Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

V 8. 9. 2022 v 19:06, kuncák7 napsal:

Ok, dej pak zprávu o těch Millet, v tomhle si nechám poradit a zkusím i jinou značku.

Kámoš kdysi nízké Millety měl a za ty prachy v pohodě. 

Já jsem naopak zakotvil u lasportivy a měnit nehodlám. Bouldery jsem nosil 4 roky jako trekovky, v zimě občas do města a teď další tři roky jako boty na mtb k pedalum s piny. Podrážka už je mimo, ale bota furt cajk. Prostě k neutahání. 

Letos jsem pořídil ještě tx2 a behaci boty bushido. Maximální spokojenost se všemi. 

Btw salewy jsem zkoušel, ale nesedly přes patu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ad Millet , boty sedly jako prdel na hrnec na první dobrou , ale po půl roce vydřená pata a rozpraskaná obsázka takže boty budu posílat na reklamaci. Je pravda že je mám jako pracovní na koncerty, ale nedostavaj takovej čoud jako lezení po horách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, zrno napsal:

Ad Millet , boty sedly jako prdel na hrnec na první dobrou , ale po půl roce vydřená pata a rozpraskaná obsázka takže boty budu posílat na reklamaci. Je pravda že je mám jako pracovní na koncerty, ale nedostavaj takovej čoud jako lezení po horách. 

O jaký model se jednalo? Každá značka má nějakou šedou myš, třeba LS TX 5 jsem neměl ani měsíc a pata taky v čudu a kámošovi do nich teklo. Naštěstí LS se staví k reklamacím pozitivně a řeší je svižně ku prospěchu zákazníka. Dej vědět jak Millet se postavil k reklamaci, dík 😎

DSC_1330.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Řešily se zde nějaké vojenské topánky. Kdyby někdo zatoužil o německé zásahové celokožené adidasky (30cm stélka), tak napište, jedny zánovní bych měl za polovic. 

https://www.police-shop.cz/boty-adidas-gsg-9.4

 

adidas-einsatzsstiefel-gsg94-500x500.jpg

Dneska jsem byl zkoušet Lowa Innox a stalo se přesně, co jsem nechtěl - sedí dokonale 🙂 Dělají i civilní verze. Jsou lehoučké a zároveň správně tuhé. Kopyto široké, vhodné i pro "kachní" chodidla. Nevím ale, co vydrží v lese. 

image.thumb.png.372c3046d4ad1dc8813c9d4a5ba764a8.png

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, odjinud napsal:

Panove, impregnujete i fungl nove boty? Pripadne jak/cim?

Poridil jsem ted Lowa Taurus s GTX, dole hruba kuze, vrsek textil, uz bych je potreboval zapojit do akce.

 

boty-lowa-taurus-pro-gtx-mid-anthracite-9-uk.jpeg

Ja vzdy, ked uz pre nic ine tak sa sa menej zaspinia. Nemyslim ze to moze niecomu ublizit.

Taketo boty v prvej etape ich zivota len striekam impregnacnym sprejom, ked uz na kozi vidiet opotrebenie tak ju aj napustam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

Panove, impregnujete i fungl nove boty? Pripadne jak/cim?

Poridil jsem ted Lowa Taurus s GTX, dole hruba kuze, vrsek textil, uz bych je potreboval zapojit do akce.

 

 

Nejlepší, co jde sehnat. 

image.png.730f025989aa8c784a8b07a4125f0ed4.png

https://www.hudy.cz/ultra-repel-200-ml?size=6667&utm_campaign=freelistings&utm_medium=organic&utm_source=google&utm_term=Ultra+Repel+200+ml+Cherry+Blossom+Impregnace&gclid=Cj0KCQjw1bqZBhDXARIsANTjCPL8fXIu8aQthxtTK6dFChukC46sooHo9lYKcbKl1KjnuSz6p16PBYgaAlyiEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Zdravím všechny, moje Garmont odchází do teniskového nebe a hledám náhradu, nějaký tajný tip na veselé, nízké široké a extra pohodlné kožené boty? Něco jako Be Lenka na fotce, ty jsou zatím favorit, ale 150e mě trochu odrazuje.
Mám to na běžné chození do práce, do města a občas do lesa a lehká turistika.
 

19-2.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, co nosí vaše polovičky? Minulý rok jsem zkoušel objednat ženě pár párů, nic jí nesedělo (a pak mě přešla nálada). Letos bych to zkusil znovu :D

Představa je nízká outdoorová bota, s membránou. Využití na jaro/podzim/lehká zima jako pohodlná, ale odolná bota do bordelovýho počasí - procházky se psem + děckem.

Teď nosí v 85 % případů prostě Nike botasky a v 15 % vysoký kotníkový Salomony (to když je fakt hnusně a de se rovnou do blata a vody = výběhy pro psy, les, pole atd.). Ty botasky dostávají dost zabrat a za sezonu jsou na vyhození. Takže hledám něco, co by vyplnilo mezeru.

Důležitá podmínka je samozřejmě i ta, že to musí dobře vypadat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2022 v 10:05, runner napsal:

Kámoš kdysi nízké Millety měl a za ty prachy v pohodě. 

Já jsem naopak zakotvil u lasportivy a měnit nehodlám. Bouldery jsem nosil 4 roky jako trekovky, v zimě občas do města a teď další tři roky jako boty na mtb k pedalum s piny. Podrážka už je mimo, ale bota furt cajk. Prostě k neutahání. 

Letos jsem pořídil ještě tx2 a behaci boty bushido. Maximální spokojenost se všemi. 

Btw salewy jsem zkoušel, ale nesedly přes patu. 

Som na tom takmer rovnako, len tie bouldery mam asi deviaty rok. Pred letom som ich nahradil TX4. A Bushido uz tiez mam asi 5-6 rokov, ale pomaly odchadzaju, ten svrsek sa uz v niektorych miestach lame a sitie sa para.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...