Přejít na obsah

NATO strapy tak obecně a riziko vyviklání stěžejky


Sherynek

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám seika snzg09k1 - zde asi netřeba představovat a pohrávám si s myšlenkou o koupi NATO strapu. Když jsem koukal, jak to funguje, nápad mi připadal povedený - že bych hodinky neztratil, když by mi vylítla náhodou stěžejka. Akorát mám pocit, že tatko provlečený pásek (jako NATO) musí dávat stěžejkám docela zabrat... Nevyviklají se stěžejky po nějaké době? A máte kdyžtak radu, kde NATO strap dobře koupit popřípadě na co si dát pozor?  Kdybyste náhodou někdo chtěl nějaký prodat, tak napište do SZ ;) A kdyby někdo měl tipy na dobrou barevnou kombinaci k již zmíněným seikům, budu také rád - ale prosím pouze jednobarevné návrhy... žádné trikolory ani nic podobného :) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

díky díky, ještě jsem našel tento obchod: http://hodinar-frydl.sluzby.cz/nato-strap-reminky/n-a-t-o-strap-vojenske-remeny , o kterém jsem zde četl samou chválu, jen ho nemůžu najít na mapě, ale nějak se to podá snad ;) každopádně díky 

je to hned u výlezu z Metra B Florenc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tři strapy a všechny mi seděj blbě-spona na zapínání není uprostřed ruky,ale ale na kraji a to mě strašně točí,je to prostě dlouhý.Jak to máte vychytaný?

Asi špatnej model, mě NATO sedí dobře (někdy problém s délkou, když se volný konec nedá napevno dát pod železo), zkoušel si něco od místních kožařů? Doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tři strapy a všechny mi seděj blbě-spona na zapínání není uprostřed ruky,ale ale na kraji a to mě strašně točí,je to prostě dlouhý.Jak to máte vychytaný?

Nedávno jsem si kupoval nato, které je tlustší než obvykle, a navíc spona vychází ještě víc na kraj ruky (než obvykle). Nejdřív mě to točilo, ale pak jsem si řikal - však je to tak vlastně správně, že ten dlouhý konec je přehnutý na kraji ruky a né pod zápěstím, to by bylo mnohem víc nepraktičtější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...