Jump to content

Recommended Posts

Guest tolja
Posted

Na nošení super, do sbírky asi ne. Také jsem chtěl nechat přemalovat číselník u omeg, a náhodně oslovený hodinář mě od toho odradil, že bych je tím zničil, a znehodnotil. Tak jsem ho poslechl, mám dvoje hodinky s patinou na číselníku a nějak jsem se s tím vyrovnal.

Posted

Jinak proti patině nic nemám. Má tam prostě hodinky, které se mě líbí. Jen, po všem tom čase, který jsem na chronomagu strávil, zpozorním, když čtu o nějakých podobných úpravách.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...