Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

Božerůžo, proč všude cpou membránu? Chápu, že Superbotek GTX se čte a prodává líp než Superbotek, ale v létě se v tom peču. Jako jo, je ten igelit proďuravělý milionem dírek, ale furt je to pro mé účely horší než bez igelitu s dírkama. Na zimu mám condoriri a stejně do nich za dva roky začlo téct. Řeším teď (jo, s předstihem) botku na léto, nemáte někdo tip na něco nad kotník s tvrdým vibramem bez gortexu? Čuměl jsem na majndly a i přes trochu vyšší cenu bych je nakonec asi vzal, ale rád si nechám poradit i levnější alternatívu. Dikec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, koveras napsal:

Chlapci dorazilo vám už niekedy niečo z eobuvi? Minulý rok som tam objednal v akcii LaSportivy, zaplatil dopredu a nikdy nedorazili, vratka peňazí späť na môj účet trvala skoro 2 mesiace. Teraz som sa zlomil na akciu na Salewy, ale poučený z minulého roka som dal dobierku. A už mám druhý mail s tým, že nastali neočakávané okolnosti a predlžujú dobu dodania o 1-2 pracovné dni.

Divím sa, že ten eshop má toľko pozitívnych hodnotení.

Z eobuvi beru docela často a nikdy nebyl problém. Na Modivo jsem i vracel zboží a peníze přišly hned. Asi skvrny na Slunci... 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JanKuc napsal:

Božerůžo, proč všude cpou membránu? Chápu, že Superbotek GTX se čte a prodává líp než Superbotek, ale v létě se v tom peču. Jako jo, je ten igelit proďuravělý milionem dírek, ale furt je to pro mé účely horší než bez igelitu s dírkama. Na zimu mám condoriri a stejně do nich za dva roky začlo téct. Řeším teď (jo, s předstihem) botku na léto, nemáte někdo tip na něco nad kotník s tvrdým vibramem bez gortexu? Čuměl jsem na majndly a i přes trochu vyšší cenu bych je nakonec asi vzal, ale rád si nechám poradit i levnější alternatívu. Dikec.

 Chtěl jsem napsat La sportiva boulder X Mid, ale ty vyšší jsou už s membránou

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Prochy68 napsal:

@Ajaj povolej ty speedgoaty trochu do sirky nebo se mam smirit s tencima ponozkama?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Ja mám hodně úzkou nohu, takže těžko říct. Ale když se dívám na konstrukci tý boty, tak by mě docela překvapilo, pokud se roztáhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jestli ti ty boty vyhovovaly, asi neni duvod menit, ne?

Edit: ja totiz obvykle bojuju s problemem, ze po dlouhem a strastiplnem hledani najdu neco, co mi konecne sedne a oni to pak prestanou vyrabet…

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, co říkáte na českou značku Garmisch? Jedny teď dotrhávám a uvažuji, zda opět tuto, nebo něco z této diskuse. Ty Garmische mi vydržely poměrně dlouho (v porovnání s tím, co jsem měl předtím).
Mam dvoje, 520 Marrone a ty bych rekl dobry, potom nejaky nizky a ty se mi brzo zacaly trhat uvnitr na pate, ale s tim mam casto problem i u ostatnich bot. Celkove bych rekl takovej prumer.
Myslim ze La Reginetta https://www.lareginettacalzature.it/en/ pouziva lepsi materialy a Vibram podrazky, ty jsem ale nemel, mel jsem ty cesky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě šlo o to, že jedny boty je dost malý vzorek a že by mě zajímaly i názory ostatních. Jinak já spokojen byl, ale jsem na vážkách, zda nezkusit i něco jiného...
Jeste jinak, myslim ze pomer cena vykon je velmi dobry.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2021 v 13:42, Prochy68 napsal:

@Ajaj povolej ty speedgoaty trochu do sirky nebo se mam smirit s tencima ponozkama?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

každá bota povolí do šířky, otázka je jak moc Tě to tlačí. Pokud potřebuješ široké a chceš Hoku, pak model ATR  wide je na širším kopytě. V prstové části o4mm širší. https://www.rockpoint.cz/boty-hoka-m-challenger-atr-6-wide  nemá to tak agresivní vzorek jako Speedgoat.

Pak tu mám na širší nohu ještě 2 adepty  https://www.rockpoint.cz/boty-on-cloudultra-m nebo https://www.rockpoint.cz/boty-brooks-caldera-5-m   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochy68 Ty SpeedGoaty jsou o zvyku, jak tady na to furt pěju chválu, tak včera jsme došli ze 40km přechodu Beskyd, z toho tak 25km v nesmecích, a noha furt suchá i bez impregnace, a číslo mám přesně stejné jako normálně, ani větší, ani menší,  noha i s teplou ovčí ponožkou, úplně v pohodě. Je to fakt o zvyku, nezoufej 😁

1639551259378_compress46.jpg

1639551259403_compress54.jpg

1639551259390_compress35.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...