Přejít na obsah

Chosef76 - maturace mé chronomysli


Chosef76

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na pilotkách miluju jejich jednoduchost, přehlednost....a IWC to má dotažené k dokonalosti. Dnes i dokonalá datumovka.

 

 

 

 

Tomu rozumím, je to silně návykový. U mě bohužel až tak, že všechny jiný hodinky poměřuju tímhle měřítkem a mnoho z nich pak logicky nemůže obstát. Čímž chci poněkud neobratně říct, že spousta, ba většina, jinejch hodinek mi přijde nepřehlednejch a zejména špatně čitelnejch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu rozumím, je to silně návykový. U mě bohužel až tak, že všechny jiný hodinky poměřuju tímhle měřítkem a mnoho z nich pak logicky nemůže obstát. Čímž chci poněkud neobratně říct, že spousta, ba většina, jinejch hodinek mi přijde nepřehlednejch a zejména špatně čitelnejch.

Rozumím. Naučil jsem se neporovnávat. Jak chceš třeba porovnávat moony s hodinkama ve stejný cenový...mám je jako samostatnou "kategorii". I přes jejich některé nedostatky jsou to jedinečné hodinky. Pilotky vynikají přehledností, zase je nenosím do vody....Rolexy jsou prý masovka a nuda, ale když je nasadím, mám z nich vždycky obrovskou radost a baví mě detaily, které u jiných hodinek nejsou. Jak s autama....jak s ženskýma....:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvalim volbu remenu - hirsch performance:-))

Děkuji. Performance řada je skvělá...mám James a Robby. Neskutečně pohodlné a ten drážkovaný kaučuk na spodní straně je super vychytávka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas. Idealni taky na leto. Jenom bych dodal, ze mne teda moje Marky XVI ten remen dost drhly (mely mezi stezejkama takovou ostrou hranku pouzdra).

Hm, divný....na mých Markách žádná drhnoucí hranka není. Stěžejky jsem vždycky ohýbal jen na kožené NATO strapy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Potřeboval jsem tady na fóru přibližně 8 let, abych si v hlavě ujasnil, jaké hodinky chci nosit. Po množství nákupů a následných prodejů, se vykrystalizovala tato dvojice. Přiznávám tedy, že s příchodem léta mě láká ji ještě doplnit o nějaký veselejší, hravý kousek..... Musím někde vyzkoušet nové Bondovky, třeba mě chytnou za srdce. d951fe23800badbb22a2c090aa3085af.jpg

cc0cd5a3cc98ff30f66bf2d885505b6a.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bondovky by byly do trojice dobrý. Jinak mně se ty nový na fotkách moc nelíbily, v reálu mi to přišlo lepší. Jen ta velikost až je na hraně, vlastně pro mě spíš lehce za hranou. Nicméně super je tahle bílá varianta http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/116205-omega-baselworld-2018/?p=2342046

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...

S dovolením se zeptám - má i jiné hodinky kromě pilotek IWC, Rolex na tahu a Longines na kůži? Nebo tyhle troje nosíš, ale máš i další, které sis nechal třeba z nostalgie? Na tohle vlákno jsem narazil úplnou náhodou, ani jsem ho ještě celé nepřečetl, tak se možná ptám blbě, za což se omlouvám, ale dospět k takovéhle snad definitivní minikolekci je skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...