Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, warann napsal:

Prave ze mely jetej jen ten vibram, tak mi to prislo rozumny. A v tom RestDay fakt umi. 

Nachodil jsi hodně? Protože ty boty vypadají jak nový a čas od času ta vibramová směs mizí před očima. Já už kupuji pouze boty s hodně materiálem na podrážce, protože těch zklamání už bylo až dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kolik jsem nachodil vlastně nevím, nepoužívám žádná krokoměry a tak, ale jsou cca 5 let starý a tak něco nachozený nepochybně mají. Každopádně se o boty celkem starám a snažím se je udržovat v cajku.

Na druhou stranu zblízka je na tý pěnový vrstvě pod Vibramem zblízka vidět, že už není zrovna nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprosím o tip :)

nizke na chozeni okolo komina - silnice +max jednodenni vylety

co nejlehci

nebranim se technickym materialum (umele flasky a spol)

jsem celkem presvedcen - naposledy zimni icebugy a kdyby nemely tu zimni vec na zatepleni, tak je nosim furt :))

co nejvzdusnejsi - mel jsem lonepeaky 6 a strasne se mi v nich potila noha

mam celkem vysoky nart a relativne sirokou nohu (47 - zadny drobek)

rad bych system boa (prislo mi to jako strasna kravina, ale jednou jsem to zkusil a zjistil, ze mi to proste vyhovuje:)

pripadne rychlovazaci tkanicky (nemohu si ted vzpomenout na presny nazev).

Znacce se nebranim

nejsem si uplne jist, jestli gtx je to, co v nich chci (ale nebranim se)

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky dotaz.

chystám se na delší špacír (zhruba 300km) po zpevněných cestam ne úplně terénem a chci poprosit o radu s výběrem nějaké boty která bude extra pohodlná aby v ní noze bylo těch 10+ dní příjemně. nějaké univerzály který budou dejchat nejlíp ozkoušené časem.  

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, warann napsal:

No kolik jsem nachodil vlastně nevím, nepoužívám žádná krokoměry a tak, ale jsou cca 5 let starý a tak něco nachozený nepochybně mají. Každopádně se o boty celkem starám a snažím se je udržovat v cajku.

Na druhou stranu zblízka je na tý pěnový vrstvě pod Vibramem zblízka vidět, že už není zrovna nová.

Scarpy dělají dobrý botky 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, mvxmilivnx napsal:

mám taky dotaz.

chystám se na delší špacír (zhruba 300km) po zpevněných cestam ne úplně terénem a chci poprosit o radu s výběrem nějaké boty která bude extra pohodlná aby v ní noze bylo těch 10+ dní příjemně. nějaké univerzály který budou dejchat nejlíp ozkoušené časem.  

děkuji

Silniční tenisky na běhání

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, nekdo napsal:

poprosím o tip :)

nizke na chozeni okolo komina - silnice +max jednodenni vylety

co nejlehci

nebranim se technickym materialum (umele flasky a spol)

jsem celkem presvedcen - naposledy zimni icebugy a kdyby nemely tu zimni vec na zatepleni, tak je nosim furt :))

co nejvzdusnejsi - mel jsem lonepeaky 6 a strasne se mi v nich potila noha

mam celkem vysoky nart a relativne sirokou nohu (47 - zadny drobek)

rad bych system boa (prislo mi to jako strasna kravina, ale jednou jsem to zkusil a zjistil, ze mi to proste vyhovuje:)

pripadne rychlovazaci tkanicky (nemohu si ted vzpomenout na presny nazev).

Znacce se nebranim

nejsem si uplne jist, jestli gtx je to, co v nich chci (ale nebranim se)

diky

silniční tenisky na běhání, jestli chceš vzdušnost, nechceš určitě gtx 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Radik napsal:

Pro široký tlapy koukni na značku Altra.

jestli to bylo na mě, tak jsem inzeroval, ty lone peak6 a to jak mi byly zpoceny nohy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako pro pobavení dobré, ale třeba v ultraraptorech problém nemám (samoného mě to překvapilo, ale co mám asi tak dělat, že jo) je to stejné jako meindl caracas zadny problem, jen jsou uzavrene...a blbe se mi do nich leze...a magic men ani za.....

prostě to nejde - vezmu a mám to jako plnej igeliťák vody okolo - nerozumím tomu a přiznám se, že už po tom nepátrám (nijak zásadně) - prostě v něčem problém mám a v něčem jiném ne...nechci mít jedny boty na všechno a už vůbec ne stejný - takže si je vždycky koupim, zkusím a když se nazadaří, tak jdou dál... přemýšlel jsem o la sportivě (dlouho jsem nic nezkoušel od nich), adidas (ano i já bych zkusil terex) a možná i něco jiného - tak se jen ptám na doporučení co zkusit... protože už mě nic nenapadá, respektive rád bych aby mi někdo dal tip na něco, co jsem neviděl .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, nekdo napsal:

jestli to bylo na mě, tak jsem inzeroval, ty lone peak6 a to jak mi byly zpoceny nohy... ;)

Tak hluboko jsem vlákno neprocházel, jen jsem se snažil poradit co se týká šířky, tak pardón, že mi uniklo, že už tuhle značku znáš ;)

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Radik napsal:

Tak hluboko jsem vlákno neprocházel, jen jsem se snažil poradit co se týká šířky, tak pardón, že mi uniklo, že už tuhle značku znáš ;)

žádný problém - jen jsem nevěděl, jestli jsi si všimnul :) na rovinu - na šíčku super, ale prostě se mi potí nohy no..a ne všude... pravděpodobně to bude souviset "s uzavřením" kotníku, v čem jiném už by to bylo..nevím :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...