falkkon Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 V neděli máme sraz s Foundrymanem kolem 14hod. Pokud by se někomu chtělo přijet je vítán. Skákání z letadla není podmínkou
Krteček Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Falkkon, já bohužel nemohu, moje účast na Revival festivalu v Mořicích, okr. Prostějo kde bude i sraz motorkářů je nezbytná a to bohužel v sobotu i v neděli. Mrzí mě to snad příště.
elloco Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Já jsem z toho posledního výletu byl dost rozlámanej - na motorku je to docela dálka... (teda z Prahy)
ZJ Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 ....tak jsem se byl včera mrknout na letišti v Prostějově,při mé cestě kolem,ale kromě svého kamaráda od výsadkářů jsem Falkkona nemohl identifikovat.No a řvát se mi tam samozřejmě nechtělo.. tak to musím příště nějak vymyslet..
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now