Přejít na obsah

Chosef76 - maturace mé chronomysli


Chosef76

Doporučené příspěvky

S dovolením se zeptám - má i jiné hodinky kromě pilotek IWC, Rolex na tahu a Longines na kůži? Nebo tyhle troje nosíš, ale máš i další, které sis nechal třeba z nostalgie? Na tohle vlákno jsem narazil úplnou náhodou, ani jsem ho ještě celé nepřečetl, tak se možná ptám blbě, za což se omlouvám, ale dospět k takovéhle snad definitivní minikolekci je skvělé.

Ahoj, nosím na střídačku DJsty, Suby date, Moony, Marky a teď nově i tyhle Longinesky. Objednal jsem další vysněné Rolexy a jsem plný očekávání.
Pak mám krabičku s Primkama, ty zůstávají z nostalgie a nosím je svátečně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Chosef76 napsal:


Ahoj, nosím na střídačku DJsty, Suby date, Moony, Marky a teď nově i tyhle Longinesky. Objednal jsem další vysněné Rolexy a jsem plný očekávání.emoji57.png
Pak mám krabičku s Primkama, ty zůstávají z nostalgie a nosím je svátečně. emoji3526.png

Aha, takže budeš nosit cca 6 hodinek. Hmm, a já myslel, že už někdo našel troje definitivní a poradí mi, jak s celým tím chronošílenstvím přestat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže budeš nosit cca 6 hodinek. Hmm, a já myslel, že už někdo našel troje definitivní a poradí mi, jak s celým tím chronošílenstvím přestat..

Kdepak, tos nenašel toho správného. Období chronoklidu(rozuměj stabilizace) trvá vždycky tak měsíc po nákupu nových hodinek, pak to na mě zase přijde. Jde o to, jestli chceš přestat, jestli vlastně ta naše "nemoc" není léčba ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

IWC dělá všechno proto, abych se vykašlal na celou tu taškařici kolem nedostupných Rolexek...
Mé vysněné BP se mi přiblížily....43mm! Bez data! Krásný a čistý design. Teď jen otázka jestli modré, nebo černou klasiku?
Musím je zkusit na ruce. Nádhera.

415cf0a533e7e4e26feb9a1cdb69b89e.jpg
00c556b392a5ecfc48d6eed510b91d83.jpg
71be80ed3005f99319292a7b5abfd2db.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Chosef76 napsal:

IWC dělá všechno proto, abych se vykašlal na celou tu taškařici kolem nedostupných Rolexek...
Mé vysněné BP se mi přiblížily....43mm! Bez data! Krásný a čistý design. Teď jen otázka jestli modré, nebo černou klasiku?
Musím je zkusit na ruce. Nádhera.

415cf0a533e7e4e26feb9a1cdb69b89e.jpg
00c556b392a5ecfc48d6eed510b91d83.jpg
71be80ed3005f99319292a7b5abfd2db.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

na tohle me uz upozornoval kolega @Karussell. Opravdu vydareny pocit, ale volil bych BP. To je ikona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tohle me uz upozornoval kolega [mention=34611]Karussell[/mention]. Opravdu vydareny pocit, ale volil bych BP. To je ikona.

Jirko, měl si předešlé modely s 46 mm pouzdrem na ruce? Pro mnohé z nás nenositelné..., krásné, ale nenositelné.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Chosef76 napsal:


Jirko, měl si předešlé modely s 46 mm pouzdrem na ruce? Pro mnohé z nás nenositelné..., krásné, ale nenositelné.


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je validni point. 46 vs 43 bude znatelne nositelnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

43 jsou paradni pilotky, jen to nejsou Big Pilot   Ale kazdopadne to bude lepsi volba, nez cokoliv od R a nebude je mit kazdej druhej A jedine na kuzi, souhlas...

Jsou to BP, píše to výrobce. Chápu, že jako majitel předešlého modelu se můžeš ohradit. Na moji ruku to budou echt BP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...