Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

Dal jsem co mi dali v prodejne

Jinak nevoskuju jak magor, mam nactene jak co funguje a co co dela. Na druhou stranu za ty roky vim co kuze vydrzi a co snese. Nemam problem s indulonou, sadlem, klasickym globinem…

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty Bornea nemají GTX, tam bych se kvalitních vosků nebál, bez GTX se může do boty i zafénovat. Ale osobně bych do nových bot aplikoval zlehka zastudena již zmíněný limmer, který dá botám výživu a pak impregnaci Cherry Blossom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2022 v 11:10, African napsal:

Au, jdu lepit, to říkám furt že u mě nedají žádné boty víc jak rok 😆 Ale co mi tedy hodně líbí je tady ten Millet 😍 Hadrů od Milletu milión s maximální spokojeností, ale boty myslím že nikdy nic, nějaké zkušenosti tady?

Jestli ty Millety koupíš, tak pak poreferuj prosím. Já na ně taky narazil a říkal jsem si, že až budu potřebovat takové boty, tak bych šel právě do těch Milletů, vypadají fakt skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2022 v 11:10, African napsal:

Au, jdu lepit, to říkám furt že u mě nedají žádné boty víc jak rok 😆 Ale co mi tedy hodně líbí je tady ten Millet 😍 Hadrů od Milletu milión s maximální spokojeností, ale boty myslím že nikdy nic, nějaké zkušenosti tady?

DSC_3495.JPG

166604.jpg

S temahle nemám zkušenost, ale nechceš zkusit La Sportiva boulder? U mě prezijou dvě sezóny ( jako jediný z dlouhé řady ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra pujdu koupit Garmin Nebraska; nemate s nima nekdo nejakou zkusenost? Sedi mi dobre a recenze na netu taky docela ujdou.

https://www.rockpoint.cz/boty-garmont-nebraska-gtx

Chtel jsem puvodne jedny nejake trochu lehci, ale asi koupim dvoje - tyhle tezsi na hory a lehci na prochazky po lese. Bohuzel lehkych kontikovych bot s GTX je nejak malo, vetsinou jsou to jakoby takove tenisky a la adidas terex, na tury ne moc duveryhodne vypadajici....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, odjinud napsal:

Zitra pujdu koupit Garmin Nebraska; nemate s nima nekdo nejakou zkusenost? Sedi mi dobre a recenze na netu taky docela ujdou.

https://www.rockpoint.cz/boty-garmont-nebraska-gtx

Chtel jsem puvodne jedny nejake trochu lehci, ale asi koupim dvoje - tyhle tezsi na hory a lehci na prochazky po lese. Bohuzel lehkych kontikovych bot s GTX je nejak malo, vetsinou jsou to jakoby takove tenisky a la adidas terex, na tury ne moc duveryhodne vypadajici....

Mám je, co bys potřeboval vědět?? Já jsem s nima spokojenej- trek natezko - Fagaraš, Rodopy, Kavkaz vpohode. Do Tater, Krkonoš či Jeseníku na jednodenaky je neberu. Mám už druhé ( výdrž 3 me sezóny ). Teď je na příští týden do Bosny teda sebou nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bells napsal:

Jestli ty Millety koupíš, tak pak poreferuj prosím. Já na ně taky narazil a říkal jsem si, že až budu potřebovat takové boty, tak bych šel právě do těch Milletů, vypadají fakt skvěle.

Podařilo se mi Salewy skvěle slepit, tak se jede dál, baví mě.  Příští bota bude ale asi určitě Millet na zkoušku, tak dám věděti.

To kuncák: Díky za tip, LS jsou skvělé boty, pár kousků mám, ale s Boulderem jsem si nějak nesedl.. každopádně bota poid sedí to je skvělá.

DSC_3509.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, African napsal:

Podařilo se mi Salewy skvěle slepit, tak se jede dál, baví mě.  Příští bota bude ale asi určitě Millet na zkoušku, tak dám věděti.

To kuncák: Díky za tip, LS jsou skvělé boty, pár kousků mám, ale s Boulderem jsem si nějak nesedl.. každopádně bota poid sedí to je skvělá.

DSC_3509.JPG

Ok, dej pak zprávu o těch Millet, v tomhle si nechám poradit a zkusím i jinou značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Mám je, co bys potřeboval vědět?? Já jsem s nima spokojenej- trek natezko - Fagaraš, Rodopy, Kavkaz vpohode. Do Tater, Krkonoš či Jeseníku na jednodenaky je neberu. Mám už druhé ( výdrž 3 me sezóny ). Teď je na příští týden do Bosny teda sebou nemám. 

Diky, to mi staci.

Na jednodenni Ti prijdou zbytecne tezky? Co mas za druhe boty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, odjinud napsal:

Diky, to mi staci.

