Přejít na obsah

hodinar v bratislave


Doporučené příspěvky

Caute

Rad by som zohnal nejakeho seriozneho hodinara v ba,ktory by mi vymenil na seiko mm hardflex za safir a lunetu bez toho aby som mal zbytocny stres. Viete mi poradit niekoho normalneho? Hladal som vsade ale vacsinou su to len rychloservisu na vymenu remena a ked je nieco treba posielaju do do ciech kde nemam dobre referencie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim kolegovia!

 

Ked tu vidim toto vlakno, tiez sa spytam - mam doma po dedovi dvoje hodinky, ktore by som chcel dat do poriadku a nosit ako spomienku, len neviem, kam s tym v BA...

 

Zacnem, co vlastne mam:

 

1. zlatene Rakety day-date v 36 puzdre... tie su celkom OK, slapu, nechal som im spravit komplet servisku u hodinara na Obchodnej (panko vyzeral, ze ma hodinky celkom rad, po servise hodinky behaju ako maju, ale podarilo sa mu poskrabat sklicko zvnutra (!) a to sa neodpusta). Potreboval by som na nich bud obojstranne prelestit sklicko (ak sa da) alebo vymenit + taku malu rekonstrukciu ruciciek, tie maju farbu trosku v horsom stave.

 

2. zlatene GUBy s datumovnikom v 34 puzdre... tie toho potrebuju viac - vyservisovat cely strojcek + ho zafixovat v puzdre (trosku sa hybe), pravdepodobne je zaschnuty olej, nepretaca datumovy veniec. Moznio by bolo vhodne ozivit trochu cifernik a budu tiez potrebovat vymenit sklicko, to povodne prelestit urcite nepojde... :sad01_anim:

 

No a teraz to hlavne, hodinari, u ktorych som bol:

 

- Hodinar na Obchodnej: vid skusenost vyssie, aj ked... hodiny idu v pohode.

- Botta v Dubravke: len na to pozrel, vzdychol si, ze on uz tieto mechaniky nerobi a poslal ma za Biharym.

- Misura na Spitalskej: GUBy zobrali dozadu, ani ich neotvorili, ze hodinarka toto uz nerobi, ale ze to mozu poslat svojmu starozitnikovi...wtf? Na Raketach mi chceli to sklicko prelestit a ked som im zoparkrat povedal, ze je poskrabane aj zvnutra, tak povedali, ze nevedia co s tym... lamat si hlavu s rucickami sa im nechcelo uz vobec.

 

Stankarom v obchodnych centrach, prirodzene, nedoverujem... tych nejako vnimam ako menicov bateriek.

Bihary mi nejako nevoni... podla referencii.

 

Dakujem za kazdu pomoc!

Upraveno uživatelem axel07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

V BA mam len tie najlepsie skusenosti tu: https://www.sinal.sk

Je v Petrzalke.

Skus mu cez pracovny tyzden zavolat a spytat sa, ci vie splnit tvoje prianie, verim, ze ano, ci na pockanie, to ale nezarucujem :)

Ak nedvihne, tak zavola naspat neskor, ked ma rozrobene dake hodinky, tak nedviha hned.
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V BA mam len tie najlepsie skusenosti tu: https://www.sinal.sk
Je v Petrzalke.
Skus mu cez pracovny tyzden zavolat a spytat sa, ci vie splnit tvoje prianie, verim, ze ano, ci na pockanie, to ale nezarucujem 
Ak nedvihne, tak zavola naspat neskor, ked ma rozrobene dake hodinky, tak nedviha hned.
 
 

+1 určite budeš spokojný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 30. 10. 2021 v 10:40, Vlad. napsal:

V BA mam len tie najlepsie skusenosti tu: https://www.sinal.sk

Je v Petrzalke.

Skus mu cez pracovny tyzden zavolat a spytat sa, ci vie splnit tvoje prianie, verim, ze ano, ci na pockanie, to ale nezarucujem :)

Ak nedvihne, tak zavola naspat neskor, ked ma rozrobene dake hodinky, tak nedviha hned.
 

 

Pridavam sa k pozitivnemu hodnoteniu, hodinar uplna spicka, velmi komunikativny. Najma drahsie znacky hodiniek. Odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k predchadzajucemu: ma niekto tip na servis Myiota (hodinky Geckota) za adekvatnu cenu? V hodinarstve Sinal to samozrejme bez problemov ide, ale ani vymenit brzdy v starej felicii nepojdete dat urobit do najspickovejsieho servisu v okoli, ta cena je vzhladom k hodnote hodiniek neadekvatna.

 Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 30. 10. 2021 v 10:40, Vlad. napsal:

V BA mam len tie najlepsie skusenosti tu: https://www.sinal.sk

Je v Petrzalke.

Skus mu cez pracovny tyzden zavolat a spytat sa, ci vie splnit tvoje prianie, verim, ze ano, ci na pockanie, to ale nezarucujem :)

Ak nedvihne, tak zavola naspat neskor, ked ma rozrobene dake hodinky, tak nedviha hned.
 

 

Ďakujem za informáciu 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...