Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

Tak jsem zase tak na rok o dva centimetry vyšší :-) Bota je pěkně dělaná a jako vždy velmi pohodlná, tak jak se na Salewu patří. Je tu i další inovace v 3D šněrování a to přidání poutka který drží tkaničku, nejenom na konec jazyka, ale i nad špičku což opravdu drží botu pěkně pevně závaznou po celé délce. O víkendu pořádně prošlápnu na kopci a pokud bude nějaký stresík, dám vědět :-)

post-364-0-02665700-1571853965_thumb.jpg

post-364-0-33964600-1571853979_thumb.jpg

post-364-0-43257400-1571853986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

moc pekny . psal jsi tu, že si to bral od českého zastoupení Salewy, ale asi jsem lama, ale kdo/kde je offiko Salewa pro ČR?

Tady byl před léty nějaký průser s jediným přímým dovozcem Salewy, který distribuoval i fejky. Je to jedna paní povídala, ale dnes je pravda taková že Salewa posílá všem dealerům které má v store locátoru napřímo z Itálie.

 

https://www.salewa.com/StoreLocator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenost s tímhle typem stahovacích tkaniček? Koupil jsem tyhle Salomony a přijde mi, že se to pořád povoluje. Asi je vytáhnu a dám tam klasický tkaničky.

post-37303-0-60545800-1572369386_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenost s tímhle typem stahovacích tkaniček? Koupil jsem tyhle Salomony a přijde mi, že se to pořád povoluje. Asi je vytáhnu a dám tam klasický tkaničky.

Mám to na trojich salonech a tohle jsem nezaznamenal.

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenost s tímhle typem stahovacích tkaniček?

tohle je nejlepší systém co sem kdy měl ...... nosím je do práce a jenom to pomocí žíce na boty nazuju a pak skopnu ...... nastavoval sem to jednou ....... při koupi

 

*sere mě na nich podrážka ..... v zimě to klouže jako sviň

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba změnili materiál nebo máš smůlu na kus, já mám 2x xa3d a 1x salta nebo jak se to píše, běhal jsem v tom, 100km treky a naprosto bez problémů.

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě nenapadlo Důvěřuj, ale prověřuj.Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Jo sorry, ja jsem v tomhle postiženej stihomamem (nosil jsem si metr i na túry, protože se mi zdálo, že se to povoluje). No, blb, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba chápu :-). Udělej si tam uzlík.

Já už se vám nevěřím :-).

Nejhorší je, že mi "povoluje" víc pravá :) ale asi to neřeším dost vědecky, ale prostě s tímhle bazmekem musím šmrdlat, kdežto když si zavážu boty tkaničkou, nic neřeším. Takže už nikdy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem to taky na salomon teniskách a přetrpěl jsem je než se rozpadly... neměl jsem problém s povolováním, ale při běhu, hlavně seběhu, to bylo dycky peklo... nedaly se nastavit tak, aby mi dotažení nějak rozumně vyhovovalo.

když dosloužily jako tenisky, nebylo na rychlé nazutí a vyzutí lepších zahradních trepek než těchto. možná to za ty roky trochu vylepšili, ale já se tomu systému budu vyhýbat dokud to pude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...