Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Waya03 napsal:

@African literock jsem tam v krámě zkoušel taky, určitě solidní volba! Mě se na nich nelíbila v přímém porovnání s těma Ontario nějaká malá vizuální blbost, myslím že vedení tkaniček, už ani nevím. Taky Ontario měly trochu víc místa do stran v přední části chodidla, to jsem chtěl aby mě zas netlačil malíček jako už často v různých botách.

Btw. na té samé procházce jsme šli kolem rodného domu toho zmíněného pejska a náhodou potkali i maminku s tatínkem 🙂 Šťastné to shledání, akorát trochu prasák táta jí hned čuchal k zadku 😄

Tiffa.jpg

No jo no, klasický pozdrav :D Boty vyzkouším, uvidím, mám to také hodně individuální a jen tak něco mi nesedne. Musím mít ale obsazku po celé botě, protože ve skalách dostávají záhul a hodně materiálu na podrážce, který mi mizí před očima, na fotce jedny dvouletky. Stahování paty je super bonus na chození do prudkých kopců, Salewa to měla vymakaný a fungoval, uvidíme jak Meindl ale vizuálně jde o stejný systém pomocí lanek. Tak ať slouží, já dám vědět jakmile dorazí co a jak....

DSC_2046.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@jovaniPočasí na jedničku, dole déšť, cestou bláto, nahoře sníh, všichni krom psa, zůstali suší 😁

1637653835821_compress67.jpg

1637653835803_compress27.jpg

1637653835792_compress31.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, African napsal:

No jo no, klasický pozdrav :D Boty vyzkouším, uvidím, mám to také hodně individuální a jen tak něco mi nesedne. Musím mít ale obsazku po celé botě, protože ve skalách dostávají záhul a hodně materiálu na podrážce, který mi mizí před očima, na fotce jedny dvouletky. Stahování paty je super bonus na chození do prudkých kopců, Salewa to měla vymakaný a fungoval, uvidíme jak Meindl ale vizuálně jde o stejný systém pomocí lanek. Tak ať slouží, já dám vědět jakmile dorazí co a jak....

DSC_2046.JPG

Tak tohle už má funkci lyží :-)). Je ale pravda, že když slouží, tak používám do roztrhání boty taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jovaniÚplně v pohodě, boty suché, ponožka taky, měl jsem obyč, žádné extra nepromokavé. Jen to chce nosit častěji, ten drop mezi patou/špičkou, je nezvyk po normální obuvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož poslední dobou všichni doporucujou chodit v botach na behani,  tak jsem teď zkusil na takové to lehčí chození pořídit tohle https://www.zalando-lounge.cz/campaigns/ZZO1G5Y/categories/114469976/articles/AS142A0PB-C11

Zatím jsem v nich pochodil jenom v obýváku, a teda drop mezi patou a špičkou mají taky slušný, ale za ty prachy to aspon vyzkouším, jestli mi to bude vadit, nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

A jsou pevny? Co si pamatuju tak si tenkrat hledal nejaky bytelny co se jen tak nerozpadnou?

Hele, zatím Brdy ( dva dny pod širákem ) a okruh okolo Berounky a Karlštejna, vždy cca 35 km a dobrý.

Na hory bych si to nebral, ale kopce s tímhle jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boty super, dobrá práce, bohužel ale mé hobití nohy se s nimi nekamarádí a jsou mi velké, no a bohužel šestky nevyrábí :D Salewy mám v 6,5 všechny, La Sportivy a Aku v 7. Tady ta  Meindl 6,5 je normálně o číslo větší a ať dělám co dělám, tak je to špatný a noviny do špičky cpát nechci :D Velká škoda, bota to bude dobrá. No nic, neváhal jsem a Salewy jsou opět na cestě, tam jsem si jistej ve velikosti, jsou extrémně pohodlné, jen doufám že zabrali v kvalitě, protože poslední MTN byli strašný propadák....na Modivo dnes jinak super akce, tahle botka 3700,- jinak tak nějak všude 4500,-, kdyby někdo váhal.

0000206449894_01_mb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TomCZ napsal:

Kuncáku, co to za botky? Mám širokou nohu, zdají se mi ok. Je to tak? Dík

Jsou dostatečně široké, potvrzuji. Zatím nevím, kolik vydrží.

A jen slintám u afriho botek. Ty chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...