Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nefunguje.

Hele, Hasňo, vážím si tvých názorů, ale byl bych moc rád, kdyby jsi zkusil trochu rozvinout myšlenku. Subjektivně mám někdy pocit, že nějaký řemen sedne potápkám úplně skvěle a jindy jsem na vážkách a nejsem si jistý, ale vždycky se snažím nějak vnitřně argumentovat. Tohle je jen takový výkřik. Vážně mě zajímá, proč si myslíš, že to nefunguje. Mn? se to docela líbí. Vadí ti kombinace etno řemenu a technického stylu hodinek?

 

Edit: přidána citace

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje.

 

Hasňo díky za názor, ale mě se to fakt líbí, což svědčí o mém nevkusu, ale je mi to jedno.

Je to už několikátá negativní reakce na tuto kombinaci, ale bohužel (bohu dík) to můj pohled nezměnilo:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nebudu to moc rozvádět. Už jsem to tu párkrát udělal a navíc tohle vlákno je takový místní tolerovaný pavilon číslo 5, takže tady vládnou jiné standardy. Vlastně ale o nic nejde. Ale je to jako si obléct tesilky, flanelovou košili, kovbojské Sombrero a na to si navléct aqualung, ploutve, brýle, připnout si Aladina, zkontrolovat obě automatiky a jít se potápět. Přežiješ to, s akciovými trhy to nezamává, ale budeš vypadat jako absolutní cvok.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-30813-0-43569000-1429155541.jpg

 

Zakladatel vlákna Potápky na kůži, vyfocen brzy ráno cestou z Pavilonu 5 k nejbližšímu rybníku :D Na ruce Ecozilly na hnědém Rios Avenue ;)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pro tentokrát musím souhlasit s Hasňou a jsem názoru, že SInnům ten Maori řemen nesedí, ale já jsem taky deformovaný svým kompletním Maori kombem - Maori hodinky + maori řemen, asi nejsou hodinky, ke kterým by to šlo lépe (podle mě :))

Každopádně, sto lidí, sto chutí, když se ti to líbí, tak proč ne, přece jen to nosíš ty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steiny budu nosit jen a jen na tahu. Kůže mě k nim nesedí. Navíc, nemám je na kůži nafocený.

 

To ti schvaluju. K tvému modelu Steinů jde tah vážně asi nejlíp. Rád si je prohlédnu v kterémkoliv vláknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, Martine, amfibie s datumkou! Tak konečně :-)

Jo, ale byl to porod, pár členů si mě na foru rozhodně do přátel nedá :clap: , prostě "otravuju" do doby, než mě je dotyčnej prodá, jinak se to nedá ( a SZ snese skoro vše ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Super téma, taky nosím rád řemen na potápkách a všechny moje hodinky jsou vodomilné :-).

Chtěl bych se zeptat jak ošetřit kůži na řemenu, aby ve vodě tolik netrpěla.

Jen pro upřesnění - mám na mysli normální denní nošení + sem tam sprcha + mytí rukou apod. kdy prostě ten řemen namočím. Časem ta kůže ztvrdne, láme se a smrskává.

Na vodní sporty přezouvám na tah nebo gumu.

 

Máte někdo osvědčenou radu, čím ošetřit? Přece jenom je ten řemen pak na ruce, tak aby to nesmrdělo, nemastilo a nedráždilo pokožku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...