Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky, na to jsem narazil na outdoorforu, že mají dobrý reference. Já mezitím volal do toho prosportu a oni posílají boty přímo do fabriky v Německu, cena za renovaci 2150,- ale zajímalo by mě, jestli s tím má někdo praktický zkušenosti. Repase přímo u výrobce mě celkem láká, protože mají původní kopyta ..., ale on může být řemeslník kolikrát lepší volba...proto ty reference...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lamiczka napsal:

Já mezitím volal do toho prosportu a oni posílají boty přímo do fabriky v Německu, cena za renovaci 2150,- ale zajímalo by mě, jestli s tím má někdo praktický zkušenosti.

Restday je zhruba za 50-60 €, podľa toho, akú presne podrážku dajú a či musia urobiť aj obsádzku. Ale oprava priamo u výrobcu je určite lepšia, aj v Restday občas dokážu veci dobabrať. Ale celkovo robia dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 13 minutami, michal_l napsal:

V rámci obměny jsem si pořídil po dlouhé době kožené pohorky. Horní řada končí, ty Aku jsem měl 25 let, nešly zničit....

20211005_123646026_iOS.jpg

...to jsou M. Badile (?),...dobrá volba 😉

Já jsem po několika Meindlech (naposledy u dcery) s utrženou  podrážkou/resp. rozdrobenou PU tlumící mezivrstvou/ (hydrolýza polyuretanu) skončil asi před 3 lety taky u dvojitě šité podrážky  - Meindl Ortler (z Bergzeit.de), ...ale ještě jsem je nevyzkoušel (není čas a příležitost na treky pro tak tvrdé boty, naše kopečky (většinou s dětma) zvládám v lehčích botkách

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj šajze, po pouhých třech měsích se mi vyrvala látka na vnitřní straně paty u La Sportivy TX5 low GTX, kurňa to zamrzí. Do teď taková spokojenost s touto mnou oblíbenou značkou, no nic, stane se, uvidíme jak dopadne reklamace 😣 Víme jak to u nás chodí a navíc s prodřenými patami.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

Aj šajze, po pouhých třech měsích se mi vyrvala látka na vnitřní straně paty u La Sportivy TX5 low GTX, kurňa to zamrzí. Do teď taková spokojenost s touto mnou oblíbenou značkou, no nic, stane se, uvidíme jak dopadne reklamace 😣 Víme jak to u nás chodí a navíc s prodřenými patami.....

Tyjo já mám ty vyšší, šoupu tam patu dost při obouvani a vyzouvani a nic :(  To zamrzí

 

Ja spis teď hledam do zimních služeb nějaký botky. Kluci nosí Scarpy Ribelle, ale mužů mít LaSportivy za 75% ceny tak koukám tam. Někdo zkušenost třeba s Nepal Cube? Izolace? Potřebuji aby tam šly poloautomat mačky, nezmrzla mi noha a dali se použit na evropský kopečky. :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

A můžu hledat další botky, což mě mrzí, protože LS TX 5 low byla fantastická bota, ale stane se. Hudy jako výhradní dovozce nezklamal a kladné vyřízení reklamace v dnešní době potěšila..no a co teď, jdu hledat...

Reklamace bot TX5 low

 

Dobrý den,

 

Dostali jsme od dodavatele zprávu, že vaše reklamace byla úspěšně vyřízena.

Poprosím vás o doplnění čísla účtu, kam budete chtít vrátit zpět platbu.

 

Za komplikace s botami se vám omlouváme!

Přejeme krásný den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hafo věcí od Milletu, mé oblíbené značky, ale nikdy botky, máte zkušenosti?  Někdo tu myslím nedávno psal že žádná hitparáda... líbí se mi od nich Trident za ty prašule.

https://www.9b-plus.com/cs/trekking-shoes/170148-37025-trident-gtx-3515721607805.html?SubmitCurrency=yes&id_currency=1

shopping.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...