Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koupil jsem si tyto pecky: https://www.adidas.cz/obuv-terrex-skychaser-gtx/CQ1743.html?pr=product_rr&slot=1

 

Dlouhodobě nosím GTX Salomon s Ortholite. Ale tohle na UltraBoost je o level výše. Jsou teda uzší a cena dost vysoká, ale ta kvalita je na nich fakt znát. Teprve začínám, mám v nich pár kiláků, ale už tak říkám, že jsou fakt super. Terrexy při zkoušení vyšly levněji, tuším kolem 3,6K, ale byly dost úzké. Nosím je ve městě 70%, hory 20%, polňačky 10%, takže je za 2,5 roku zcela odšlápnu a to střídám 3 páry - Salomon GTX LTR - Salomon SpeedCross4  a teď nově tyto Skychaser. UltraBoost Energy je prý extra návykovka a člověk pak nechce jinou botu, tak uvidím :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím 10let+ Garmisch, hory, pole, sníh, bláto... nedám na ně dopustit. Další budou zase od nich.

Nechci ti do toho mluvit, ale nizke boty menim po jedne sezone, max.dvouch ( a to uz jsou na hranici zivotnosti, spis za ni ). Ted posledni 4 sezony nosim merrel chameleon ( mam ted 6 par ), ale uznavam, ze maj sakra naslapano a enorme vydrzej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadaji dobre, me ale docela vadi uzke spicky - ne ze bych mel nohu jak lopatu, ale potrebuju pro prsty vic prostoru,

tak pred 3 lety zpet jsem presel kompletne na bezecke boty bez membrany, na vsechy vylety do vysky nejakych 2500 - 3000m a nemenil bych -> velkou vyhodou oproti membranam je nasobne vetsi prodysnost, takze se nohy nepoti a nejsou puchyre - za minuly rok a odhozenych nejakych 2k km JEDEN puchyr! - a to spatnym vyberem ponozek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pro ilustraci, takhle vypadaji me kdysi prvni botky tehle znacky po cca 1,25 sezone a cca 3900 km ( ne ve meste :-)). Mam je kvuli tomu, ze jsem merrelu navrhoval nektere zmeny v siti a ochrane svrsku ( neco se tam zakomponovalo- impregnacni a protioderova vrstva, neco ne - zdrsnena podrazka ).

A membranu jsem u nich nejak neresil.

post-12324-0-32582600-1518349367_thumb.jpg

post-12324-0-51762300-1518349378_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť jsou docela v cajku, někdo tu nedávno podobné vyreklamoval :D

Ty woe :-)), jsem rad, ze jsi zas tady ( tvuj britkej humor mi chybel :-)). Uz jsou starsi nez 2 roky, nechal jsem si je jen z nostalgie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide ty Ady se daji nekde vyzkouset? Nevis jestli je maji skladem nebo pouze eshop? Myslim ty navykovy :)

Já je kupoval přímo v Praze v Adidas Store, včera. Jinde nevím, ale předpokládám, že kdekoliv v Adidasu by to měla být téměř jistota, Romane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodatek - já ty boty teda nenosím denně :D žiju ve městě, nemám důvod si obouvat trekovou obuv mimo trek :)

 

To by ti dal také Panedge pěkně sežrat obouvat trekovou obuv mimo trek a ještě tak chodit po městě do půl těla  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, ano v te zelene "buzna" barve je pouziva ma neter na behy v terenu a je spokojena ( ma je cca 3 mesice )- co mohu soudit jsou docela odolne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...