Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

V 11. 9. 2022 v 14:28, African napsal:

O jaký model se jednalo? Každá značka má nějakou šedou myš, třeba LS TX 5 jsem neměl ani měsíc a pata taky v čudu a kámošovi do nich teklo. Naštěstí LS se staví k reklamacím pozitivně a řeší je svižně ku prospěchu zákazníka. Dej vědět jak Millet se postavil k reklamaci, dík 😎

DSC_1330.jpg

Takže po 3. měsících jsem konečně poslal Millety Friction na reklamaci , načež do 3 dnů vyjádření uznané reklamace a posílaj peníze zpět na účet. A vzhledem k tomu , že mi kopyto fakt sedí tak jsem objednal na spartoo další dva páry 🙂 Prostě nepoučitelnej . 

IMG_0393.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_5e73.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_5e76.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, zrno napsal:

Takže po 3. měsících jsem konečně poslal Millety Friction na reklamaci , načež do 3 dnů vyjádření uznané reklamace a posílaj peníze zpět na účet. A vzhledem k tomu , že mi kopyto fakt sedí tak jsem objednal na spartoo další dva páry 🙂 Prostě nepoučitelnej . 

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_5e73.jpg

 

Paráda, Millet je má oblíbená značka, tak jsem rád že se k reklamacím staví čelem 👍 Ona ta bota může být klidně půl roku vystavená ve výloze na slunci a pak ta guma takhle dopadne, nikdy nevíš kde se toulala než dorazila k tobě. Ale naštve to a samozřejmě reklamace je na místě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Geodet napsal:

Nosí tu někdo Salomony? V poslední době mi přijde, že jejich obliba klesla.... Dřív jsem je nosíval, byly pohodlné i něco vydržely. Tak nevím jestli do nich jít.

Já mám už druhé Salomony X Ultra 3 GTX a musím říci, že jak jsem měl dlouho ty první a jak jsem s nimi byl spokojený, tak ty druhý jsou nějaký horší. Kupoval jsem stejnou velikost, ale jedna z bot mi přijde o trochu těsnější, a taky mi ty nové dělají puchýře na patách při delším nošení. Mé očekávání, že se trochu vyšlápnou zůstává zatím nenaplněno.

Příště asi zkusím La Sportivy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To môže byť problém kusu či série, prípadne (dočasného) presunu z Číny do Vietnamu či naopak kvôli korone, alebo tak něco... Netreba ich kvôli tomu zatracovať a hádzať flintu do žita, keď inak dlhé roky sedia a vyhovujú. Tieto problémy má úplne každá značka naprieč všetkými cenovými kategóriami.

@Geodet Keď ti vyhovujú, pokojne kupuj - obľúbenosť je veľmi prelietavá a nijako nesúvisí s kvalitou (tá je u Salomonov dlhodobo veľmi slušná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych si nikdy nekoupil boty od výrobce, který nejdřív začal šít spacáky, bundy a batohy a po celou dobu své existence se primárně věnuje oblečení. A je to např. Millet nebo The North Face.

Na těžší turistiku si kupuji boty od zn. Meindl a na lehčí Asolo. Spokojenost. Ani jedna reklamace za 24 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosí tu někdo Salomony? V poslední době mi přijde, že jejich obliba klesla.... Dřív jsem je nosíval, byly pohodlné i něco vydržely. Tak nevím jestli do nich jít.
Salomony už nosím nepřetržitě asi 12 let a naprosto mě vyhovují- kopito, zpracování, komfort i výdrž. Vysoké nízké aj síťované.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako pozerám na Salomon Ultra 4 GTX, musím poznamenať, že u modelu Salomon Outline (inak vyrobené Kambodži) kĺže Contagrip podrážka - prechod z lesnej cesty na mokrý asfalt je dosť nepríjemný. Napr. u staršieho modelu 3D Fastpacker, či Fury, tiež obe s Contagrip, nebol žiaden problém. Ono už na omak je cítiť inú kvalitu, resp. typ gumy. Outline je predsa len nižšia kategória ako Ultra 4 GTX, tak pevne verím, že tam ten problém nebude.

Ultra 4 GTX  - naň som veľmi zvedavý, tak prosím, potom sem hoď dojmy z nosenia.

 

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mate nekdo zkusenosti s meindlboty.cz (tilak.cz)? Asi pred 3 tydny jsem tam objednal dvoje meindly co "meli" skladem, za dva dny mi volali (po zaplaceni), ze skladem maji jen jedny a jestli chci objednavku rozdelit, ze druhy dojdou z Nemecka pristi tyden. Objednavku jsem nechal rozdelit a jedny uz mam, na druhy stale cekam a na mail nereagujou.....jestli mi neco dokaze nasrat, tak tenhle pristup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadry mají dobrý, boty taky, ale jinak mi přijdou dost odtržení od reality...holt Šumperk. Ale ani ta pražská prodejna není úplnej zázrak. Jako ženská co tam byla, dobrý, rozuměla tomu, věděla o čem mluví, ale v zásadě mi řekla, že mám štěstí, že na mě má vůbec čas. To jsem tam byl prosím jedinej. Řeším e-shop, opravy, sorry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, nickolas napsal:

Hadry mají dobrý, boty taky, ale jinak mi přijdou dost odtržení od reality...holt Šumperk. Ale ani ta pražská prodejna není úplnej zázrak. Jako ženská co tam byla, dobrý, rozuměla tomu, věděla o čem mluví, ale v zásadě mi řekla, že mám štěstí, že na mě má vůbec čas. To jsem tam byl prosím jedinej. Řeším e-shop, opravy, sorry...

Tak to je ono, ty ji tam zdrzujes a ona nemuze resit muj problem z eshopu 🙂 Holt tam asi budu muset zavolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, zeptám se jako debil, mám zánovní kožené turistické Merrell, po 3 týdnech furt nějak nesedí na nohách (šířka chodidla) je tam snad 3-4mm vložka pod chodidlo, když ju vydělám, tak jsou nohy jak v peřině. Existují nějaké tenké vložky do bot, nebo se to dá nosit bez?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

Borci, zeptám se jako debil, mám zánovní kožené turistické Merrell, po 3 týdnech furt nějak nesedí na nohách (šířka chodidla) je tam snad 3-4mm vložka pod chodidlo, když ju vydělám, tak jsou nohy jak v peřině. Existují nějaké tenké vložky do bot, nebo se to dá nosit bez?

Tak většina výrobců dávají nějaký levný standard, já to nedělám, ale hodně mých kamarádů vložky hned vyhazují a dávají lepší. Navíc je střídají dle aktivit, nedávno jsem viděl Merino vložky a docela mě zaujali. Mrkni třeba na Hudy, mají toho milión a některé ti na obchodě i tepelně vytvarují dle tvé nohy. Ale počítej že pořádný tisícovku i víc budou stát. Úplně bez vložky to je blbost, zničíš si klenbu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...