Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já měl Swift a trochu mě tlačily do šířky a poslední výlet v občasném jarním sněhu jsem měl mokro v botě i přes GTX, tak jsem byl z toho takový smutný a poslal je do světa. Pokud máš širokou nohu, tak bych šel jinou cestou, třeba ty Inov rocklite kotníčkové budou fajn, ale asi nedělají gtx. Já jsem teď nakoupil dvoje pronačních trailových bot na běh a chodí se super, není to úplně na traverzování v terénu, ale české turistické stezky bez ztráty kytičky.  

94257DB9-487D-4F8B-AE05-6055730B6BBF.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndyAaron: ty ale nemáš boost podrážku a na nej tenkú vrstvičku Continental gumy

To mas pravdu, nemam tu Continental podrazku. Tu mam na Glide Boostech z roku 2015. Nabehanych v nich mam cca 500 km a nejsou zas tak hrozne seslapane.
Mam pak jeste Solar Glide a taky mi neprijde, ze by se ta Continental podrazka nejak extra vic otirala nez jine...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, moco napsal:

Já měl Swift a trochu mě tlačily do šířky a poslední výlet v občasném jarním sněhu jsem měl mokro v botě i přes GTX, tak jsem byl z toho takový smutný a poslal je do světa. Pokud máš širokou nohu, tak bych šel jinou cestou, třeba ty Inov rocklite kotníčkové budou fajn, ale asi nedělají gtx. Já jsem teď nakoupil dvoje pronačních trailových bot na běh a chodí se super, není to úplně na traverzování v terénu, ale české turistické stezky bez ztráty kytičky.  

 

Tak tos me moc nepotesil, GTX nechci a bezeckych mam dost, ty co tu postoval AndyA me docela zaujaly, ale ta sirka by asi byl problem. Az je nekde uvidim, tak je zkusim a rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Prochy68 napsal:

Tak tos me moc nepotesil, GTX nechci a bezeckych mam dost, ty co tu postoval AndyA me docela zaujaly, ale ta sirka by asi byl problem. Az je nekde uvidim, tak je zkusim a rozhodnu.

No minimálně ze začátku mě to až nepříjemně bolelo na malíkové hraně, pak se to trochu poddalo, ale mohlo to být i tím, že jsem tam měl svoji ortopedickou (tenkou) vložku. Na horší podmínky si nechávám Hanwag Tatry 2 a hodně chvály jsem teď slyšel na Lowa Ranger

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kuncák7 napsal:

Moco- dělaj ty Lowa nízké i v jiné barvě? Nechce se mi to hledat ( přiznám se ). A máš je osobně vyzkoušený? Docela ses mi jako "poradce" osvědčil :-)

sem zde :)

Dělají ještě nějakou civil verzi, ale ta je myslím taky černá s barevnými doplňky. 

Zephyry jsem měl a používá je dost vojáku na bojových útvarech, právě proto, že jsou lehké, pohodlné, ale přitom v nich můžeš lítat po lesích a šutrech bez obavy o kotník. 

Ale strašně rád vzpomínám na Salomon XA Pro 3D a furt po nich pokukuji, že bych je zase vzal, teď je modernizovali (Xa pro 3d V8) a vypadají skvěle a mají být ještě pohodlnější a lehčí. 

zephyrGTXLo-main__12343.1548799476.jpg

0000199222702_salomon-392514_ek_03.jpg

390530-panska-bezecka-obuv-salomon-xa-pro-3d-v8-79340d1.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, ty Salomon bohužel pro mě ne, potřebuju něco festovního ( už nikde sice nelítám, protože chodím rozvážně, ale tohle trhám skoro na počkání ). Ta Lowa vypadá, že je vyztužená na místech, kde to oceňuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, kuncák7 napsal:

Dík, ty Salomon bohužel pro mě ne, potřebuju něco festovního ( už nikde sice nelítám, protože chodím rozvážně, ale tohle trhám skoro na počkání ). Ta Lowa vypadá, že je vyztužená na místech, kde to oceňuju.

Tak ja Salomony XA 3D mam, verzi gtx i verzi bez, Salta a nejaky obyc trekovky  a nezda se mi, ze by se trhaly. A to jsem v tech XA chodil i 100km+ pochody  (a mam +- metrak)

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to prostě nějak malíčky trhaj i v o dost pevnějších botech ( a mám určitě +100 :-)).

Salomony jsem kdysi měl a dobrý ( odůvodňuju si, proč zkusit pro mě novou značku Lowa, od nich jsem zatím botky neměl ).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zephyry nosím asi polroka v práci. Sú super ľahké, pevné. Guma je vysoko čo oceňujem. V práci lozím po strechách kde sa topánka často stretáva s ostrým plechom. Zatiaľ sú ako nové. Na turistiku musia byť tiež super. Škoda toho GTX, keď je teplejšie tak to noha cíti. Ale zas pri dazdit pekne sucho. Topánky odporúčam z vlastných skúseností. A to teda u mňa dostáva zabrať. Aj také scarpy sa mi v práci rozpadli a nevydržali veľa...

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...