Jump to content

Recommended Posts

Posted

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

 

len tak heslovite, lebo jeden deatilny report som uz na tuto temu pisal (URL link je dole)

 

V NOV. 2006 som organizoval meting zberatelov v Tampe:

http://www.mkmotorsport.com/watches_GTG.htm

 

Bolo super a dohodli sme sa ze to spravime na jar v New Yorku.

Samazrejme ze vacsina ucastnikov bola z USA, ale mali sme clenov co prisli aj z UK, Svedska,

a Kanady. (Buduci rok to bude tiez v NY 17-tehop marca) a uz mam zaregistrovanych 5 ludi z UK, 2 z Nemecka. Ak 'nahodou' bude niekto z vas v New Yourku v tom case - dufam ze pridete ;-)

 

Zbuchalo sa to len tak z nicoho nic a ked som o tom urobil vlakno na internete (este minuly rok v NOV. , tak BALL WATCH USA sa ponukli ze by radi sponzorovali nas meeting a darovali nejake hodinky. Okrem inych cien darovali spolu 3 hodinky.

Moje najoblubenejsie su BALL FIREMAN - boli ako cena minuly rok v Tampe:

.

.

.

user posted image

 

Tento rok v New Yourku to bolo exte lepsie a vacsie a popri BALL tiez sme mali dary pre ucastnikov od Hublot

Patek Philippe, obchodov Tiffany & Co., Wempe.

Ako vidiet z obrazkov mali sme zabavu od stvrtku az do nedele aj ked meeting ako taky bol len v

Sobotu (3 - 8 PM)

 

Stranka z obrazkami z viacerych meetingov:

http://www.mkmotorsport.com/watches_GTG3.htm

 

Moj detailny report so vsetlymi 63 obrazkami na TZ:

http://forums.timezone.com/index.php?t=msg...art=0&rid=14107

 

Dufam ze aspon niekomu z vas sa podary prist do NY buduci rok: 17. Maja 2008

.

.

.

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Snow
Posted

Úžasné smile.gif , gratuluji WatchFane1, přímo bombastická akce

 

P.S. kde se dá sehnat ta superkšiltovka ROLEX ?

Posted

Nadhera,krasa. Tam ale bylo krasnych kousku a jen tak se tam povalovali.Jeste jednou krasa. LONG

Posted

se dívám, že jsi propadl kapitalistickému způsobu života, který není slučitelný s revolučními ideály! na těch fotkách jde dobře vidět prohnilost tamější společnosti... doporučuji zbavit se hmotných statků ve prospěch dělnické třídy a začal bych hodinkama biggrin.gif

Posted

Zbuchalo sa to len tak z nicoho nic a ked som o tom urobil vlakno na internete (este minuly rok v NOV. , tak BALL WATCH USA sa ponukli ze be radi sponzorovali ns meeting a darovali nejake hodinky. Okrem inych cien darovali spolu 3 hodinky.

Moje najoblubenejsie su BALL FIREMAN - boli ako cena minuly rok v Tampe:

 

 

Tento rok v New Yourku to bolo exte lepsie a vacsie a popri BALL tiez sme mali dary pre ucastnikov od Hublot

Patek Philippe, obchodov Tiffany & Co., Wempe.

Tomu rikam promo, treba se PRIM inspiruje biggrin.gif

Posted

WatchFan1=opak Diskutéra. Sakra, umíte si předstravit, jakou by dal tomuhle pitomci Diskutér sodu???

????? user posted imageuser posted image???

 

Rad by some vedel koho volas 'pitomec' a preco?

Posted

Koukám, žes tu chvíli nebyl smile.gif Vlastně je to kompliment, ale ať ti to Millis vysvětlí, když už s tím začal biggrin.gif

tusil som ze v tom nieco je, co nechapem a bola tam asi zdrava davka sarkazmu :-)

OK Milis, o co ide?

Vidim ze 'Diskuter" je 'banned'....ukazte mi prosim vlakno kde som prisiel o zabavu.

 

Spiderer:

Ano tie obrazy su z toho projektu na ktorom pracujem:

 

user posted image

 

user posted image

 

.

.

www.GalleriaSWISS.com

 

 

GalleriaSwiss darovala niekolko obrazov na nas meeting.

Obrazy sa vydrazili a ja a moj business partner sme darovali

vsetky vytazky na charitativnu organizaciu pre deti:

"Cure Autism Now"

Guest Snow
Posted

Asi jsem trochu mimo mísu, to myslíš fakt vážně ?

Posted

Tebe. Založíš vlákno, které se jmenuje \"Meeting sberatelov...\" a prvních osm fotek je tvejch.

No a CO ked je prvych 8 fotiek mojich. Mas s tym problem ??

Citil by si sa lepsie keby nazov vlakna bol:

"Moje fotky z meetingu v NY?"

 

WTF is the difference??

 

Milis, a teba kto tu zvolil za starostu kym som bol prec ?

 

"chose' mal si pravdu - bol to kompliment za moje 'debilne vytahovanie' ;-)

 

Wow !!.....neuveritelne !!!

