Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Každopádně sebelepší řemen vydrží s trnovou sponou kratší dobu než s nějakou variantou překláp?cí spony... u svátečních řemenů mám trnovky, ale co nosím několikrát týdně (cordovan, ješt?rku, bass a jeden oblíbenej řemen z hověziny), tam jsem zainvestoval do překláp?ček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chvilku jsem je hodil na kůži, není to úplně špatné, ale origo guma je mnohem lepší, kopíruje tvar pouzdra a perfektně lícuje. Takže tady jsou jedny potápky, které na kůži nevydrží...

 

Zodiac ZO8001 a cordovan od Zrna.

 

post-30813-0-02778900-1421274803.jpg

post-30813-0-31597600-1421274826.jpg

post-30813-0-43276500-1421274838.jpg

post-30813-0-43859700-1421274852.jpg

post-30813-0-31532600-1421274867.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny duo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: Ale jo, vsak ja se taky pekne dlouho drzel, nez jsem neco napsal. :) A slibuju, ze v tomhle mirne uchylnem vlaknu s PO na elegantnim krokousovi a s Roladama na retro military remenu uz zadnou kritiku nenapisu. Nemyslim to nijak zle, ja zase po zahrade nosim zlute Corcsy. 

  

Upřímně? Vypadá to strašně.

  

Ty hodinky samotné jsou při tom fajne, aby nedošlo k nedorozumění. Jen ta kombinace je šílená. Už samotné potápky na kůži, jakékoliv, jsou jen pro silné žaludky, ale tohle je ještě vyšší level.

Hasňo! :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky samotné jsou při tom fajne, aby nedošlo k nedorozumění. Jen ta kombinace je šílená. Už samotné potápky na kůži, jakékoliv, jsou jen pro silné žaludky, ale tohle je ještě vyšší level.

Jo ... je to tak silene, ze me to uz 12 hodin bavi ... a plne souhlasim s tebou, ze kuze na potapky nepatri ... ale szejne ... mam tohle vlakno tak nejak presto trosku rad :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou boží, Vojto.

 

K tomu aligátorovi na TH... taky mne to trochu zaskočilo, ale pak jsem si uvedomil, ze m@chino - stejn? jako huhu4d na začátku tohoto vlákna - mají větší odvahu než já, protože se kromě velmi podařených kombinaci nebojí zveřejnit i kombinace, se kterými třeba sami nebyli spokojeni... někomu tahle jejich odvaha může ušetřit čas i peníze. Sám jsem taky zplodil několik d?sných kombinací, ale nechal jsem si je pro sebe. Ne každý má vyvinutou představivost. Takže děkuji všem přispěvatelům Potápek na kůži, ze se nebojíte jít doslova s kůží na trh a přinášíte inspiraci ostatním :)

 

Jinak mě aligátor přiměl k přemýšlení, zdá nejsou nějaké obecně platné principy výběru řemenu k potápkám. Exotická kůže obvykle spolu s potápkami moc neladí, lidé jí mají spjatou spíš s fajnovými oblekovkami, ale existují výjimky. Mn? se třeba moc líbily divery na kohoutí nožce (Steiny, Revue, Rolex) a na rejnokovi (Revue). Vždy ale šlo o masívní řemeny....

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...