Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Prošití krásně sladěný s indexy, hodinky parádní, ale uplně nejvíc nejlepší je ta zeď na zahradě :)

Díky za pochvalu. Řemen "Sdelano v CCCP (přes e-bay) - kvalita i provedení slušné, zeď hradební, originál 15 století. Její údržba mě už pár chvil a nervů stála, město moc nepomáhá, památkaři prudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

tak jeste 2 fotky pro predstavu :)

 

material je to zajimavej, ale ze bych si praci s nim nejak uzil to zas ne. Je to spis o brouseni nez o rezani (jeste sem si u toho zrakvil nuz) navic kraj bude vzdycky hrbatej - videt hlavne na te prvni fotce.

Co se tyka barvy, hranu mam o neco svetlejsi modrou nez je luneta i nez podlepeni - hlavne je to teda tim ze mam na hrany celkem malej vyber barev - 3 :)) Ono hodne zalezi i na svetle, protoze ta luneta jde od cerne k takove spis navy blue - mnohdy i svetlejsi. Kazdopadne me to nijak nerusi a ta hrana beztak zas az tak pri noseni videt neni. Podobne je to i s cervenou nekdy je oproti lunete svetlejsi a nekdy tmavsi, zas je to o tom pod jakym uhlem zrovna luneta je.

 

Hodinky to teda pocitove, proti puvodnimu jubilee, hrodne osvezilo.

 

post-55042-0-98672000-1565023407_thumb.jpg

 

post-55042-0-64342000-1565023087_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, diky...

Ja pro inspiraci prosel par fotek na google a prijde mi to tam tak 50/50 plochej vs futrovanej, me osobne prijdou obecne bombirovany remeny zajimavejsi a nevypadaji u sirek 22+ tak mohutne a humpolacky :)

Co se tyka barveni - tuhle kuzi jsem koupil na zkousku z alika uz barvenou za par susni (asi 8 USD a je tam jeste material tak na jeden remen) takze v tomhle neporadim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, diky...

Ja pro inspiraci prosel par fotek na google a prijde mi to tam tak 50/50 plochej vs futrovanej, me osobne prijdou obecne bombirovany remeny zajimavejsi a nevypadaji u sirek 22+ tak mohutne a humpolacky :)

Co se tyka barveni - tuhle kuzi jsem koupil na zkousku z alika uz barvenou za par susni (asi 8 USD a je tam jeste material tak na jeden remen) takze v tomhle neporadim

Tak jsem objednal černého rejnoka z Ali. Už se nemůžu dočkat. No snad to moc nezbastlim.

 

Odesláno z mého S2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Tak se přidám s právě nabytou zkušeností, třeba to někomu usnadní cestu pokus omyl.

  Předevčírem moje poslední stálice GS-dajvry oslavily první rok společnýho soužití 24/7 na ruce a přes pár cuknutí v mysli (IWC a Zenith) jsem jim byl ultra věrný. I ona cuknutí mysli hravě rozptýlily. Tak si povidám, hele, po roce jim něco pěknýho koupím, třeba fajnovej řemen by zasloužily. A protože mají japonskej původ a protože jsou to potápky, navíc třikrát tejdně chodím do bazénu, tak vcelku přirozeně se mi vybavil voděodolnej žralok. Abych to zkrátil, pohled shora je skvělej, takhle jsem to chtěl, paráda. Jenomže ze strany mezi nožky už to vypadá blbě, i díky tomu, že díry pro stěžejky jsou extrémně nízko a na konci nožek. Je tam tedy fakt velká mezera, navíc tahle část pouzdra není zrovna pěkná. Takže jsem řemen zase sundal a poputuje zpět. Mrzí mne to, protože sám o sobě je skvělej, naživo má pěknou strukuru, precizní zpracování a příjemný pocit na dotyk. Asi pokud bych dál trval na řemenu, musel bych ho nechat ušít na míru, včetně zakřivenýho ukončení. Zatím šly zpátky na titan.

post-17198-0-65518400-1578322447_thumb.jpg

post-17198-0-93534300-1578322466_thumb.jpg

post-17198-0-56982200-1578322484_thumb.jpg

post-17198-0-00563400-1578322511_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za zkušenost! S tímhle umístěním dírek bojuju i u MM200. Dokonce už jsem přemýšlel o vyvrtání (pouze zevnitř) druhýho páru dírek pro stěžejky řemenů, výš a blíž k pouzdru. Brzdí mě ale obavy z vrtání do oceli s diashield úpravou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...