Jump to content

Poraďte jakou trekovou obuv ?

Džanek

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 4 minutami, wawrik napsal:

To je tá nová generácia hifi topánok s karbónovou podrážkou?

Abych rekl pravdu, nevim 😅. Nasel jsem jen jediny Jordany na zimu a to tyhle, vic jsem to nestudoval. Ted koukam, o karbonu tam nic nepisou, bude to jen nejakej plast asi

https://www.nike.com/cz/t/boty-jordan-winterized-6-rings-WQ6K6r/FV3826-001?nikemt=true&cp=47312944154_search_&Macro=--g-10622642360-104942493117--c-CZ-cssproducts-453128586182-aud-305840575137:pla-333563063466-1003794-00196969581947&ds_rl=1252249&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAsIGrBhAAEiwAEzMlC0ji3XH110PyAG67jiLme0ssELp201IRhDhPjIYI1Ww-2UfQQ-bZQhoCX8AQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Příjemné překvapení, starší model mě neseděl, moab speed mě přijdou moc měkké, ale tyhle co jsem vzal na zkoušku sedi parádně.

edaee40b3d69b674528a7766804a0186.jpg

Ja by som fakt chcel vidieť tvoj botník. Predstavujem si niečo vo veľkosti stredne veľkej vily :D

před 18 minutami, wawrik napsal:

Ja by som fakt chcel vidieť tvoj botník. Predstavujem si niečo vo veľkosti stredne veľkej vily :D

No mam takovej kumbal 12m ctverecnich na boty, batohy a takovy outdoor kramy a zatim to staci 😆

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

No to bych musel nejdriv uklidit 😀, ale uz jsem to sem daval, na zacatku bylo tohle 🙂

To ti celkem zavidim, ja todle nedokazu. Jak neco prikoupim, musim neco ze stejny kategorie vyhodit. Cokoli, bundu boty a vlastne i hodinky, jen ty vetsinou teda nevahazuju. Pred casem jsem “nahromadil” patero lepsich hodinek a byl jsem z toho uplne marnej. Tak sly troje pryc a hned je to lepsi 😁

před 7 minutami, warann napsal:

To ti celkem zavidim, ja todle nedokazu. Jak neco prikoupim, musim neco ze stejny kategorie vyhodit. Cokoli, bundu boty a vlastne i hodinky, jen ty vetsinou teda nevahazuju. Pred casem jsem “nahromadil” patero lepsich hodinek a byl jsem z toho uplne marnej. Tak sly troje pryc a hned je to lepsi 😁

Kdyz ja k tomu vsemu mam citovej vztah 🙂 a nejsou to zadny seslapany boty, nektere jsem mel na noze jen parkrat. Treba batohu mam asi 8 a hodinek cca 35. Ale zase nemam zadne uplne drahe kousky, ja bych se to pak bal nosit. Ted uz jsem se dokonce dokopal a uprodavam (ale mam uz zase neco objednano 😀)

před 1 minutou, Zdenek1307 napsal:

Slovo kumbál používám taky... máme takovou schovanou místnost a vypadá to tam jak ve skladu outdoorovýho obchodu. Jako správná kulisa jsou visicí spacáky, sněžnice a hůlky na zdech.

Ja mam cast spacaku v krabicich a cast starsich v obalech, protoze to uz bych jinak neuskladnil. Ted me napadlo, ty bych mohl rozdat a bylo by dalsi misto na neco jineho 🙂 

Celkem slušný botový park 😁! PS: Přikládám zajímavý návod na šněrování.

Já se starých pohorek, trekovek taky nedokážu zbavit, jsou s nimi spojeny vzpomínky. Nechávám si je na zahradu, kde je stejně nepoužívám. To polobotky vyhazuji rád. Staré spacáky jsem daroval při začátku války na Ukrajině, tak doufám, že ty nové už nebudu muset nikomu darovat.