 

Keby v pozadi obrazkov bola Praha a stretli sa len zberatelia Prim a Poljot,

tiez by si to povazoval za 'debilne vytahovanie'.

 

Ja sa nemam cim vytahovat - ver mi....a na Chronomag uz duplom nie.

Myslis ze to potrebujem. ?? LOL :-))))

 

Nemozem si pomoct ale toj trapny komentar smrdi zavistou.

Ak nemam pravdu - tak prepac.

Posted

Úžasné smile.gif , gratuluji WatchFane1, přímo bombastická akce

 

P.S. kde se dá sehnat ta superkšiltovka ROLEX ?

Jeden Sved (zijuci v Miami) dal urobit asi 10 siltoviek

a doniesol ich na meeting. Kedze som to zorganizoval dostal som jednu aj ja.

V predu je vysite.

"Rolex. New York GTG May 19 2007"

 

user posted image

 

Sanca je nulova ze okrem toho meetingu to budem mat niekedy este na hlave.

Keby to nebol 'gift' tak by som Ti to hned zajtra s radostou poslal.

 

Ten borec co dal urobit siltovky na pamiatku, je clen Rolex forum ale tento meeting nebol Rolex.

Pozvany bol hocikto je fanusik do hodiniek.

Mali sme tam zberatelow IWC, Patek, Rolex, Breitling, Omega,

Hublot, Panerai, Breguet atd.

(a preto som spomenul ze ak 'cirou nahodou' bude niekto z Vas n NY, buduci Maj - rad by som sa stretol)

Guest Snow
Posted

O.K. každý má právo na svůj názor, mimochodem těch fotek s předloktím by mohlo být opravdu méně, přivítal bych spíše fotografie z výstavy, závist je mi cizí.

Posted

milisi, nežárli!!! watchfan je dobrej týpek a kde jinde bychom mohli vidět Johna Holbrooka live biggrin.gif

Posted

se dívám, že jsi propadl kapitalistickému způsobu života, který není slučitelný s revolučními ideály! na těch fotkách jde dobře vidět prohnilost tamější společnosti... doporučuji zbavit se hmotných statků ve prospěch dělnické třídy a začal bych hodinkama biggrin.gif

Přesně tak, je třeba se oprostit od těchto luxusně- buržoázních, dekadentních přežitků typu ROLEX apod. a svobodni pod praporem revoluce, vyjít s hodinkami ze Sovětského svazu ke světlejším zítřkům. Samozřejmě poskytnu adresu kam mohou soudruzi z USA, zasílat tyto předražené náhražky svobody k likvidaci, obratem jim budou poskytnuty opravdové, kvalitní hodinky zn. Poljot, Poběda, Moskva. Čest. biggrin.gif

 

WatchFane1 paráda, pěkné fotky, určitě to byla super akce, u nás taky občas takové setkání proběhne, i když ne tak okázalé, místo Rolex máme většinou Primky, ale je to setkání s lidma se stejným zájmem a to potěší. wink.gif

Guest Snow
Posted

milisi, nežárli!!! watchfan je dobrej týpek a kde jinde bychom mohli vidět Johna Holbrooka live biggrin.gif

Vůbec si nemyslím, že Milis žárlí, zatím jsem jeho příspěvek zcela nepochopil, ale závist z něj opravdu nečiší, je to patrně zcela subjektivní názor ! Jak jsem již předeslal, některé fotky se mi také vůbec nelíbí.

Posted

tak ted sem to vubec nepochopil. watchfan ma uzasnou sbirku, a je fanda do hodinek, snazi se o setkani a tak, a milis ho za to kritizuje? nebo diskuter ukradl milisuv nick?

Posted

O.K. každý má právo na svůj názor, mimochodem těch fotek s předloktím by mohlo být opravdu méně, přivítal bych spíše fotografie z výstavy, závist je mi cizí.

sorry, to je zvyk s Timezone kde vacsina fotiek musi mat 'watch content'.

Preto ked clenovia cestuju a chcu sa podelit o zazitky a miesta videne - obrazky hodiniek

z navstivenym mestom su viac-menej ocakavane.

Myslim ze ukazovat len fotky New Yorku (bez hodiniek) ktory kazdy videl 1000 krat predtym by bolo zbytocne.

Tie fotky z vystavy su z Piatku (Ja som svoj fotak nemal. Mala ho manzelka ktora sa tulala po meste.

Tie 2-3 fotky co su tam mam od Johna Holbrooka)

 

Pardon....napokon, myslel som si ze toto je forum pre fandov hodiniek ;-)

Ocividne to niektorym s vas ide proti srsti.

 

Ja sa tu ako debil snazim zdielat svoje nadsenie z nasim meetingom a stale sa najdu

ludia (nie ty Snow) ktory to beru ako vytahovanie. To je smutne :-(

 

Na druhej strane citanie niektorych odpovedi na moje 'vytahovanie'

mi silne pripomina stare dobre casy....ked som mal asi 7 rokov, rodicia

kupili prve auto (Skoda 100) a nasa suseda sa prestala s rodicmi bavit a trvalo

to asi tyzden ked to ako tak stravila.

 

Niektore veci (a ludia) sa nikdy nezmenia ;-)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...