Přejít na obsah

Oris Big Crown ProPilot


misoo

Doporučené příspěvky

Nova rada pilotiek, Big crown ProPilot
http://www.oris.ch/en/collections/oris-big-crown-propilot
Chrono 44mm
DayDate 45mm
Date 41mm
WR100, zafir - vnutorny AR, vzadu mineral,...

recenzia, fotky: http://wornandwound.com/2014/04/03/introducing-oris-big-crown-propilot-series/

Baselworld-2014-ORIS-Big-Crown-ProPilot-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, za me dobrý. Takove moderni pilotky. Rekl bych ciste, jednoduche, prehledne. Dobry je, ze je vyber i ve velikosti, ikdyz jenom u nechrono verze a s rozdilem Day Date/Date. WR 100m taky dobry. A nejvic se mi libi, ze ty vroubky na lunete jsou i kolem dynka...mily detail.

 

Edit: a tah nebrat...hadra, nebo koža

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím říct, že ty chrona se mě docela líběj ( rozměr dobrej, čitelnost ). Měl bych 2 výtky- pro mě špatně umístěná datumovka a špatnej řemen.

 

Aha, to datum na chronech mi uteklo...vic jsem koukal na nechrono. Souhlasim, to datum je blbe, radeji bez!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti pilotkám od Orisu nemám vůbec nic.Datumka je potřebná a řemeny se mi líběj.Je zajímavý,že tahle firma dává u průhledu přednost pružnosti před poškrabatelností,velmi by mě zajímalo,je-li v tom to co jsem napsal,či daleko prozaičtější důvod-cena.Ale myslím,že oboje.Osobně by se mi líbila chrona s day-date klasicky umístěným.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti pilotkám od Orisu nemám vůbec nic.Datumka je potřebná a řemeny se mi líběj.Je zajímavý,že tahle firma dává u průhledu přednost pružnosti před poškrabatelností,velmi by mě zajímalo,je-li v tom to co jsem napsal,či daleko prozaičtější důvod-cena.Ale myslím,že oboje.Osobně by se mi líbila chrona s day-date klasicky umístěným.

Ano, takto jsem to chtěl říct- proti datumu nic nemám, naopak, vždy ho na hodinkách chci, ale pro mě je nevhodně umístěn ( jsem na klasické umístění- v pozici na 3 či 6 ). Vroubků na lunetě jsem si předtím nevšiml- za mě dobrý. A já jsem vždy proti hadru či NATO řemenu, takže za mě tah či kůže, jednozněčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mně se moc líběj ty základní piloty na textilním pásku. Za mě všechno dobře, velikost 41 mm, moderní ručky, ale hlavně to přesně sedící datumový okýnko, takhle pěkně to mají málokteré hodinky. K tomu moderně vroubkovaná luneta s ladící korunkou, prostě trefa do černýho. 

 

Jen ten průhled na červenej rotor bych rád oželel.

 

post-59-0-28764600-1411808314_thumb.jpg

 

Ty ostatní modely mě berou teda míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, spona fešácká, vypadá promyšleně, to jo, ale k hadýrku malinko offtopic, cítil bych tam sucháč.  Date jsou opravdu trefa - konkurence pro tudor ranger ! oris mám moc rád, nejlepší začátečnická značka,  ale nejčko šlapou na paty i pokročilým, vlastně skoro každýmu.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...