Přejít na obsah

Omega Seamaster 300 m quartz - výměna baterie


Tomáš Svoboda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Jen pro info - před 2 měsícemi jsem měnil baterku v manželčiných Omegach u Bechyněho ve Štěpánské ulici. Udělali mi to za 330 kč, takže levnější, než u Dušáků. Dělali i tlakovou zkoušku a vše ok.

 

Myslím, že záleží na těsnění v jakém je stavu. Ne vždy je nutné přetěsňovat celé hodinky. Manželka své Omegy nosí už 6 let, takže těsnění je staré minimálně 6 let. Do vody, sauny, apod. s hodinkama nechodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

ehm... jasně, kdo chce mít opici, musí mít i na banány, ale 4 200 je docela dost. Vzhledem k tomu, že jsou to hodinky z druhé ruky a netuším, jak těsnění vypadá, tak to asi pro tentokrát přežiju, ale příště nechám udělat jen baterku s tlakovkou, případně si udělám výlet do Vídně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, hodinky jsou asi z roku 2000, kupoval jsem je 2012 od zahraničního AD s tím, že před prodejem prošly komplet servisem (nebyl na nich ani škrábanec). možná zkusím třeba Bechyněho a když projdou tlakovkou, tak dobrý. Když ne, tak holt k Dušákovi na přetěsnění...

I když jsou to SMPčka, tak s nima provozuju akorát kancldajving, do vody přijdou maximálně když si převrhnu sklenici s pivem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nesporuju. Co se mi ale nezdá je ta částka, když na zahraničních fórech za stejnou službu říkají někde mezi 50 a 80 GBP. To by se vyplatilo zajet do Vídně a i s kafem a sachrem to vyjde levněji...

AD Omega kdyz uz do toho leze, trva na kompletnim pretesneni, co z je tech 4200. Resil jsem to minuly tyden, chtel jsem jen prelestit a to jiz bez kompletniho pretesenni taky nejde, coz ale vzhledem k tomu ze jde ven i safir asi chapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Seamaster Midsize 2561.80 - dnes vymena baterky u Dusaka/Prikopy za 550,- Kc. Ale mam to bliz z kancelare do Bechyne (Rolexu), tak jsem to zkousel prvne tam. Ale nemeli spravny nastroj na otevreni, tak jsem nakonec slapal az dolu na Mustek k Dusakovi. Cela operace trvala 30 min.

 

Pani na servisu u Dusaka rikala 550 baterka, 4k2 pretesneni s tlakovou a 11k komplet lazne. Ceny plati jenom do konce roku, na 2017 uz chystaji opet zdrazeni. Enjoy <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Seamaster Midsize 2561.80 - dnes vymena baterky u Dusaka/Prikopy za 550,- Kc. Ale mam to bliz z kancelare do Bechyne (Rolexu), tak jsem to zkousel prvne tam. Ale nemeli spravny nastroj na otevreni, tak jsem nakonec slapal az dolu na Mustek k Dusakovi. Cela operace trvala 30 min.

 

Pani na servisu u Dusaka rikala 550 baterka, 4k2 pretesneni s tlakovou a 11k komplet lazne. Ceny plati jenom do konce roku, na 2017 uz chystaji opet zdrazeni. Enjoy <_<

Mohu potvrdit, dnes jsem tam byl se Seamasterkami od manželky :-) 550 baterka s tlakovou, ale za 4200 mě byli nabídnuty celé lázně bez přeleštění, to znamená rozborka, čištění ultrazvuk, výměna kompletního těsnění. Za těch jedenáct si myslím, že je to včetně přeleštění. No nekupte to :-) Ale spokojenost, hodinky byli poprvé na baterce, tak jsem to chtěl udělat přes servis a navíc jsou manželky definitivní, jelikož je dostala k narození naší dcerky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...