Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

@Prochy68 Ja som jedny merinové mal, ale nevyhovovali mi - potil som sa v nich o dosť viac, ako v mojich obľúbených Smartwooloch Hiking Heavy, pritom spôsob tkania aj slučky vyzerali totožne.

Ale to ti aj tak povie prd, čo jednému vyhovuje, druhý naopak vyhľadáva, takisto záleží aj od konkrétnej ponožky jednej a tej istej značky... Northman ako taký je celkom v pohode. Inak mám dojem, že sa robia v CZ, čo je rozhodne plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 minutami, wawrik napsal:

@Prochy68 Ja som jedny merinové mal, ale nevyhovovali mi - potil som sa v nich o dosť viac, ako v mojich obľúbených Smartwooloch Hiking Heavy, pritom spôsob tkania aj slučky vyzerali totožne.

Ale to ti aj tak povie prd, čo jednému vyhovuje, druhý naopak vyhľadáva, takisto záleží aj od konkrétnej ponožky jednej a tej istej značky... Northman ako taký je celkom v pohode. Inak mám dojem, že sa robia v CZ, čo je rozhodne plus.

Ja myslel obecne jako znacka, jeste jsem o nich neslysel, vezmu asi 8 druhu a uvidim. To ze se delaji u nas, je taky plus.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy v zimě jsme tu Northman řešili, myslím [mention]moco [/mention] je chválil a dával na ně tip.

Já si na základě toho pořídil Heavy Trekking Merino a Trekking Light Merino a poměr cena výkon za mě dobrý. Heavy Trekking jsem nosil prakticky celý zbytek zimy na trajdačky se psem, jsou tak akorát tlustý, že to dáš do klasické zimní trekové boty. Zkoušel jsem i ty Arctic Merino ale to byl overkill (jsou mega velký a mega teplý, potřebuješ min o číslo větší boty). Light trekking jsem měl jen jednou na kratším výletě, takže nemůžu moc hodnotit, jejich čas teprve přijde :) ale sedí dobře a jsou pohodlný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Northman mám ty arctic a pak ty heavy trekking, používám oboje v zimě. Ty Arctic jsou fakt huňaté bačkůrky dobré na stojáka na vánoční trhy, ale já je používám v kombinaci (jako druhou vrstvu) s tenkými ponožkami od voxx (sillprox) do kožených pohorek B/C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nemohu editovat....

Ještě bych doporučil mnou výše zmíněné, taky české, ponožky Voxx z vlákna Silprox (nějaká umělýma ze stříbrem). Jsou to fusekle za pár kaček, ale jsou to jediné ponožky, které mě neodírají. 

Mám je vyzkoušené ve skialpech, v ledních bruslích, kolečkových bruslích, těžkých pohorkách a matlal jsem v nich 3 týdny v mokru v jihoamerické džungli s těžkým báglem (střídal jsem jen dva páry) a vše bez puchýře. Vyzkoušel jsem o mnoho dražší značky jako je např. X-bionic, ale jen Woxx prošly bez ztráty kytičky. 

ponozky-voxx-se-stribrem.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, budes spokojenej. Ja na lasportivu nemuzu rict kriveho slova. 

Na rozdil od Inov. Dle recenzi, kdyz sem vybíral super vydrz, super podrazka, v podstate genialni bota... 

Jj, podrazka je vazne dobrá, tkanicky super, drzej, bota lehoucka, pohodlna...

15.5. To bylo rok co je nosim. Mame psa, chodim kazdej den 2x, za kazdeho počasí. Ale střídám 3-4 pary bot dle podminek. Tydle boty 95% znaly pouze les a louky. V podstate zadne sutry. Sem doufal, ze za cenu + 4litry daj vic... 

 

20210716_193056.jpg

20210716_193034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Řeší se zde kde co z vybavení na hory, tak se pochlubím dnešním nákupem (třeba dám i někomu tip na užitečnou věc), ....taška, co mi udělala velikou radost. Není to nic s čím by člověk chtěl chodit po horách, ale na takovéto domácí cestování a hrubé zacházení paráda. 

https://www.singingrock.cz/tarp-duffle

 

C0046BB.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, moco napsal:

Řeší se zde kde co z vybavení na hory, tak se pochlubím dnešním nákupem (třeba dám i někomu tip na užitečnou věc), ....taška, co mi udělala velikou radost. Není to nic s čím by člověk chtěl chodit po horách, ale na takovéto domácí cestování a hrubé zacházení paráda. 

https://www.singingrock.cz/tarp-duffle

 

C0046BB.jpg

Já minulý rok v Decathlonu tyto. Zatím spokojenost.

 

20210805_193948.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sto lidí, sto chutí koukám :D Já si je upřímně s báglem na zádech na nějáký serioznější trek také nedokážu představit, protože je to měkká bačkora, mám radši pevnější obuv kde je noha víc stabilní. Ba naopak mě vyhovůjí na lehkou turistiku a běh...přesně na to, na co jsou vlastně mířené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...