Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Moty napsal:

to jo, voni vodolný sou, zavazování taky super, ale ta pata, kurva, nedá se v tom chodit

Jaaaaaj, tak to je ale silno individualne. Vcera som skusal par turistickych topanok a do Lowy nohu nedam - skusal som 2, nezavisle od velkosti mi to pride ako pre iny zivocisny druh. A napr. ani Mizuna nedokazem obut, pricom poznam kopec ludi co v tom beha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 24. 6. 2021 v 9:12, Moty napsal:

Ta úzkost La Sportive je blbá, nohu mám spíš širší, budu je muset zkusit

Já právě mám Salamony a nemaj ani 1000 a sou prodřený uvnitř na jedný patě tak blbě, že mám po 10km puchýř, že ho mám tak na měsíc, dá se to nějak opravit?

 

U těch La Sportiv bych radši zkoušel model, říká se že úzká, ale mě sedí. A podle měření na lyžáky mám taky širší nohu. Mám Mutanty, bačkůrka. Akyra je užší a dle mého fakt na běhání. Když jdu courem, nic moc, když se (občas 🙂 ) zrychlím jsou v došlapu super. Chci ještě kotníky a buď TX5 nebo TxS. V Hudy asi pozkouším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Prochy68 napsal:

To by nevadilo, díky za odkaz. Spíš ta cena, Aku má prý díru v dodávkách a samozřejmě někteří toho hned využijí.  Běžná cena okolo čtyřky,  kamarád mi je nabídl za 3600, ale prostě nejsou a nikdo neví kdy budou 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2021 v 11:53, African napsal:

Salewa MTN Trainer se mi po dvou letech odporoučela, velmi nekvalitní model kterému je dobré se vyhnout obloukem....a teď se mi zalíbila Aku Tengu Low GTX, ale vypadá to že v sedmičce nesehnatelná záležitost 😒

shopping.jpeg

Mám je druhý rok a fajn. Jediný problém je, že v nich je hodně teplo. Jazyk spojený s podšívkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2021 v 9:50, jovani napsal:


 

 


aky modell?
nosim Globo GTX, ale uz doziva ... :(

 

Taiga GTX

V 2. 7. 2021 v 14:06, Zdenek1307 napsal:

👍 pak napiš jaké jsou dojmy. Já chodím v Kaylandech "Cross" už druhý resp. teď to bude třetí rok.

Zatím super, vibram tlumí a neklouže, boty drží pevně, ale nedřou - nutno dodat, že mám trekové ponožky 

Chodíme na kamenech / sníh viz níže:

image.thumb.png.618eb5daecee08425e97ec434b03c55a.png

 

image.thumb.png.8167ea8b9c494c2b5a94ae374bdaaa48.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, vanderB. napsal:

Taiga GTX

Zatím super, vibram tlumí a neklouže, boty drží pevně, ale nedřou - nutno dodat, že mám trekové ponožky 

Chodíme na kamenech / sníh viz níže:

image.thumb.png.618eb5daecee08425e97ec434b03c55a.png

 

image.thumb.png.8167ea8b9c494c2b5a94ae374bdaaa48.png

👍 vypadá to na dobré testování v Alpách. Za měsíc už taky budu, nejen tam, ale také testovat. Nemůžu se dočkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2021 v 13:16, Kasprik napsal:

Mám je druhý rok a fajn. Jediný problém je, že v nich je hodně teplo. Jazyk spojený s podšívkou. 

Dobrý postřeh, díky. Stále bojuji s dodáním, takže koukám dal. Docela dobře cenově jdou Tecnica Plazma GTX, a vypadají i fajnově, ale značka pro mě velká neznámá, anebo spíš znám ale nikdy jsem neměl.

https://www.switchbacktravel.com/reviews/tecnica-plasma-s-gtx

https://www.hudy.cz/magma-gtx-men

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že jsou tu příznivci spíše lehčích bot, ale já to mám jinak. Celý život mi v terénu vyhovují B/C až spíš Céčkové boty. Váha mi nevadí, mám rád nohy v suchu a pevný kotník. Každému co jeho jest. Aktuálně šlapu v Alverstonech, které mi ještě Zrno vyztužil na kotnících, protože při chůzi občas škrtnu patami o sebe a boty trpí. Ale proč sem píšu, ženě teď po sedmi letech dosloužily Alasky (podrážka jednou měněná) a co čert nechtěl, zrovna přišla od Hanibalu nabídka na výroční limitku, tak jsem si řekll, že budu hodný muž a objednal jí je. Jsem zvědavý, jaké budou naživo...

Hanwag Alaska 100 Lady GTX

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na ně koukal, vypadají parádně, ale paradoxně mě ta vysoká obsázka štve, když je tam použitá fajnová kožka, tak tu kůži mohli nechat vyniknout. Takhle ještě kousek a jsou to dost drahé gumáky 🙂 Ale chápu (vlastně nechápu), že fajnová kůže je drahá a šetřit se musí i u limitky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Tá obsádzka je práve ochrana ochrana kože/topánky, aby si si ju nerozmrdal o ostré šutre v suťoviskách a na skalách. Celoobsádzka zvýši životnosť zhruba o polovicu. Ak teda s tými botami nejazdíš v ľahšom teréne, čo sa u B/C topánék úplne nepredpokladá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, prischera napsal:

Já vím, že jsou tu příznivci spíše lehčích bot, ale já to mám jinak. Celý život mi v terénu vyhovují B/C až spíš Céčkové boty. Váha mi nevadí, mám rád nohy v suchu a pevný kotník. Každému co jeho jest. Aktuálně šlapu v Alverstonech, které mi ještě Zrno vyztužil na kotnících, protože při chůzi občas škrtnu patami o sebe a boty trpí. Ale proč sem píšu, ženě teď po sedmi letech dosloužily Alasky (podrážka jednou měněná) a co čert nechtěl, zrovna přišla od Hanibalu nabídka na výroční limitku, tak jsem si řekll, že budu hodný muž a objednal jí je. Jsem zvědavý, jaké budou naživo...

Hanwag Alaska 100 Lady GTX

 

Bude mít radost, vypadají hodně dobře 👍

Já tak dlouho špekuloval, vybíral, až jsem skončil opět u dříve prověřené La Sportivy. Tentokrát zkusím TX 5, už je na cestě tak snad bude, už se taky těším :guitar: 

https://www.hudy.cz/tx5-low-gtx-men?size=280278

99874.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...