Na jednodenni Ti prijdou zbytecne tezky? Co mas za druhe boty?

Na těžší jednodenaky goratexove kotníčkové adidasky. Jinak na klasiku ( Jeseník, Tatry, Krkonoše, ale teď i tu Bosnu ) - nízké La Sportiva nebo měkčí adidasky. 

Ty Garmin mi opravdu na jednodenaky přijdou těžký. Ale ber to tak, že to je názor jednoho člověka, někdo tu se mnou určitě nebude souhlasit, bude mít jiné zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Tak ať Salewy ještě nějaký ten pátek slouží, když se ti je podařilo slepit, i když já bych ti to vlastně přát neměl, takhle ty Millety nekoupíš :D 


Jinak pánové, jak jsem sháněl ty tenisko-trailovky, nebo jak to idelálně nazvat, tak se musím přiznat, že jsem nakonec vyměknul. La Sportivy se mi líbí moc, ale tu cenu si u takové boty nějak nedokážu obhájit. Kdybych je chtěl alespoň třeba jako hlavní boty, jenže ne. Takže když už tu mluvíte zrovna i o Terrexech, tak já akorát jedny koupil. Splňují to, co jsem chtěl, aby to bylo něco mezi trailovou botou a obyč teniskou a mělo to goratex. Vzal jsem tedy na můj vkus taky pěkně přepálené Terrex Agravic Flow 2 GTX, akorát já mám na Adidas dost výraznou slevu, takže výsledná cena mnohem přijatelnější. Uvidíme co tahle šlupička reálně zvládne, za sva týdny jedu do Tater, tak je vezmu do komba s sebou a něco v nich zkusím nacourat / naběhat.

E3F16540-91A6-49F7-B90F-8527558549A0.jpeg.17468dd67883c372dee8818ed090a5b8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Na těžší jednodenaky goratexove kotníčkové adidasky. Jinak na klasiku ( Jeseník, Tatry, Krkonoše, ale teď i tu Bosnu ) - nízké La Sportiva nebo měkčí adidasky. 

Ty Garmin mi opravdu na jednodenaky přijdou těžký. Ale ber to tak, že to je názor jednoho člověka, někdo tu se mnou určitě nebude souhlasit, bude mít jiné zkušenosti.

Mám to podobně mám už taky druhý, ale na lehci tripy tahám kotníkové salamony.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Bells napsal:

@African Tak ať Salewy ještě nějaký ten pátek slouží, když se ti je podařilo slepit, i když já bych ti to vlastně přát neměl, takhle ty Millety nekoupíš :D

Přesně :D Se mnou nikdy nevíš, jedu teď lézt do Rakouska a tam občas cenově překvapí, tak když je někde potkám okolo třech tak je vezmu. Teď je mají dobře i na Adamsportu....

https://www.adamsport.cz/panske-nizke-turisticke-boty/millet-friction-gtx-2022/#4‚5 / 37‚5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, kloubik napsal:

@Bells ty terrexy nevypadaji vubec spatne. 

Zrovna mam v aute na vikend Free hikery, tak jsem je blejsknul. Po dvou letech zatim maximalni spokojenost. 

PXL_20220909_085021640.jpg.b703ba5b2166a9e263e9664918437318.jpg

Nemaji moc hladkou podrazku? Podle fotky to tak vypada.

Nemaji, uz jsem si to vygooglil 🙂

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, African napsal:

Přesně :D Se mnou nikdy nevíš, jedu teď lézt do Rakouska a tam občas cenově překvapí, tak když je někde potkám okolo třech tak je vezmu. Teď je mají dobře i na Adamsportu....

https://www.adamsport.cz/panske-nizke-turisticke-boty/millet-friction-gtx-2022/#4‚5 / 37‚5

Jo to je slušná cena, naštěstí je teď nepotřebuju, ale líbí se mi moc, takže až potřeba budou, tak mám vybráno a mezitím je stihneš otestovat....doufám :D

před 4 hodinami, kloubik napsal:

@Bells ty terrexy nevypadaji vubec spatne. 

Zrovna mam v aute na vikend Free hikery, tak jsem je blejsknul. Po dvou letech zatim maximalni spokojenost.

Uvidíme, vlastně od nichh nečekám nic extra, na to mám jiné boty, takže na to, na co jsem je koupil by měli obstát naprosto v pohodě.

Když tak vidím Terrexy s Booostem, jak tahle kombinace funguje? Já koukal taky i na Boosty i když teda nízké, ale asi bych to v takových botách nechtěl, už je to moc bačkorové a za mě boost vůbec nedrží nohu. Mám xx boostů, ale jen vysloveně tenisek na ťapkání po městě, ani na běhání jsem boost nebral, asi bych si v nich zlámal nohy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...