Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Paráda. A ta poslední fotka je tonálně vymazlená. Měl jsem od Steinharta pár řemenů a patřily k mým oblíbeným (teda předpokladám, ze i tenhle je origo).

 

Ehm. Nedá mi to se nezeptat. Tebe si Romuládo pamatuju jako chlápka s Daytonama, JLC Master Compressor Navy Seals, atd... prostě super kouskama. Pak po dlouhý době jsem zaznamenal Crepasy a teď Steinhart. Nechci se ptát na důvod tohohle reverzního progresu, spíš na to, jak ty levný hodinky subjektivně vnímáš... po zkušenostech s top značkama? Zpracování, MI sešup, a tak? Jestli se ptám nevhodně, tak se omlouvám, nemyslim to nijak zle.

 

Dneska druhej den venku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda. A ta poslední fotka je tonálně vymazlená. Měl jsem od Steinharta pár řemenů a patřily k mým oblíbeným (teda předpokladám, ze i tenhle je origo).

 

Ehm. Nedá mi to se nezeptat. Tebe si Romuládo pamatuju jako chlápka s Daytonama, JLC Master Compressor Navy Seals, atd... prostě super kouskama. Pak po dlouhý době jsem zaznamenal Crepasy a teď Steinhart. Nechci se ptát na důvod tohohle reverzního progresu, spíš na to, jak ty levný hodinky subjektivně vnímáš... po zkušenostech s top značkama? Zpracování, MI sešup, a tak? Jestli se ptám nevhodně, tak se omlouvám, nemyslim to nijak zle.

 

Ahoj, no - už jsi četl recenzi, tak víš. Ne, fakt to nevnímám jako sešup. Kdybych chtěl, mohl bych mít vyšší segment, naštěstí už nechci - netoužím po tom, prostě jsem se vyléčil :) a užívám si to. Tyhle hodinky jsou fakt boží-zpracování je naprosto v pohodě - žádnej kompromis kvůli ceně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

pokud by o to někdo stál, můj švec má k dispozici rejnoka, žraloka a varana. Myslím, že by kousky prodal i bez práce, kus rejnoka, co mi ukazoval, by po výřezu na polobotky na pár řemenů vydal. Já si nechal koňský zadek, a přesto, že to vzhledově nedopadlo úplně podle mých představ, musím uznat, že je nesmírně pohodlný - v podstatě o něm nevím.

P.s. fotku dodám, tablet nebere 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...