Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

Ahoj, máte nejaky tip na nízké trekovky s koženou podšívkou? Minimálně v oblasti paty. Spíš širší a bez membrány. Pokukuju po Makara Trapper, ale rád bych si ještě rozšířil obzory. Díky.

 

Edit: spíš na delší túry 40+

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, Prochy68 napsal:

Dorazila zasoba ponozek, tak jsem na ne zvedavej
ed03ec4eaba31114850da05e8e0baf1a.jpg

Já mám několik párů ponožek Voxx (spíše tenčí na běžné nošení) a jsem s nimi spokojený. Dobře drží tvar a materiál taky OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kloubik: Terex GTX mám, nie vysoké, ale nízke. Prvé "negatívum" je, že som sa ulakomil na GTX membránu a tým pádom je bota v letných mesiacoch pre mňa nepoužiteľná a druhé, o dosť zásadnejšie negatívum je tá Adidas Continental podrážka, doslova mizne pred očami, mám 85kg a po 300km chodenia (áno, bol v tom aj nejaký asfalt, ale tomu zabrániť nejde) je vzorek v podstate preč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kloubik: Terex GTX mám, nie vysoké, ale nízke. Prvé "negatívum" je, že som sa ulakomil na GTX membránu a tým pádom je bota v letných mesiacoch pre mňa nepoužiteľná a druhé, o dosť zásadnejšie negatívum je tá Adidas Continental podrážka, doslova mizne pred očami, mám 85kg a po 300km chodenia (áno, bol v tom aj nejaký asfalt, ale tomu zabrániť nejde) je vzorek v podstate preč.
Tak dík za info, já si zrovna říkal, že Continental bude držet.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Tak dík za info, já si zrovna říkal, že Continental bude držet.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Ona drží, je to jedna ze dvou TOP podrážek, ale drží ve smyslu "na podkladu" ne že vydrží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kloubik napsal:

Dnes dorazily tak jsem zvedavy, jak budou drzet. Nemate je tu nekdo? Puvodne jsem chtel trochu vic klasiku na hory, ale nasel jsem je za mene nez pulku ve vyprodeji, tak jsem neodolal. 

 

Na ty jsem taky koukal ve verzi bez gtx (neměli moji 48EU), hlavně ta boostová porážka musí být luxusní pochození, ale gtx na letní treky, navíc na textilu, už nechci. Já teď trajdám po horách v teniskách na běhání a super.  

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me obecne boty nemaji tezky zivot, takovy klasicky lehky hikovaci North Face ktery staly asi 60 dolaru mi vydrzely 10 let a porad se nerozpadly. Uz jsem lepil spicky, ale treba podrazka se prekvapive nedroli ani neni extremne seslapana. Narazil jsem na tyhle terrexy za 2600 a z recenzi je chvali ze jsou opravdu pohodlny, tak uvidime. Retail 5900 je dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kloubik napsal:

U me obecne boty nemaji tezky zivot, takovy klasicky lehky hikovaci North Face ktery staly asi 60 dolaru mi vydrzely 10 let a porad se nerozpadly. Uz jsem lepil spicky, ale treba podrazka se prekvapive nedroli ani neni extremne seslapana. Narazil jsem na tyhle terrexy za 2600 a z recenzi je chvali ze jsou opravdu pohodlny, tak uvidime. Retail 5900 je dost. 

A kolik si toho v nich za tech 10 let nachodil? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kloubik napsal:

U me obecne boty nemaji tezky zivot, takovy klasicky lehky hikovaci North Face ktery staly asi 60 dolaru mi vydrzely 10 let a porad se nerozpadly. Uz jsem lepil spicky, ale treba podrazka se prekvapive nedroli ani neni extremne seslapana. Narazil jsem na tyhle terrexy za 2600 a z recenzi je chvali ze jsou opravdu pohodlny, tak uvidime. Retail 5900 je dost. 

Tak na tohle "chození" ti chvilku vydrží. Kdyby ses s nima pustil na velkej špacír a delší dobu, tak by ses asi divil, ale vycházka v neděli odpoledne to opravdu snesou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak malo jsem v nich nechodil :) Byly to moje jedine boty do prirody, takze vsechny vikendy, kempovani, lehky hiky po praci. Nekolik let po sobe min 3-4 vylety rocne do Yosemite, kde se nachodily pomerne dost. Nejsem horolezec, ale na Half Dome nebo treba na Angels Landing v Zion narodnim parku se mnou vylezly :) Ale jasny, 7 dni v tydnu 10 let nechodily :)

IMG_20160705_1137057.jpg.37843bc5095e0a84512f0fde21ad3482.jpg

 

20141128_143100_HDR_1.thumb.jpg.0a97c2595ba83379c87b1feb25028f9e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca dva tydny slapu v techto. Bude to kolem 100kilaku, v suchu, mokru, blate. Prevazne les, obcas nejaka skalka. Zatim spokojenej. Jsou pohodlny, uzasne lehoucky, uvidime co vydrzej. Je to jak chodit v trailovkach. Libi se me ,ze jsou vyssi.

 

20200510_061554-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...