Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

před 24 minutami, Koumes napsal:

Já ty Milletky měl, bez GTX, a byly velikým zklamáním. Pata uvnitř roztrhaná po měsíci nošení, to se mi ještě nestalo.

Reklamace proběhla bez problému, koupeno v Hudy. Četl jsem o tom problému v recenzích, ale myslel jsem si, že mě to nepotká…

Můžeš mít jenom peška, ta kvalita bot je všechno o sériích a chybách ve výrobě, na to už moc nekoukám. Já měl třeba LS TX 5 přesně dva výšlapy a obě paty v čudu, dost se vraceli, ale na druhou stranu je dost lidí kteří je mají léta bez problémů. A už vůbec nemluvě o tom, že k nám chodí druhořadé zboží a to i od renomovaných výrobců, to mě jako séře nejvíc, už jsem si několikrát řekl že tady nekoupím ani ponožky a vždycky mě ukecaj :D

La sportiva.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, African napsal:

Můžeš mít jenom peška, ta kvalita bot je všechno o sériích a chybách ve výrobě, na to už moc nekoukám. Já měl třeba LS TX 5 přesně dva výšlapy a obě paty v čudu, dost se vraceli, ale na druhou stranu je dost lidí kteří je mají léta bez problémů. A už vůbec nemluvě o tom, že k nám chodí druhořadé zboží a to i od renomovaných výrobců, to mě jako séře nejvíc, už jsem si několikrát řekl že tady nekoupím ani ponožky a vždycky mě ukecaj :D

La sportiva.jpg

Jasně, já netvrdím, že jsou špatný. Na noze byly super. Škoda, no. Místo nich jsem koupil Hanwagy a no problemo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2023 v 11:17, African napsal:

Můžeš mít jenom peška, ta kvalita bot je všechno o sériích a chybách ve výrobě, na to už moc nekoukám. Já měl třeba LS TX 5 přesně dva výšlapy a obě paty v čudu, dost se vraceli, ale na druhou stranu je dost lidí kteří je mají léta bez problémů. A už vůbec nemluvě o tom, že k nám chodí druhořadé zboží a to i od renomovaných výrobců, to mě jako séře nejvíc, už jsem si několikrát řekl že tady nekoupím ani ponožky a vždycky mě ukecaj :D

La sportiva.jpg

Ale houbeles, prostě někdy to vyjde, někdy ne.... na ten náš minitrh to nikdo neřeší... Jídlo a ostatní co jde po kamčákách jasný, rozdíl kvalita/složení do různých zemí je i ve složení dané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DavidLC napsal:

Ale houbeles, prostě někdy to vyjde, někdy ne.... na ten náš minitrh to nikdo neřeší... Jídlo a ostatní co jde po kamčákách jasný, rozdíl kvalita/složení do různých zemí je i ve složení dané.

Tak zrovna u bot a různého outdoor vybavení nejde ani tolik o různorodou kvalitu, jako spíš o nepovedené série. Ty putují k nám z důvodu chabého reklamačního vymáhání s porovnáním ostatních zemí. Nejhorší na to všem je, že dovozci o tom vědí a získávají zboží za zvýhodněné ceny....Jsem před lety upozornil dovozce na vadné spacáky od Fjallravenu, kde našili vnitřní látku ve výrobě obráceně. Já dva reklamoval a v Rakousku si všiml že ten samý spacák je jinak šitý. Tyto spacáky byli v obchodech po celé republice a myslíš že je stáhli? Můžeš hádat.... 😅

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Tak zrovna u bot a různého outdoor vybavení nejde ani tolik o různorodou kvalitu, jako spíš o nepovedené série. Ty putují k nám z důvodu chabého reklamačního vymáhání s porovnáním ostatních zemí. Nejhorší na to všem je, že dovozci o tom vědí a získávají zboží za zvýhodněné ceny....Jsem před lety upozornil dovozce na vadné spacáky od Fjallravenu, kde našili vnitřní látku ve výrobě obráceně. Já dva reklamoval a v Rakousku si všiml že ten samý spacák je jinak šitý. Tyto spacáky byli v obchodech po celé republice a myslíš že je stáhli? Můžeš hádat.... 😅

