Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

V 14. 5. 2022 v 14:20, shaggy napsal:

Hladam nepremokave "tenisky". Na bezne nosenie k rifliam ked prsi ci je mokro. Nic specialne nepozadujem, len aby boli proste co najcivilnejsie.
Nasiel som dake Rieker a Rebook. Nejake skusenosti ci iny navrh prosim?
Nepoznam hlavne ako kvalitny je ten rieker tex.

https://www.obuv-rieker.sk/panska-obuv/tenisky/panska-sportova-obuv-rieker-b6720-14-modra/

https://www.a3sport.sk/reebok-astroride-trail-gtx-2-0-ef4157?variant=110800
 

Těch Reeboku bych se nebál, mám od nich jedny s Gore-texem a jsou super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

S juniorem na stejné vlně 😎 Outdoorovky pro prcky jsme tady již párkrát řešili, teď jsem v tom opět ležel docela dlouho, tak třeba někomu ušetřím čas při výběru :D Do úzkého kola se probojovali La Sportiva Falcon a Salewa Alp Trainer, oboje super pohodlné a dle recenzí i odolné. Salewa vyhrála, protože snese určitě dle konstrukce chladnější počasí a celkově je dělaná pro větší děti do extrémnějších podmínek. La Sportiva je tedy na druhou stranu velmi lehká, takže pro menší caparty kolem šesti, osmi by asi dostala přednost. Jinak ta moje MTN už také něco zažila a  s překvapením drží 😅

DSC_2899.JPG

DSC_2903.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak kluk je ještě o něco větší divoch než jsem já, Salewa mu vydržela přesně měsíc, to já vždycky dám těch šest :D Urvané poutko a shrnutá vnitřní látka v levé patě, což je větší průšvih, protože bota je nenositelná. Já už tak nějak vím, že nám sem vozí strašný sračky, kamarád kupoval od Salewy podobné v Itálii a už je má přes rok na pohodu....teď uvidíme jak dopadne reklamace, to bude asi druhá facka do ksichtu jak to v tom našem banánistanu bývá.

DSC_3068.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, African napsal:

Tak kluk je ještě o něco větší divoch než jsem já, Salewa mu vydržela přesně měsíc, to já vždycky dám těch šest :D Urvané poutko a shrnutá vnitřní látka v levé patě, což je větší průšvih, protože bota je nenositelná. Já už tak nějak vím, že nám sem vozí strašný sračky, kamarád kupoval od Salewy podobné v Itálii a už je má přes rok na pohodu....teď uvidíme jak dopadne reklamace, to bude asi druhá facka do ksichtu jak to v tom našem banánistanu bývá.

DSC_3068.JPG

No ty vole! Uch. Drzim palce, ale tu niet co riesit, to nenosil Hamor mesiac po himalajach, to nosilo dieta. Ja by na reklamaciu siel s odistenou atomovou bombou, neprichadza do uvahy ze to neuznaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, eskimak napsal:

No ty vole! Uch. Drzim palce, ale tu niet co riesit, to nenosil Hamor mesiac po himalajach, to nosilo dieta. Ja by na reklamaciu siel s odistenou atomovou bombou, neprichadza do uvahy ze to neuznaju.

Kupoval jsem je v docela velkém e-shopu, kde mám už bohatou historii a nějákou kačku jsem tam nechal, tak snad. Všeobecně se ale Salewa staví k reklamacím dost vyhýbavě, on ten český dovozce stojí za prd. Já teď poprvé koupil svoje Trainery v Polsku, za sedm měsíců už také tedy dost zažili a zatím žádný problém, 100% stav. Salewy kupované v ČR už po půl roce vykazovali vždy první nedostatky, takže si začínám být jistý dvojí kvalitou. Jsem blbej, protože jsem několikrát do roka v Rakousku, takže začnu nakupovat tam, navíc to tam je už levnější jak u nás 🤪 Jak ty tvoje Rapace GTX vysoké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Anela napsal:

teda vzhledem k tomu jak hodne a jakym smerem je podreny svrsek to poutko tkanicky uplne chapu, ze se odporoucelo.

