Jump to content

Recommended Posts

Posted

V neděli máme sraz s Foundrymanem kolem 14hod. Pokud by se někomu chtělo přijet je vítán. Skákání z letadla není podmínkou biggrin.gif

Posted

Falkkon,

já bohužel nemohu, moje účast na Revival festivalu v Mořicích, okr. Prostějo kde bude i sraz motorkářů je nezbytná a to bohužel v sobotu i v neděli. Mrzí mě to snad příště.

Posted

Já jsem z toho posledního výletu byl dost rozlámanej - na motorku je to docela dálka... (teda z Prahy)

  • 3 weeks later...
Posted

....tak jsem se byl včera mrknout na letišti v Prostějově,při mé cestě kolem,ale kromě svého kamaráda od výsadkářů jsem Falkkona nemohl identifikovat.No a řvát se mi tam samozřejmě nechtělo..:D tak to musím příště nějak vymyslet..:D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...