Jump to content

Recommended Posts

Posted

Nemam, nosim samuraje ne petky biggrin.gif

Jednoduche reseni: Tak je nesundavej a chod snima spat, aspon az se v noci vzbudis tak se budes moct podivat kolik je hodin.

Guest tolja
Posted

=D Přesně toto je důvod, proč už je nemám. A byly to vzhledově moc pěkné hodinky, tedy až na ten tah.

Posted

=D Přesně toto je důvod, proč už je nemám. A byly to vzhledově moc pěkné hodinky, tedy až na ten tah.

Přesně tak. Tah je tam takovej plechovej, jak u digitálek za dvě stovky?

Posted

...když večer sundáte z ruky Seiko 5, jako byste celý den nosili dámské hodinky?

Nemám. Připadají mi veliké tak akorát.

Naopak jsem si připadal divně, když jsem si nasadil Poljot Classic (průměr 45mm, stroj Molnija). Po dvou pokusech skončily v šuplíku.

Posted

S tim, ze bych si pripadal jako kdybych nosil damske hodinky jsem u petek nemel, ale to jak se porad klepal ten lehky plechovy tah a jak to porad cvakalo, s tim uz jsem problem mel. U petek mi vadila velmi nizka hmotnost a kvalita zpracovani tahu..

Posted

Já to tedy s dovolením dopřesním - nejde o velikost (ideální), ani o tah (ten kovový šel pryč hned a černá kůže jim vyloženě sluší). Jde o to, jak se zúžené skleněné dýnko obtiskne do ruky :-)

Guest tolja
Posted

Já to tedy s dovolením dopřesním - nejde o velikost (ideální), ani o tah (ten kovový šel pryč hned a černá kůže jim vyloženě sluší). Jde o to, jak se zúžené skleněné dýnko obtiskne do ruky :-)

Tak to nevím, protože jsem je nesundával ani do sprchy

Posted

Jo, mam ten pocit. Ale pac jsem zenska, tak mi to ani prinejmensim nevadi biggrin.gif

Tak Seika pětky bych na dívčí tlapce viděl moc rád. Nějak si je na ní nedovedu představit. Nešlo by foto, prosím?

Nejde jen o velikost, ale třeba krásné dlouhé, rudě nalakované, nehtíky mi k nim prostě nějak nesedí smile.gif

Děkuji.

Posted

Me to tak ani nepripada... sice mam trochu starsi typ Seiko 5, ale v podstate jsou podobne dnesnim modelum... (ale dynko nemaji pruhledne biggrin.gif )

Posted

mam sportovni skz211k a neprijdou, spis jsou tezke az-az, i po nahrazeni tahu za textilni pasek...

Posted

mam sportovni skz211k a neprijdou, spis jsou tezke az-az, i po nahrazeni tahu za textilni pasek...

Tak Atlasy budou asi tezsi, ale myslim, ze DadB myslel ty "levnejsi" a mensi varianty Seiko 5... smile.gif

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...