Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jojo, Bass potápkám sluší, viz např. Citizeny na předchozí stran? nebo Orienty Ray na téhle (zapoměl jsem pochválit p?knou fotku, cosmo! ) Jenom jeho vytvarování je dřina, už to tu někdo zmiňoval. Navíc mi přijde, že u prvních řemínků Bass, které jsem kupoval cca před rokem, se výplň řemínku plynule ztenčovala od st?žejek ke koncům, zatímco u posledního kupovaného na jaře se řemínek asi 4 cm od stežejek ztenčuje, jako by tam výplň najednou končila, a v tomhle místě ma řemen tendenci se "lámat", namísto aby vytvořil pohodlný a oku lahodící plynulý oblouk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... kožka na potápky prostě ne ... jde se zpátky na tah ...

..nebo na mesh... :-) V těchhle vedrech jo. Ale jinak se mi to líbí :-)

 

Seiko SKX & Hirsch Carbon:

Tenhle řemen vypadá hodně dobře. Jak to vypadá s jeho výdrží? Všiml jsem si příčné prasklinky, je to dáno tím, že už dosluhuje nebo tím tenhle model nějak víc trpí?

 

TH Aquarecer & Rios žralok:

Tenhle starší model Aquaracerů s lunetou bez zoubků jsou IMHO jedny z nejlepších potápek pro kombinaci s kůží, je to dané především nízkou výškou, elegantním napojením ochrany korunky na linii pouzdra a relativn? málo zakulaceným okrajem pouzdra u stěžejek. Černou verzi těchhle TH plánuju taky, dá se kombinovat s kůži jakékoliv barvy.

 

HB63: Parádní fotky!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to tři hodiny testoval v bazéně, koninu na potápky můžu doporučit, skvělej a fakt odolnej materiál. Občas to střídám s "zekon žralokem", taky perfektní výsledky. :smile_anim:

 

Pěkné. Nezkusil jsi někdy použít žraloka jako podkladovou kůži?

Používá to Rainer Brand a je to moc pohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné. Nezkusil jsi někdy použít žraloka jako podkladovou kůži?

Používá to Rainer Brand a je to moc pohodlné.

Ano, u dvou řemenů jsem to tak dělal, až na to že spotřebuješ hafo materiálu, ale co bych neudělal pro pohodlí, že? :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...