Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já být dobrá sokolovna. 🙂

Tak snad seženeš jinde. 

PS: až přijdou Altra, tak budu mít navíc zánovní Mizuno Wave Mujin 6 v záruce, vel. 46,5EU za litránek, kdyby někdo chtěl zkusit fajn boty. 

IMG_0404.jpeg

 

Upraveno uživatelem moco
PS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou super, mám co zkoušet  Tu protiskluz patu mají opravdu vychytanou, na noze drží jak přibytý, no uvidíme ještě co výdrží,  je na nich halda fíčurin, plastů a dalších blbostí....většinou ale La Sportiva držela tak snad. 
DSC_0526.thumb.JPG.eaa6f217b9ae7f77c40777578385e4ee.JPG
DSC_0528.thumb.JPG.9bcc22e3892c2dfcdc08ef93dd0e19a7.JPG

Ultra raptory jsou fajn, mám na nich naběháno/nachozeno přes 2 000 km. A to je vůbec nešetřím, tahám je i po asfaltu, chůze s těžkým batohem. Rozhodně do nich půjdu znova a celkově od la sportivy jsou boty držáci.... s oblečením je to horší


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Justlik napsal:


Ultra raptory jsou fajn, mám na nich naběháno/nachozeno přes 2 000 km. A to je vůbec nešetřím, tahám je i po asfaltu, chůze s těžkým batohem. Rozhodně do nich půjdu znova a celkově od la sportivy jsou boty držáci.... s oblečením je to horší emoji19.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak koukám, že je mám pomalu rok, jop a také velká spokojenost. Z hadrů mám snad jen technickou bundu s Primaloftem a to je tedy super hadr a neskutečný držák. Ale to je asi opravdu jediný hadřík od nich....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, vzduch napsal:

Dle pocitu široké, vnitřek textilní. Čekal jsem je měkčí. Viděl bych to na B/C (spíše C), ale to ukáže čas. Velikostní tabulka výrobce sedí.

BOSP1.jpg

BOSP2.jpg

Vzduch, děkuji, napiš postřehy až je rozejdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 3. 2021 v 21:36, obchodnik-o3 napsal:

BOSP z Bardejova by ma tiez zaujimal, daj vediet ked ponosis trochu 

Tak jsem trochu ponosil a za mě spokojenost. Musím napsat, že šmatlu jen tady po Javorníkách, bez zátěže a kilometráž je mizivá. Bota nikde netlačí, vodu nepustí, nohu ochrání a nezdá se, že by se noha extrémě potila. Na ledě podrážka klouže (ale to asi všechny), nezanáší se, asfalt se rovněž dá. Dle mého názoru je na ty naše české a moravské  kopečky  zbytečně tvrdá. Velikost jsem trefil, tabulky výrobce sedí, zpracování bez výhrad, tkaničky mohly být o něco delší a ke koupi přibalí i ponožky😀Pohodové Velikonoce všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Stala se mi taková nemilá věc: koupil jsem kotníčkové Salomony XA Pro a už při druhém použití (dohromady cca 4 km) jsem objevil na vnitřní straně paty rozedřené místo. 
Máte zkušenosti jak se k tomu staví Salomon při reklamaci? Mám blbý pocit, že mě pošlou do zadele, že je to mechanicky opotřebované...ale boty mám asi 10 dní. 

F5A12245-EB68-43A9-8936-1A80AAF6C00E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemaju ziadnu sancu, mna sa tak raz pokusali na par dnovych Lowach poslat do prec ze mam nevhodny tvar nohy :lol2:. Ak to nieje v navode (ze ich nemas pouzivat s konkretnym tvarom nohy) tak reklamacia musi byt uspesna. Neustupit, aj keby si ich mal poslat na testovanie za vlastne (nasledne obchodnik preplati), pravo je na tvojej strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 3. 2021 v 21:21, African napsal:

Tak koukám, že je mám pomalu rok, jop a také velká spokojenost. Z hadrů mám snad jen technickou bundu s Primaloftem a to je tedy super hadr a neskutečný držák. Ale to je asi opravdu jediný hadřík od nich....

Myslíte, že má cenu si připlatit za GTX verzi? Jsem zvyklý chodit v GTX od Salomonu, ale koukám teď po něčem jiném, protože poslední páry mi moc nevydržely. Ultra Raptory vypadají dobře. Vyšší odolnost proti vodě ocením, ale netuším, jestli za tu cca tisícovku navíc je to takový rozdíl. (Za použití různých impregnací a podobně...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...