Přejít na obsah

Eterna Super kontiki 1973 L.E.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Právě jsem zaznamenal. Opět jsi mě potěšil, druhý kousek po Grahamech, který lahodí mému oku. Super 2dbjrqo.gif

 

Ještě mám pár favoritů, jsem zvědavý, jestli se k nim propracuješ.

 

Fotí se sami.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vo půl pátý na chlupatý ..... hlásím se do skupiny palestinských židů ;)

Vítej, až nás dva vyfotí v neoprénu, tak jen ta fotka způsobí mezi nepřáteli židovského státu zkázu jako archa úmluvy. Já jsem je přestával sundavat i při práci, tzn. Že pomaličku je beru zcela za své i do budoucna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Vítej, až nás dva vyfotí v neoprénu, tak jen ta fotka způsobí mezi nepřáteli židovského státu zkázu jako archa úmluvy. 

eště nám chybí bystrozrakej ....... to by moch bejt Zmizík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jak jsem psal, reedice je osazena strojkem 2824 s C.O.S.C. Jeho přesnost je u mého kusu omračující. Hodinky jsou nové, ale přesto dělají 2 vteřiny do plusu. Za osm dní.

moc sem tomu nevěřil i když vím, že nemáš potřebu bít se v prsa  :D , ale todle sou nejpřesnější hodinky co sem kdy měl ....... srovnal bych to snad jenom se spring drive ..... fakt mazec .... jedinej neduh je, že v místnosti nepřečtu datum, ale to je daň za mojí lenost navštívit voptika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Příspěvek #55 vskutku potěší  :lol2: . Tohle říct o jisté značce kdesi z bajné říše Teutonů, tak se autor zese.re vzteky :lol2:  :lol2: .

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...