Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

Než marně lomit rukama nad zimníma křuskama v létě a trepkama v zimě u Nguyenů ze Sportisima, to už radši rovnou k jejich bratrancům na tržnici - beztak prodávají stejné úzké asijské modely.

Sandále (taky zmiňovaný Keen) mě už několikrát mile překvapily u Bushmana - fyzicky v obchodě, žádný podělaný eshop (kterému se mimochodem nedá věřit ani v tom Sportisimu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máte někdo zkušenosti z Adidas Terrex Swift R2 MID? Něco jsem početl, ale zajímá mě osobní zkušenost chronopacienta...ty jsou k nezaplacení.

Mám je objednané namísto Lowa Renegade, což beru jako obměnu oldschool za newschool. Hlavně Renegade mi neseděly podle představ. Hlavně je to, myslím, důstojná alternativa k salomon xa pro 3D MID

Ja mam toto, kupovane v US a naprosta spokojenost. Lehke, prodysne, pohodlne. Mel jsem strach ze zavazovani a taky zbytecne. Co ovsem nejsou, tak nejsou odolne proti vode. Jak zaprsi, tak do dvou minut cvachtaji. Ale to neberu jako minus, nejsou delane tak, aby odolne mely byt. Zadny goretex nic.

1dfd9a302ab64d2609c47f64e58f6401.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis ty Newporty? Koukal jsem ne, typove ok, ale ta cena mi prijde docela dost. Keen je v podstate docela noname, ne?

 

Keen s outdoor sandály s uzavřenou špičkou začal a za ty prachy udělají parádní službu. Anatomicky velmi povedené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam toto, kupovane v US a naprosta spokojenost. Lehke, prodysne, pohodlne. Mel jsem strach ze zavazovani a taky zbytecne. Co ovsem nejsou, tak nejsou odolne proti vode. Jak zaprsi, tak do dvou minut cvachtaji. Ale to neberu jako minus, nejsou delane tak, aby odolne mely byt. Zadny goretex nic.

 

Já mám na cestě kotníkovou verzi s GTX a tkaničkami....full black (mám to hlavně do práce a tam se barvičky nenosí :) )

post-23865-0-42821200-1567152840_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty Keeny (chtel jsem ty kozeny) uz na me bohuzel nemeli, tak jsem v Hervisu vzal totok:

https://www.hervis.cz/store/Boty/Outdoorov%C3%A9-boty/Sand%C3%A1ly/Rock-Spring/Ordos/p/COLOR-2408662

 

Nic extra, ale uz je mam 3 roky a furt drzi, takze snad nezhorsili vyrazne kvalitu a pristi sezonu to vydrzi. Kazdopadne minimalne doma prestane pruzeni, ze se na ty moje boty nemuze divat...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tož nezapomeň řádně ošetřovat kůži a tak po 5 letech pozor na hydrolýzu PU.

S tym starnutim PU sa da nieco robit? Tj predist prasknutiu, alebo ho oddialit? Zaujima ma to lebo som tak prisiel o nejake topanky ktore boli inak v stave novych, no podrazka to vzdala (teda ta medzipodrazka). Nakoniec ma to prinutilo dat si usit turisticke topanky na mieru, s prisitou podrazkou, ale niesu to lahke topanky na male tury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nedá.

:( Dik. Tak nic. Dufal som ze uz existuje nejaky novy recept. V tom pripade su take topanky (ako spominane Island Pro) pre ozajstnych nadsencov (alebo ludi ktori ich za tych 5 rokov naozaj uslapu k snrti a nieje luto im vyhodit to). Mne na tom zacalo vadit aj to riziko ze ta podrazka odleti pocas tazkej tury (stalo sa mi to s Trezetami v Tatrach a bolo to hodne neprijemne to nejako prezit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...