Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, Waya03 napsal:

@kuncák7Zajdi si do firemní prodejny Meindl na Smíchově, tam je maj a můžeš si je vyzkoušet. Maj tam i malou zkušební trekovou dráhu 🙂

Já o nich vím, zatím si srovnávám v hlavě cenu bot ( mám to tak, že se mi ruší jeden projekt za druhým a do Brd se mi tahle značka moc jen tak tahat nechce ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Tak jsem objednal Speedgoaty a Cliftony i kdyz jsem se pred tydnem zarekl, ze nejdriv dochodim to co mam doma...😅

Welcome to my club!

Ja jsem posledni rok v lockdownu zjistil, že při mém průměrném náběhu za rok mám boty na dalších 5 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

Welcome to my club!

Ja jsem posledni rok v lockdownu zjistil, že při mém průměrném náběhu za rok mám boty na dalších 5 let.

To asi každej :thumbsup_anim: a stejně když se dostanu do krámu, tak tam běhám jak zběsilej a zkouším jeden pár za druhým ( a přitom mám doma minimálně dva páry v krabici ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ajaj napsal:

Ja ujel trochu na net shoppingu. Pak jsem se zařekl, že už to tak dál nejde a jedinou co si můžu koupit na netu jsou akcie a krypto. Nooo, to jsem si moc finančně nepomohl 😬

vodik, vodik 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně bota, která padne jak prdel na hrnec :guitar: Extrémně pohodlná záležitost, výdrž dva roky max je věc druhořadá na kterou si prostě člověk musí zvyknout. Je tedy pravda že je nesundám z nohy a čouda jako dostanou, takže možná standard. Super, jsem spokojený :punk:

DSC_2063.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Prochy68 napsal:

Tak na ty jsem taky koukal, ale protoze jsem je jeste nemel a nemam odhad velikosti (do obchodu me nikdo nedostane a na postu posilat zasilku zpet taky ne), vzal jsem Hoka.

Jako jasný, že to chce vyzkoušet, co výrobce ba i model, to originál. MTN mám třetí v řadě, a stejně jsem potil zdali budou, ale špagetky nechali kopyto stejné 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, African napsal:

Konečně bota, která padne jak prdel na hrnec :guitar: Extrémně pohodlná záležitost, výdrž dva roky max je věc druhořadá na kterou si prostě člověk musí zvyknout. Je tedy pravda že je nesundám z nohy a čouda jako dostanou, takže možná standard. Super, jsem spokojený :punk:

DSC_2063.JPG

Gratuluji :) Tyhle mám taky, jedna z mála bot, která je dost široká na mojí placatou nohu. Spokojenost veliká, vleze se mi do ní i ortopedická vložka. Jediné, co mě trochu rozladilo, bylo rozlepení podrážky po stranách po několika návštěvách via ferrat v Rakousku a Slovinsku. Ovšem nic, co by nezvládlo trochu sekundového lepidla 🙂

Příště je taky koupím znovu a nebo jsem koukal, žes měl La Sportivy TX5, ty jsou taky krapet širší. Cenově vychází podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Navros napsal:

Gratuluji :) Tyhle mám taky, jedna z mála bot, která je dost široká na mojí placatou nohu. Spokojenost veliká, vleze se mi do ní i ortopedická vložka. Jediné, co mě trochu rozladilo, bylo rozlepení podrážky po stranách po několika návštěvách via ferrat v Rakousku a Slovinsku. Ovšem nic, co by nezvládlo trochu sekundového lepidla 🙂

Příště je taky koupím znovu a nebo jsem koukal, žes měl La Sportivy TX5, ty jsou taky krapet širší. Cenově vychází podobně.

Přesně, k Salewám vteřinové lepidlo už tak nějak patří :D TX5 byli velmi podobné, také mám širší chodidlo a byli na pohodu, jen ta pata že se roztrhla po třech měsících, škoda. Snad jen blbý kus, ale upřímně to šití napůl se mi tam moc nelíbilo, však se na ně v obchodě někde podívej. Na rozdíl od Salewy kde jsou reklamace marné, párkrát jsem zkusil a to nejenom boty, dováží La Sportivu Hudy sport a tam na jedničku, vratka peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vteřinové lepidlo, izolepa a tavící pistole jsou základem domácnosti :D

Já měl někdy problém s roztrhanýma patama když jsem koupil špatnou (větší, kvůli té široké noze) velikost. Jedna možnost je nechat si do paty vlepit proužky kůže, to mi dělali v Restday asi dvakrát a paty už jsou nezničitelné. Nebo existují různé finty s tkaničkami a pokud mi bota na patě trochu lítá, dá se správným sněrováním pata zafixovat. Pokud je to ale výrobní vada, neuděláš nic :( Hudy je v tomhle fajn, reklamace nebývá problém, zajdu tam kouknout. Na jaře mě nové boty čekají... 😮 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Navros napsal:

Vteřinové lepidlo, izolepa a tavící pistole jsou základem domácnosti :D

Já měl někdy problém s roztrhanýma patama když jsem koupil špatnou (větší, kvůli té široké noze) velikost. Jedna možnost je nechat si do paty vlepit proužky kůže, to mi dělali v Restday asi dvakrát a paty už jsou nezničitelné. Nebo existují různé finty s tkaničkami a pokud mi bota na patě trochu lítá, dá se správným sněrováním pata zafixovat. Pokud je to ale výrobní vada, neuděláš nic :( Hudy je v tomhle fajn, reklamace nebývá problém, zajdu tam kouknout. Na jaře mě nové boty čekají... 😮 :)

Mrkni i na Meindl Literock GTX co jsem vracel, fajnová bota. Bohužel mě nějak nesedla velikostí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo zkusenost s botana Columbia a jejich Outdry vodeodolnou technologii?

A taky s jejich kvalitou a hlavne pohodlnosti/sirkou. Protoze vsechny turoboty jsem zatim musel vzdy prodat, na delsi trase tlacily.

Tyto boty i proto, ze jako jedny z mala mi prijdou i vzhledove schudne do mesta. 
Konkretne tyto:

https://answear.cz/p/columbia-boty-aurora-outdry-461457

Diky

 

0F0EE821-C5FC-4206-98D1-ED2A8BA63704.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohodlnost má každá bota jinou dle modelu a nohy majitele, ale co se týká kvality, děti je jedou festověod malička, manželka má asi dvoje boty od nich a super, není jim co vytknout 👍 Já mám Columbii rád, protože s cenami se drží v normálu a kvalitu i v hadrech by jim mohla nejedna předražená značka závidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...