Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, guzmic napsal:

Borci, zeptám se jako debil, mám zánovní kožené turistické Merrell, po 3 týdnech furt nějak nesedí na nohách (šířka chodidla) je tam snad 3-4mm vložka pod chodidlo, když ju vydělám, tak jsou nohy jak v peřině. Existují nějaké tenké vložky do bot, nebo se to dá nosit bez?

Zajdi si k Dr. a nech si napsat poukaz na speciální vložky (máš nárok na 2 páry za rok), poté běž za protetikem a ten ti udělá vložku podle tvých představ. Pojišťovna proplácí cca 75%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, wawrik napsal:

To znie zaujímavo... Kde si ich videl a čo sľubovali?

Měl je kámoš v botě, a jen že jsou prý při delším stání příjemně hřejivé, tak mě to zaujalo. Měl je z Hudáče, tak myslím že to byli tyhle, víc jsem o nich zatím nepátral a ani jsem nevěděl že se něco takového dělá, ale možná je zkusím taky.

https://www.hudy.cz/3-feet-merino-low?size=334593

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, wawrik napsal:

@African Dík. Dnes som sa pristihol, že v poslednom čase chodím vo vlnených veciach - dokonca som si kúpil aj vlnené rukavice s membránou :D Dosť mi to funguje, tak vyskúšam aj tie vložky, či tam pocítim vôbec nejaký rozdiel...

Já právě také a používám i výborný merino ponožky, tak si říkám jestli by to už nebylo trochu zu viel mít ještě merino vložky 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to zle popsal, mám problém, že když tam mám originál vložku tak v přední části boty mě to tlačí v nejširším místě boty a když ju vydělám tak se noha cítí ok. Otázka je, jestli existují nějaké vložky co mají tu přední část co nejtenčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Co zkusit vlozky z nejakych starych bot? Ja pouzitelne vlozky z vyrazenych bot vyperu a schovavam pro podobne pripady. A vetsinou to byvaji prave takove tenke. Co jsem kdy nejake kupoval zvlast, tak to byly prave spis tlustsi, ale nemam v tom prehled, nejak moc jsem to nestudoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 8. 9. 2022 v 18:43, African napsal:

Podařilo se mi Salewy skvěle slepit, tak se jede dál, baví mě.  Příští bota bude ale asi určitě Millet na zkoušku, tak dám věděti.

DSC_3509.JPG

Tak už mě praskla i druhá, lepit už nebudu a podrážka fuč, letošní sezónu už nedají. Hodně jsem chodil, hodně, ale aspoň dvě sezóny jsem čekal že dají... prostě Salewa, mega pohodlná, dobrá, ale na rok. Tak jsem tedy kliknul na Millet Friction GTX U, Hudy má teď vcelku friendly price 👍 Tak snad sednou, doufám....

millet-friciton-new-podrazka-detail.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě po dvou sezónách prvně promokly Hoky, tak nastal čas na verzi GTX 😁 A dokonce možná i kotníkové 

IMG_20230130_083814.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Mě po dvou sezónách prvně promokly Hoky, tak nastal čas na verzi GTX 😁 A dokonce možná i kotníkové 

IMG_20230130_083814.jpg

Co mají za voděodolnou úpravu? Pokud jsou bez membrány, tak dva roky v suchu jsou ovšem velmi dobrý úspěch...to nedám kolikrát s GTX 😅

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, African napsal:

Co mají za voděodolnou úpravu? Pokud jsou bez membrány, tak dva roky v suchu jsou ovšem velmi dobrý úspěch...to nedám kolikrát s GTX 😅

 

 

Právě, že žádnou, krom pogumování a Merino ponožek 😁Držely statečně, ale nastal čas na posun🥹

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mě praskla i druhá, lepit už nebudu a podrážka fuč, letošní sezónu už nedají. Hodně jsem chodil, hodně, ale aspoň dvě sezóny jsem čekal že dají... prostě Salewa, mega pohodlná, dobrá, ale na rok. Tak jsem tedy kliknul na Millet Friction GTX U, Hudy má teď vcelku friendly price  Tak snad sednou, doufám....
millet-friciton-new-podrazka-detail.jpg.56c712b82eb66a00314f06c3e64753ff.jpg
Ty Millet to je semis?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Prochy68 napsal:

Ty Millet to je semis?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Yes, semišová kůže. Uvidíme copak nám to vydrží pokud se zkamarádíme. Mám od Milletu defakto všechno, a některé hadry i dlouhá léta, boty jsou pro mě ovšem velká neznámá. Kluci z Hudy říkali, že reklamace nijak převyšující ostatní značky a navíc Millet se k nim staví stejně dobře jako třeba La Sportiva, tak snad....mám spíš problém aby jsme si sedli, protože jen tak nějáká bota mě nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Yes, semišová kůže. Uvidíme copak nám to vydrží pokud se zkamarádíme. Mám od Milletu defakto všechno, a některé hadry i dlouhá léta, boty jsou pro mě ovšem velká neznámá. Kluci z Hudy říkali, že reklamace nijak převyšující ostatní značky a navíc Millet se k nim staví stejně dobře jako třeba La Sportiva, tak snad....mám spíš problém aby jsme si sedli, protože jen tak nějáká bota mě nevyhovuje.

Me ten semis na trekovkach proste nesedi kvuli udrzbe, treba mam jedny Garmische, dobry boty za dobry penize, ale oni nemaji vyjma jednoho modelu nic s nubukem nebo licovkou. Jeste kdyz je tam semis nekde jako doplnek tak to skousnu, ale jinak mi ty vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Prochy68 napsal:

Me ten semis na trekovkach proste nesedi kvuli udrzbe, treba mam jedny Garmische, dobry boty za dobry penize, ale oni nemaji vyjma jednoho modelu nic s nubukem nebo licovkou. Jeste kdyz je tam semis nekde jako doplnek tak to skousnu, ale jinak mi ty vadi.

Je to zajímavý materiál pro trekovky, souhlasím. Špatně se čistí od špíny nebo jak to myslíš? Já osobně ty udržbě nijak moc nedávám, čas od času vydrbu kartáčem ve vlažné vodě, naimpregnuji a jede se dál....Každopádně v dnešní době je kumšt sehnat solidní botky pod čtyřku, ani bych je za původní peníz nechtěl, ale s nějákou slevou jsem se dostal na 3.100,- a to už se vyplatí :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, African napsal:

Je to zajímavý materiál pro trekovky, souhlasím. Špatně se čistí od špíny nebo jak to myslíš? Já osobně ty udržbě nijak moc nedávám, čas od času vydrbu kartáčem ve vlažné vodě, naimpregnuji a jede se dál....Každopádně v dnešní době je kumšt sehnat solidní botky pod čtyřku, ani bych je za původní peníz nechtěl, ale s nějákou slevou jsem se dostal na 3.100,- a to už se vyplatí :punk:

Blbe se cisti, drzi se na tom vic vlhkost a tak, nubuk otres houbickou a je klid 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty Milletky měl, bez GTX, a byly velikým zklamáním. Pata uvnitř roztrhaná po měsíci nošení, to se mi ještě nestalo.

Reklamace proběhla bez problému, koupeno v Hudy. Četl jsem o tom problému v recenzích, ale myslel jsem si, že mě to nepotká…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...