Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

:) není to teda zas taková hrouda, ale jinak popis myslím přesně sedí :) Takže speciálně pro Hasňu, originál kancldivery :)

 

attachicon.gifIMG_8629.jpg

 

Krásný bondovky a super kombo s tím origo aligátorem. Jsem překvapenej jak málo jsou na zdejším fóru tyhle nový SMP k vidění, moc jsem je nezaznamenal v žádném vlákně včetně chlubícího a prodejního.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný bondovky a super kombo s tím origo aligátorem. Jsem překvapenej jak málo jsou na zdejším fóru tyhle nový SMP k vidění, moc jsem je nezaznamenal v žádném vlákně včetně chlubícího a prodejního.   

Dík, moje fotky najdeš tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky zde váženému členovi jsem získal toužená Seika skx007. Přišly na oyster tahu, který mě baví, ale od začátku mám touhu (nevím proč dávat je na kůži).

 

Ptám se: není to svatokrádež dávat je na kůži? Je to nositelné a oku normální? Tah je tah no... a na léto asi logičtější... Když... Tady je tolik krasnych fotek! Kde se hergot seberou takle fajnovy remeny? Nektery jsou megaparady!!!!

 

mytudepu.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Experimentování s řemeny pokračuje, dnes přišel od relativa (díky!) tento pěkný z broušené kůže. Původ bohužel neznám, ale je to vcelku standardní typ. Za fotky stále stejných potápek se omlouvám, už jsem si kvůli tomuhle vláknu koupil další :death: a právě ke mně míří slovenskou a českou poštou.... Asi dost obskurní důvod k nákupu hodinek - dokonce i na tohle fórum :)

 

Uaaaaa - tenhle remen je uchvat! Prosim, prosim, kde, jak, kdy? Kde se muzu takovehlemu remenu (ta do piskova barva - to je presne ono) alespon priblizit?!?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možností je mnoho a já sám mám zatím zkušeností málo... Nejjednodušší cesta je sledovat zdejší inzerci, kde zkušenější členové občas pouštějí nové či téměř nenošené řemeny stylu Panerai za dobré ceny. Pár kousků podobného stylu (tloušťka 4mm a více, stejná šířka řemenu v celé jeho délce, velké otvory pro široký jazýček Pre V spony) nabízí myslím i Strapshop a sem tam nějaké hodinářství. Fajnov?jší cestou je zakázkový výrobek od zdejších členů (simon, Zrno, jankoxxx, Anela, Spinach..a mnoho dalších), stačí si projít vlákno Kožené řemeny - ruční práce). No a pak nákupy na ebay, v zahraničních shopech nebo od zahraničních ručních malovýrobců (třeba Pirate's straps), stačí si vygúglit třeba Panerai straps. Vítám tě tady a přeju hodně radosti s experimentováním.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoliv, v případě skx007 a všech dalších možných potápek, nejedná se o žádnou svatokrádež. Přestože jsou některé kožené výtvory zdejších companieros více než prazvláštní, připomínajíc - jak jsem zde již někde psal, ovšem nemohu si pomoct, neb následující sousloví dokonale vystihuje podstatu koženořemenných choutek některých zdejších bláznů - nuže připomínajíc ze všeho nejvíce svou strukturou, zabarvením a nejspíš i pachem kůži ze zad mrtvé tety, je povoleno tyto věci nosit dle libosti. V tom také ostatně spočívá kouzlo hodinkářského hoby, totiž radost způsobená drobnými předměty, jež obepínají zápěstí. Jelikož nejsme všichni totožní, dělají nám radost různé věci. TAKŽE. Nošte si hodinky na čem chcete, hlavně když se vám to líbí. Nepochopitelná se jeví úzkost nasadit vlastní potápky na vlastní řemen, ať již spatřil světlo světa díky turu domácímu, koni převalskému či obřízce potomka. Zde uměle vytvořené dogma svatokrádeže potápek nasazených na koženém řemenu je důsledkem podvratného působení několika frustrovaných jedinců, kteří vyhlásili svatou válku tomu, co bylo zrovna nejblíže, aby byli dostatečně zajímavý pro okolí a rovněž pro sebe, hnáni v tomto konání veskrze neutuchající obavou ze své méněcennosti. Anebo se jim to prostě nelíbí a napsali to sem, na čemž není nic divného, protože z některých těch řemenů by se člověk opravdu zesral. Proto ti přátelsky doporučuji, milý člene gngngng, abys myslel vlastní hlavou, neb to jest velice osvobozující pocit, pravá slast!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, nos to na čem chceš. Já na nich střídám oyster, NATO i kaučuk.

Ta kůže se řeší jen proto, že se při namočení natáhne, a hodinky by jsi ve vodě ztratil.

Ale můj subjektivní názor je, že se s potápkami procentuelně koupe asi tolik lidí, kolik jich v Praze jezdí s SUV do terénu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím gngngn-ovi ješt? tady, abych neplevelil fotovlákno. SKX007 jsem si minulý týden kvůli vláknu "potápky na kůži" koupil taky. Budu tam postupně postovat fotky povedených i mén? povedených kombinací, tak třeba najdeš inspiraci. A nebo kápneš na nějakou pěknou kožku dřív ty a inspiruju se já :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky zde váženému členovi jsem získal toužená Seika skx007. Přišly na oyster tahu, který mě baví, ale od začátku mám touhu (nevím proč dávat je na kůži).

 

Ptám se: není to svatokrádež dávat je na kůži? Je to nositelné a oku normální? Tah je tah no... a na léto asi logičtější... Když... Tady je tolik krasnych fotek! Kde se hergot seberou takle fajnovy remeny? Nektery jsou megaparady!!!!

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ahoj, nos si hodinky na čem chceš, jde hlavně o Tvůj osobní dobrý pocit. ;-) SKX jsou super i na NATO strapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, díky všem! Udělalo mi to dobré dopoledne:-) Pravda, že na watchuseek jest toho požehnaně, zde jsem tohle vlákno přehlédl a jsem rád za jeho nalezení! Vím, že dotaz byl vágní a smyslem né zcela relevantní - jasně, že pravidlo "nos si, co se Ti líbí" platí. Zajímalo mě spíš, zdali to takhle má někdo podobně, a hle, MÁ! Jdu tedy na lov a těším se, až sem něco plácnu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...