Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
Hasňo jako, že se ti nelibí nic? Neumím moc fotit, navíc je to starým iPhonem foceno...
Martare díky...   Ten bundstrap jsem zkusil jen, leží doma už dlouho a nemám na něj teď nic. Tak jsem tam hodil ty Steiny a za mě, to nevypadalo úplně zle. 
Líbí se mi kupa věcí, ale kožený řemen na potapkach to není. Nebo Nato na Calatravach. Pštros na společenských se mi třeba obecně líbí. Kdybych měl Pavouky, nebo Spartaky, tak jsou na pštrosu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Harwey napsal:

Nepaci, racing na potapky, eh, este to cinske turbo s pstrosom, ako tak.

mě by racing na Potápky vůbec neseděl, když bych se o tom s někým bavil... Ale tenhle mi doma zbyl, zkusil jsem ho na ty pětky dát a už jsem ho z nich nesundal, jak moc se mi to zalíbilo. A ten číňan...? Perfektní hodinky, za pár korun hoooodně muziky. Jsou trochu hlučné- dost :D ale je radost se na ně dívat. Obzvlášť na slunci je to pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukáš3 napsal:

Hasňo jako, že se ti nelibí nic? Neumím moc fotit, navíc je to starým iPhonem foceno...

Martare díky... :)  Ten bundstrap jsem zkusil jen, leží doma už dlouho a nemám na něj teď nic. Tak jsem tam hodil ty Steiny a za mě, to nevypadalo úplně zle. 

Teď se Luky trochu stydím - psal jsem to ironicky. Je to trochu divočina, zejměna bund & racing jsou vážně pekelný. Na druhou stranu, tak dogmaticky (jako to bere Hasňa) to není nezbytně nutné vnímat, existuje hromada výjimek potvrzujících pravidlo. Potápky Panerai a kožené řemeny k sobě vyloženě patří. Skindivery, kompresory a superkompresory různých značek se v minulosti nosily na kvalitní kůži běžně. A racing styl je možné vidět např u gum Breitling a třetích výrobců (Rubber Racing Diver)... Takže se neboj experimentovat dál.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, martar napsal:

Teď se Luky trochu stydím - psal jsem to ironicky. Je to trochu divočina, zejměna bund & racing jsou vážně pekelný. Na druhou stranu, tak dogmaticky (jako to bere Hasňa) to není nezbytně nutné vnímat, existuje hromada výjimek potvrzujících pravidlo. Potápky Panerai a kožené řemeny k sobě vyloženě patří. Skindivery, kompresory a superkompresory různých značek se v minulosti nosily na kvalitní kůži běžně. A racing styl je možné vidět např u gum Breitling a třetích výrobců (Rubber Racing Diver)... Takže se neboj experimentovat dál.

 

Co už 😄 já si stejně myslím, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala... Pro mě je důležité, že se mi to líbí a že se to pohodlně nosí. Přece jen pro mě je kůže (ať už racing, pštros, bund,...) mnohem pohodlnější než guma nebo tah. A jak říkáš ty, spoustu potápek si naopak bez kůže ani neumím představit. Například, jak zmiňuješ, právě ty Panerai na tahu nejsou vůbec hezké. Black Bay na kůži jsou taky pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...