Místo poutka měla být dírka nebo poutko z jíného materiálu, jednoduché, konec konců se jedná o outdorovou obuv pro malé divochy. Jsme furt ve skalách, takže přiznávám že botky dostávají zabrat, ale všechny doposud kupované boty plus mínus rok dali. Copak, to poutko by mě kamarád obuvník přešil a dal vhodnější materiál, ale největší průšvih je ta shrnutá látka uvnitř paty, tam je opravdu něco blbě. Bota to byla do té doby super pohodlná, podrážka extrémně držela, takže pokud vrátí prašule, objednám ji ještě jednou, ale třeba právě v tom Rakousku ať si porovnám právě tu kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

 Jak ty tvoje Rapace GTX vysoké?

Velmi dobre, nadsenie trva, ale vzdy ked ich beriem z police si povzdychnem naco som si kupil take tvrde topanky a po par krokoch na to hned zabudnem. Su omnoho prijemnejsie ako vyzeraju. Teda, urcite to je o tom ci ti sadnu na nohu.

Urcite daj vediet ako reklamacia dopadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš výběhový bych řekl, vzhledem k tomu že to byly jediný v mé velikosti (48) na krámě Salomonu s cedulkou "final offer" 😁 ale je možné že mimo ČR má Salomon jinak modely nebo barvy, to nevím. Říkají tomu Supercross Blast. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tom4 napsal:

Přezuti na nový letní, domácí šlapání po zahradě máme za sebou a o víkendu jdeme někam na kopec. Dlouho mi takhle nesedly bory jak prdel na hrnec, ťuk ťuk :)

 

Salomon dělal vždycky super boty i hadry, pěkný 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2022 v 21:20, eskimak napsal:

No ty vole! Uch. Drzim palce, ale tu niet co riesit, to nenosil Hamor mesiac po himalajach, to nosilo dieta. Ja by na reklamaciu siel s odistenou atomovou bombou, neprichadza do uvahy ze to neuznaju.

Tak 4camping s reklamací na pohodu, konec konců po měsíci nošení asi nebylo co řešit 👍 

Dobrý den,

vaše reklamace č. REKxxxx byla vyřízena.

Způsob vyřízení: Odstoupení od smlouvy

Částka 1799 czk vám bude zaslána na uvedený účet.

Pěkný den přeje

Team 4camping

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, African napsal:

Tak 4camping s reklamací na pohodu, konec konců po měsíci nošení asi nebylo co řešit 👍 

Dobrý den,

vaše reklamace č. REKxxxx byla vyřízena.

Způsob vyřízení: Odstoupení od smlouvy

Částka 1799 czk vám bude zaslána na uvedený účet.

Pěkný den přeje

Team 4camping

👍 gratulujem. Tak by to aj malo byt. Ale vieme ako to casto vyzera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4camping je v pohodě. Reklamoval jsem tam jednou plachtu, kterou jsem koupil na poslední chvíli před odjezdem na hory, takže jsem ji ani nevybaloval, no první noc jsem zjistil, že v ní je dirka. Odspal jsem pod tím týden, protože jiná volba nebyla, a pak jsem jim to odvezl i s fotkama, že to tam je od začátku. Nic neresili a v pohodě vrátili peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prosim o radu ohledne velikosti:

dnes jsem zkousel LaSportiva TX4.

velikost 44,5 mi sedi uplne akorat s trochu silnejsima ponozkama. Kdyz jsem v nich ale chodil po schodech, mam pocit, ze palec uz se lehce opira o spicu.

velikost 45 mi taky celkem sedela, ale precijen uz mam pocit, ze je mi to vetsi.

Nerad bych udelal stejnou chybu jak se Škarpama Mohito, ve kterych jsem  kvuli pogumovane spici nemohl ujit delsi trasu.

Podadte, jak volite velikost vy?

66F97211-6698-4153-B106-DC8832CFA778.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...