Přejít na obsah

NATO strapy tak obecně a riziko vyviklání stěžejky


Sherynek

Doporučené příspěvky

Mám pár NATO strapů odsud http://www.cheapestnatostraps.com/ a jsem úplně spokojený - za pár korun spousta muziky.

 

Odporúčam na ebay predajcu greennurishop, tuším sú to tie isté čo v hentom shope, ale ešte trošku lacnejšie a poštovné nejaké 2 doláre. Doručenie do 7 pracovných dní.

Inak vďaka za tip :) tie koženné vyzerajú zaujímavo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

díky díky, ještě jsem našel tento obchod: http://hodinar-frydl.sluzby.cz/nato-strap-reminky/n-a-t-o-strap-vojenske-remeny , o kterém jsem zde četl samou chválu, jen ho nemůžu najít na mapě, ale nějak se to podá snad ;) každopádně díky 

Před týdnem jsem si objednal dva nato strapy jeden tenký "bond" černa šedá a druhý silnější NATO HEAVY strap. Ten silnější není tak poddajný jako ten tenký (mám "dětskou" ruku asi 17,5cm a ty "železa" jsou o dost betelnější než u obyč. strapu) určitě ale něco vydří. Ani jeden neškrábe a nosí se pohodlně obzvlášť ten obyč. tenký. Dlouho jsem přemýšlel jakou barvu a nakonec jsem vybral co jsem vybral, protože mého barevného favorita neměli. Dnes se kouknu a hle můj favorit černo-šedý s červenými proužky v nabídce jako novinka asi jsem měl objednávat až tento týden :death:   :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi špatnej model, mě NATO sedí dobře (někdy problém s délkou, když se volný konec nedá napevno dát pod železo), zkoušel si něco od místních kožařů? Doporučuji.

Mám nato strapy Rios ze Strapshopu,od kožařů nic.A hrozně mi to vadí,prostě rád bych sponu zespoda zápěstí v polovině,jako u tahu nebo kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem si objednal dva nato strapy jeden tenký "bond" černa šedá a druhý silnější NATO HEAVY strap. Ten silnější není tak poddajný jako ten tenký (mám "dětskou" ruku asi 17,5cm a ty "železa" jsou o dost betelnější než u obyč. strapu) určitě ale něco vydří. Ani jeden neškrábe a nosí se pohodlně obzvlášť ten obyč. tenký. Dlouho jsem přemýšlel jakou barvu a nakonec jsem vybral co jsem vybral, protože mého barevného favorita neměli. Dnes se kouknu a hle můj favorit černo-šedý s červenými proužky v nabídce jako novinka asi jsem měl objednávat až tento týden :death:   :lol2:

no sam jsem zvedav, jak dopadnu s vyberem :) stale vaham mezi ruznyma variantama, tak si je chci prohlednout u hodinek... Urcite nahraju pak obrazek (pokud se mi to povede).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka - padlo tady, že NATO dává zabrat dýnku. Jak přesně? Dal jsem svůj první Nato strap před pár dny na nové hodinky, používám ho na sport, abych zbytečně brzy nepropotil pěknou kůži... Dýnko je kombinace lešt?ného a matného nerezu ... tak jen abych věděl, co čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kromě presidenta a gumy nosím "občas" taky NATO strapy (asi tak 95% času) a nikdy jsem si žádnýho opotřebení dýnka nevšiml. Je možný, že se tam někomu dostal prach a nějaké tvrdé částice mohly dýnko poškrábat, ale určitě ho nemohl poškrábat samotnej strap.

 

Co se týče náporu na stěžejky, tak tady bych upozrnil na to, že potápky mají silnější stěžejky a vydrží dost. Já si kdysi koupil nějaký neoriginální tlustý stěžejky do zásoby a byl to o milimetr kratší šunt. A ty originální nevykazují žádnou změnu po celou dobu používání hodinek (asi tři roky). Hodinky nosívám na ruce spíš na volno než na těsno.

Nosit NATO na hodinkách s tenkýma stěžejkama bych se asi trochu bál, ale to jen proto, že prostě jsem na ty tlustý stěžejky zvyklej a věřím jim.

