Přejít na obsah

Pánské Orient pro ženu 25 let?


Doporučené příspěvky

Hezký večer všem na fóru,

 

jdu si k vám pro radu, jelikož jsem začátečník. Ráda bych si pořídila hodinky Orient, konkrétně tyto: 

Jsou pánské, parametry: Automaty, průměr 38,5 mm. Myslíte, že se hodí i pro ženské úzké zápěstí? Je mi 25 let. Jinak myslím, že zas tak velký průměr nemají...ale nedokážu to přesně odhadnout. Nerada bych pak byla za blázna, jednalo by se o mé první "lepší" (rozuměj automaty) hodinky.

Díky moc za názory a rady!

 

Daniela

post-35166-0-42548100-1399587337_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud se ti líbí, tak směle do nich. Orienty jsou fajn hoďky za pěkný peníze :) Co se týče velikosti, tak si myslím že je to v pohodě. Holky dnes běžně nosí větší hodinky (často i větší než chlapy), takže určitě za blázna nebudeš. Možná si jen budeš chvilku zvykat na větší váhu, jelikož mechaniky jsou prostě těžší, ale jinak nevidím problém. Ještě bych zvážil tu vodotěsnost (tedy pokud s nima hodláš plavat/potápět se)...

 

Ještě fotka těchhle hodinek na útlém ženském zápěstí (13,5cm)  ;)

Wrist.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud se ti líbí, tak směle do nich. Orienty jsou fajn hoďky za pěkný peníze :) Co se týče velikosti, tak si myslím že je to v pohodě. Holky dnes běžně nosí větší hodinky (často i větší než chlapy), takže určitě za blázna nebudeš. Možná si jen budeš chvilku zvykat na větší váhu, jelikož mechaniky jsou prostě těžší, ale jinak nevidím problém. Ještě bych zvážil tu vodotěsnost (tedy pokud s nima hodláš plavat/potápět se)...

 

Ještě fotka těchhle hodinek na útlém ženském zápěstí (13,5cm)   ;)

Wrist.jpg

Ahoj, díky za radu, líbí se mi moc - mám právě "problém" s tím, že se mi líbí v zásadě jen pánské hodinky. Plavat s nimi nechci, jsem zvyklá si hodinky vždy sundávat, není mi to pohodlné :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že s udávanou velikostí ruky je lze směle doporučit. Navíc zde panují všeobecně dobré, několikanásobné zkušenosti (včetně mne) s obchodem www.orientuhren.de, na který již dával odkaz výše vážený člen Tomek. Přeji ti, abys je měla co nejdříve na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, díky za odpovědi a za fotky :) Jelikož jsem do hodinek přímo zamilovaná, už nebudu váhat.

Nákup zvažuji na creationwatches.com - dle recenzí vždy stoprocentní spokojenost. http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-golden-eye-collection-fdb05001w-4624.html

 

Daniela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...