Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 25. 9. 2020 v 23:44, krtenek napsal:

Na zmenšení prostoru v botě stačí silnější vložky nebo si je něčim 

Právě silnější a trochu "lepší" bych rád. To podlepení nějak nevím... trochu i laboruju s posouváním těch originálních. Ale bude to asi chtít nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, krtenek napsal:

Já si vložky v Meindlech podlepil koženkou a cca 1 mm kůží. Drží to spolehlivě.

Hmm, tak na to "zmenšení" by to asi stačilo. Nakonec šlo by to nanečisto a pak kdyžtak lepit. Mam jen pocit, že by vložka mohla chodidlo líp usadit. 

Na ty Sidas jsem koukal, zkusím jim zavolat, jestli poradí. A kouknu i do zdravotních potřeb.

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vždycky problém s vložkami v patní části. Kdy jsou vložky moc vystlané v patě (třeba ten Sidas) tak to zvedne patu a noha, resp. pata není správně v botě usazená, tak jak výrobce měl v zamýslu a dělá to neplechu. I proto řeším ty speciální u protetika, který je schopen udělat i velmi tenkou vložku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím, tak jen Zlín. Ale co já je naposled zkoušel, tak sedí parádně a seděly mi 46EU oproti Meindlům které nosím 47EU. Zkusil bych si ze Zlína objednat dvě velikosti (pokud mají) a tu co ti nesedne jim poslat zpět (nebo obě). Mají ve Zlíně vzorkovou prodejnu, takže nehrozí, že by ti dělali boty na míru a ty je nemohl vrátit (i když si myslím, že by jsi mohl i tak). Ale jak říkám, byl jsem z jejich pohodlnosti překvapen, potom co jsem četl, že "klasiky" jsou hrozný dřeváky. Makary byly pohodlné jak papučky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli přímo tvůj poptávaný model mají skladem, ale napiš jim, pravidelně naskladňují, nebo alespoň když jsem se o to před pár lety zajímal a byl tam fyzicky, tak toho tam měli dost. 
http://www.spsport.cz/rucne-site-boty-makara/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...