 

Všechny strapy jsem postupně nakoupil na eBay. Ten modrej je tužší než ty ostatní, neřekl bych, že to je výhoda, spíš naopak. ZULU a jiný podobný tlustý strapy nevyhledávám.

post-25931-0-18695500-1400515173_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si NATO strapy velmi oblíbil. Mám silnější ruku, takže mi větší délka vyhovuje. Mám nějaké ze Strapshopu a pár noname, ale většinu z Gnomonwatches. Z Gnomonwatches mi přijdou kvalitnější než jiné a preferuji bez šitých spojů, které občas škrábou. Obzvláště rád mám Heavy Duty, které mají v proužkovaném provedení jemnější a příjemnější úplet.

 

Dírky mají tendenci se trochu vytahat, nebo i třepit, pokud nejsou dobře zatavené (zvláště u slabších strapů). Jinak jsem ale zatím žádný neopotřeboval za hranici nositelnosti.

post-27658-0-04775900-1400608288_thumb.jpg

post-27658-0-46974500-1400608295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si NATO strapy velmi oblíbil. Mám silnější ruku, takže mi větší délka vyhovuje. Mám nějaké ze Strapshopu a pár noname, ale většinu z Gnomonwatches. Z Gnomonwatches mi přijdou kvalitnější než jiné a preferuji bez šitých spojů, které občas škrábou. Obzvláště rád mám Heavy Duty, které mají v proužkovaném provedení jemnější a příjemnější úplet.

 

Dírky mají tendenci se trochu vytahat, nebo i třepit, pokud nejsou dobře zatavené (zvláště u slabších strapů). Jinak jsem ale zatím žádný neopotřeboval za hranici nositelnosti.

Já si NATO strapy velmi oblíbil. Mám silnější ruku, takže mi větší délka vyhovuje. Mám nějaké ze Strapshopu a pár noname, ale většinu z Gnomonwatches. Z Gnomonwatches mi přijdou kvalitnější než jiné a preferuji bez šitých spojů, které občas škrábou. Obzvláště rád mám Heavy Duty, které mají v proužkovaném provedení jemnější a příjemnější úplet.

 

Dírky mají tendenci se trochu vytahat, nebo i třepit, pokud nejsou dobře zatavené (zvláště u slabších strapů). Jinak jsem ale zatím žádný neopotřeboval za hranici nositelnosti.

a odkud je konkretne ten z prvniho obrazku, jak jsou na nem ta seiko snzg15? Ja mam stejny model hodinwk, ale v takovete nevyrazne zelene a ten reminek by sr k nim prefeltne hodil... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nato strapy Rios ze Strapshopu,od kožařů nic.A hrozně mi to vadí,prostě rád bych sponu zespoda zápěstí v polovině,jako u tahu nebo kůže.

Existuje NA TO finta: odstrihnes tu kratku cast, zapalovacom zatavis nylon, tak aby sa dalej netrhal. Na zvysnom kuse nylonu bez problemov vycentrujes hodky. 

+ ma to este 1 vyhodu: hodky Ti sedia lepsie na ruke, kedze pod nimi nemas 2, ale uz iba 1 vrstvu nylonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Asi blbá otázka - padlo tady, že NATO dává zabrat dýnku. Jak přesně? Dal jsem svůj první Nato strap před pár dny na nové hodinky, používám ho na sport, abych zbytečně brzy nepropotil pěknou kůži... Dýnko je kombinace lešt?ného a matného nerezu ... tak jen abych věděl, co čekat.

 

 

Po dlhšom čase som si všimol slabý "otěr" na brúsenom nerezovom dýnku tam, kde sa stýka s remeňom. Skrátka, nylon je abrazívnejší než koža.  

 

musite prejit na kozene nato :) strejda je kovar, pouziva provlikaci remen s podlozkou pod hodinky a jeho prim sport II jsou (vzhledem k provozu, ve kterem se jiz desitky let pohybuji) ve velmi slusnem stavu.

 

ale chapu, ze spravne nato je nylonove, navic nektere ty barevne kombinace jsou uzasne, to se na kuzi vymyslet neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se na ebay od prodávajícího greennurishop objednat více NATO najednou za jedno poštovné? Nějak mi to vždy předchozí položku smaže, pokud vložím další zboží do košíku.

 

Dá sa to, zaplatíš myslím 1,5x poštovné. Musíš normálne nechať prebehnúť nákup, okrem platby. Keď budeš mať všetky strapy vybrané, tak sa ti zobrazia pri platení všetky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...