Tak není nad osobní zkušenost  🙂 Beru to, že nám chodí zboží z D a nedovedu si představit že to tam někdo řídí co kam a jak. Kdo by to tam řešil a třídil, když jim to pak můžu poslat z5. Asi je to jak u kterého sortimentu a případu (možná vychcánek konkrétní dovozce), ale plošně myslím že to je jen šlendrián výroby obecně... což je naprd, ale to je průřez vším.... 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna u bot a různého outdoor vybavení nejde ani tolik o různorodou kvalitu, jako spíš o nepovedené série. Ty putují k nám z důvodu chabého reklamačního vymáhání s porovnáním ostatních zemí. Nejhorší na to všem je, že dovozci o tom vědí a získávají zboží za zvýhodněné ceny....Jsem před lety upozornil dovozce na vadné spacáky od Fjallravenu, kde našili vnitřní látku ve výrobě obráceně. Já dva reklamoval a v Rakousku si všiml že ten samý spacák je jinak šitý. Tyto spacáky byli v obchodech po celé republice a myslíš že je stáhli? Můžeš hádat.... 
Stahli?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Stahli? emoji28.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

No právě, trochu nechápali, ale já to nijak nehrotil 😁 Mě bylo jasné že o tom problémů vědí, chtěl jsem být jen jeden z mnoha, který jim to dá trochu sežrat....ale, ale, v ČR je to všechno s porovnáním okolního světa trochu zvrácené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové ťapky doma a první seznámení pozitivní, na noze tedy sedí jak prdel na hrnci. Tak jde o prvotní shledání, chvíli ponosím po baráku a uvidíme, ale mám z nich dobrý pocit. Na podrážce hafo materiálu, to já rád, protože ve skalách mizí před očima...Salewa za rok defakto pryč. 

DSC_4099~2.JPG

DSC_4103~2.JPG

DSC_4104.JPG

DSC_4100~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, African napsal:

Nové ťapky doma a první seznámení pozitivní, na noze tedy sedí jak prdel na hrnci. Tak jde o prvotní shledání, chvíli ponosím po baráku a uvidíme, ale mám z nich dobrý pocit. Na podrážce hafo materiálu, to já rád, protože ve skalách mizí před očima...Salewa za rok defakto pryč. 

DSC_4099~2.JPG

DSC_4103~2.JPG

DSC_4104.JPG

DSC_4100~2.JPG

Tak hodně štěstí. Máme rok resp. dva předchozí modely bez GTX, s oběma (dámské/pánské) jsme hodně spokojeni. A když je potřeba tak je voskujeme nebo impregnujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Zdenek1307 napsal:

Tak hodně štěstí. Máme rok resp. dva předchozí modely bez GTX, s oběma (dámské/pánské) jsme hodně spokojeni. A když je potřeba tak je voskujeme nebo impregnujeme.

Díky, to rád slyším ;) Já je řádně naimpregnuji hned jak se rozhodnu je nechat. Jinak Millet značka je můj oblíbenec, dělají dobré věci tak doufám že stejně tak to bude i s botama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsme něco pochodili a zůstávají doma, nepřipadají mě ani nějak moc úzké v přední části jak přístupovky bývají. Salewa měla nevýhodu, že byla přední část v jednom kuse a se silnější ponožkou tlačila protože nepomohlo ani plné rozvázání boty. Vrchní dírka v Millletech navíc dobrý bonus navíc k plnému dotáhnutí paty, a teď už jen čekat co ta bota vydrží, jde se impregnovat :punk:

DSC_4118~3.JPG

DSC_4120~2.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

dd4ea8c248e8160f92fe7990d0288730.jpg
Hele ja jsem taky s millet spokojenej , byt jsem prvni reklamoval tak jsem koupil zase . Ja v tom sice po horach moc nenachodim, ale zase o to vich v nich nachodim po place a podiich a po trussech . Spravne bych mel mit s kovovou spickou ale zadny mi proste nesedej a mam puchejre na palci a maliku .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, zrno napsal:


Hele ja jsem taky s millet spokojenej , byt jsem prvni reklamoval tak jsem koupil zase . Ja v tom sice po horach moc nenachodim, ale zase o to vich v nich nachodim po place a podiich a po trussech . Spravne bych mel mit s kovovou spickou ale zadny mi proste nesedej a mam puchejre na palci a maliku .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Proč si "robotky" s kovovou špicí neušiješ? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Kluk jako buk napsal:

Zdravím. Poradil by mi někdo, na koho se obrátit nebo kam poslat Hanwag Alaska GTX na výměnu podrážky? (Jestli to u nás vůbec někdo dělá.) Otcovi se začaly drolit asi po patnácti letech.

Foto ilutrační

125020.webp

Oprava lezeček a trekových bot | RESTDAY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si opet ja neponaucitelnej objednal dvoje Keen, jak jsem spokojenej se sandalama, tak jiny boty od nich uz opravdu ne. Boty cca za trojku a zpracovani jak od vietnamce z trznice. Olepena podrazka lepidlem, semtam odstava od svrsku boty, uvnitr nakrcena podsivka....uz sesty par za posledni pulrok vracim a koncim s nima. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...