safi Posted May 27, 2007 Report Posted May 27, 2007 Řada Orient Star obsahuje poměrně velké množství modelů. Dnes se podíváme na model Clubman WZ0301EX. Jedná se o robustní sportovní model inspirovanými klasickými britskými závody aut z 60-70 let. Model je osazen kalibrem Ex46G s 21 kameny, s ukazatelem data a rezervy nátahu, automatickým nátahem (absence ručního nátahu a hackingu). Odchylka max. + 25 / -15, rezerva nátahu 40h. Model je osazen safírovým klenutým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Průměr ocelového pouzdra je 41mm, výška 14.7mm a hmotnost s ocelovým tahem 166g, vototěsnost 100m. Model se dále vyrábí v béžové, červené a zelené variantě. Cen je v přepočtu zhruba 8 000CZK zdroj: http://www.larrybiggs.net/scwf/index.php?m...0&id=1180194605
gas Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 tahle značka mě vůbec nebere, nevím čím to je, ač se mě některé modely i líbí, tak bych si je určitě nekoupil
mat Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 Mě docela lákají tyhle, http://www.orient-watch.jp/product/mens/or...ic/wz0131fd.php ale nikde jsem nenašel pořádné fotky na ruce a za denního světla.
Baker Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 Mě docela lákají tyhle, http://www.orient-watch.jp/product/mens/or...ic/wz0131fd.php ale nikde jsem nenašel pořádné fotky na ruce a za denního světla. Tady je mas.
Baker Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 Nebo jeste tady. http://www.yuubido.co.jp/pitem/51772795
mat Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 Nebo jeste tady. http://www.yuubido.co.jp/pitem/51772795 Díky, to bylo rychlé.
X-Bob Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 sákryš, kolik tak asi koštujou ty černé na hnědém řemínku? Ty se mi moc zamlouvají a netuším, kolik je těch 45.000 jenů. Jsem líný hledat kurs CZK k jenu
afrikab Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 sákryš, kolik tak asi koštujou ty černé na hnědém řemínku? Ty se mi moc zamlouvají a netuším, kolik je těch 45.000 jenů. Jsem líný hledat kurs CZK k jenu Ja kupoval Orient-Star tady: stores.ebay.com/UJIIE-JAPAN-WATCH-SHOP. Jestli nema nejake v nabidce, staci mu napsat.
Baker Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 sákryš, kolik tak asi koštujou ty černé na hnědém řemínku? Ty se mi moc zamlouvají a netuším, kolik je těch 45.000 jenů. Jsem líný hledat kurs CZK k jenu Tady je slusny konvertor men. http://www.xe.com/ucc/full.php
roon Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 sákryš, kolik tak asi koštujou ty černé na hnědém řemínku? Ty se mi moc zamlouvají a netuším, kolik je těch 45.000 jenů. Jsem líný hledat kurs CZK k jenu 100 jenů je zhruba 17 Kč, takže těch 45.000 je zhruba 7700,- Kč
X-Bob Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 (edited) hoši, děkuji za info. Škoda, že jsem měl nějaké neplánované rodinné výdaje, ale ty Orient-Star jsou mňam mňam. Miluju šípové ručky a líbila by se mi i rezerva chodu. V tom japonském rozsypaném čaji jsme hned neobjevil velikost, ale tuším, že by mohla být tak 38-40mm? Jdu to zkusit najít... tak to vypadá na 39 mm. Nu, mám o čem přemýšlet, ach jo. Chce to froté ručníky a studenou sprchu. Jak to řešíte kluci vy? Edited June 12, 2007 by X-Bob
Lovap Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 hoši, děkuji za info. Škoda, že jsem měl nějaké neplánované rodinné výdaje, ale ty Orient-Star jsou mňam mňam. Miluju šípové ručky a líbila by se mi i rezerva chodu. V tom japonském rozsypaném čaji jsme hned neobjevil velikost, ale tuším, že by mohla být tak 38-40mm? Jdu to zkusit najít... tak to vypadá na 39 mm. Nu, mám o čem přemýšlet, ach jo. Chce to froté ručníky a studenou sprchu. Jak to řešíte kluci vy? Ja to riešim pohľadom na stav zásob takých papierikov, s ktorými sa platí
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now