Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Když mě před cca dvěma roky pan google nasměroval na tohle fórum, netušil jsem ještě, kolik času i peněz v následujících měsících rád a dobrovolně odepíšu, ani kolik radosti, zábavy i nových poznatků může tento koníček přinést. Cesta k těmto konkrétním hodinkám byla po všech stránkách dlouhá. Ať už z hlediska vývoje mých měnících se požadavků, či cesty v noci autem přes půl republiky za prodávajícím. Vstřícný kolega z fóra naštěstí naprosto chápal, že nejnutnější věc na světě je pro hodinky dojet ještě dnes..  :D

 

S velkou radostí přikládám pár amatérských fotografií a doufám, že nakazí někoho dalšího tak, jako mě nakazily fotky některých zdejších nadaných členů - fotografů  ;) 

 

post-24684-0-06037800-1400620313_thumb.jpg

post-24684-0-40248400-1400620325_thumb.jpg

post-24684-0-91594900-1400620335_thumb.jpg

post-24684-0-19978100-1400620353_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda Myšáku, dobře ses vybarvil :D . Tohle bych nečekal. Velká gratulace - klasika klasik!!! Moc si jich užívej, čekal jsi dlouho. A propos, doufám, že PO zůstaly doma :D ...

 

Díky Dejve.. PO se grilujou a ještě nějakou dobu asi budou, Moony je úplně vytlačily z výsluní  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem.. Budu muset nastudovat nějaké vlákno o focení :-)

 

 

Skvela volba, hodinky napořád. Sedi Ti paradne, uzivej si je!

 

Díky, snad to nebudou (jak tu někde někdo vtipně psal) hodinky na měsíc, místo na Měsíc  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...