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape, ty Certiny jsou vazne moc hezky. Snad jediny, co se mi libi.

 

Jo diky, mam stejny nazor, dle meho vkusu jsou to nejosobitejsi potapky za rozumny peniz....No a ten remen mi na nich proste osobne nesedi, proto jej mam v prodejnim vlakne, kdybys mel zajem....porad hledam neco co by na ne sedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) To jsem rad. I kdyz nejsem si jist, jestli se jedna o predsudek, nebo o zdravy rozum. ;) Tolik krasnych hodinek tady dokonale zadenych absurdnimi remeny. Pasuje to asi jako kanady k neoprenu.

 

Btw., jestli tu je mod, tak v mem predchozim prispevku prosim o opravu kdys -> kdyz, boda to to oka. Dik.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Mě to ladí oku, párkrát jsem to na rolády taky nazul, ale lépe se mi nosí na kůži, případně na nato. Taky se furt rácham někde ve vodě, tak by ten koženej řemen dostal pěkně zabrat.

 

Jinak ale za mě OK, vypadá to dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...