Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No to mi v lese moc nepomůže :-). Už jsem starší pán a zhyckanej.

V pondělí jedu pro nový kus a 14 dní s ní budu lyžovat, běžkovat, skialpovat a chodit kolem Pradědu, až dojedu, tak dám sprchu a to mě snad utvrdí v tom, že se u minulého kusu jednalo o výjimku.

Kdyby jsi chtěl, tak si nějakou tilak bundu vyber a do neděli mi napiš, vzal bych ti ji v Šumperku jak si pojedu pro tu svou, mám tam 20% slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bundy Tilak nedám dopustit, měl jsem Raptor, teď mám přes 10 let Lost Arrow, a příští bude nejspíš zase něco od Tilaku.
Ale kolikrát omdívám, když v různých Intersportech a podobných masových marketech vidím, jak tam mají napíchaný bezpečnostní čipy membrána nemembrána. Podobný zboží nakupuju výhradně v hudáčích, rokáčích a jiných hanibalech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, v redakci jsme se snažili vybrat nějaké kvalitní turistické boty (https://www.rankito.cz/nejlepsi-turisticke-boty/). Víme, že 100 lidí = 100 různých názorů a taky, že vybrat pořádné trekové boty bez jasného účelu není ani možné. Rád bych ale znal váš názor na to, co jsme vybrali a doporučujeme. Myslíte, že jsou ty modely OK, nebo byste nějaké nahradily a proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Salomon XA Pro 3D GTX - celkem dobra bota, mam GTX i normalni, ale jsem teda vzdycky nasranej, kdyz v nich musim bezet, jsou na me dost tvrdy. Na turistiku ale OK. Pocitove me pripada lepsi verze bez GTX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne trosku v tom prehledu chybi nejake dojmy z tech bot. A taky proc skoncily na takovem miste, na kterem skoncili. Nejake vyhody, nedostatky atd.

Mě stačilo bohatě vidět na prvním místě Asolo, na druhém Keen a už jsem ani dál nepokračoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asola jsou krásný boty, dal jsem šanci 3 modelům a vždy obrovské zklamání ohledně kvality. Dokonce i celá podrážka upadla během šesti měsíců, to jsem nikdy nezažil, průsak vody u všech do jednoho roku. Z mého okolí to samé, tu a tam se najde vyjímka, ale ve většině případů zklamání. No a KEEN je pěkná botička,  pro začátek, ale určitě pro serioznější treking bych hledal  jinde a je toho vcelku dost za podobné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhlety anonymní žebříčky, co mají vůbec za smysl?

 

Ve většině případů jde o placenou reklamu a málo který obchod je objektivní, spíš jde o to prodat co potřebuji tak to vyzvednu v testu na první místo. Myslím, že ten nahoře je od 4camping, aspoň to tam na mě někde vyskočilo. Mě se třeba líbí testování od HUDY když jsme u těch obchodů, popíšou pěkně produkt, vyzkouší, ale nějáké vyloženě vnucování nebo předsouvání před jiné produkty tam z toho necítím.

 

https://blog.hudy.cz/testujeme/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si ted první nízké outdoor Keeny, tak jsem zvědavej. Měl jsem před tím Merrell, Columbia a dvoje Ecco. Při zkoušení sedly lépe, než Lowa za dvojnásobnou cenu. A sandále Keen, co jsem si koupil v roce 2005 v Calgary, mi skvěle slouží už 13 let, což je absolutní rekord.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si ted první nízké outdoor Keeny, tak jsem zvědavej. Měl jsem před tím Merrell, Columbia a dvoje Ecco. Při zkoušení sedly lépe, než Lowa za dvojnásobnou cenu. A sandále Keen, co jsem si koupil v roce 2005 v Calgary, mi skvěle slouží už 13 let, což je absolutní rekord.

Tak ono, když je u nás léto sotva jeden měsíc v roce, tak myslím že dalších ještě deset let v klidu dají :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sandále Keen jsou na takové to cajdání ideální. Mám je už taky pár let a např. Brdy či Jeseníky v létě ( myslím klasické turistické cesty ) ideál.

Andy- vzhledem ke svému loňskému zranění jsem měl tu čest tvou teorii vyzkoušet :-). Jde to, ale opravdu to není úplně ono  :lol2:  ( a pravda, střídal jsem sandále s croccsama ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...